Jak Weight Loss Pills Praca w ciele?

December 21

Czy utrata masy ciała pigułki działa? Niektóre diecie przysięgać na nich, a inni próbowali kilka różnych pigułki diety dla utraty wagi, bez sukcesu. Istnieje wiele różnych suplementów diety i utrata masy ciała pigułki sprzedawane over-the-counter, które różnią się skutecznością i jak one działają w organizmie. Niektóre diecie używać waga strata pigułki do szybkiej utraty wagi, jak większość utrata masy ciała pigułki nie są zdrowe do podejmowania długoterminowych.

Weight Loss Pills, które są najbardziej skuteczne?

Ponieważ tabletki odchudzające nie są przedmiotem tych samych standardów, leki na receptę, mogą być sprzedawane na recepty z ograniczoną dowód ich bezpieczeństwa i skuteczności. To może być bardzo mylące dla konsumentów, aby spróbować określić, które waga strata pigułki są najbardziej skuteczne.

Niektóre utrata masy ciała pigułki zawierają kilka ziół, witamin, minerałów i innych kombinacji składników, które działają inaczej w organizmie. Badania wykazały, jak niektóre ze składników może przyczynić się utratą masy oddzielnie, ale powszechnie wiadomo, jak skuteczne połączone składniki ze sobą współpracować.

Przed zakupem lub podjąć żadnych tabletek odchudzających lub uzupełnień, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, dietetykiem lub dietetykiem zaleceń.

Jak Składniki Weight Loss Pills w pracy?

Poniższe składniki tabletek odchudzających są wprowadzane do obrotu, aby pomóc w tymczasowej utraty wagi. Niektórzy ludzie uważają, że pracują, pomagając im schudnąć. Inni ludzie nie zgadzają. Nie zaleca, aby wszelkie utrata masy ciała pigułki są brane długotrwale ze względu na inne zagrożenia dla zdrowia:

  • Gorzka pomarańcza: zawiera substancje chemiczne, które działają jako środki pobudzające i może czasowo tłumić apetyt i zwiększa liczbę spalonych kalorii, zwiększając tempo metabolizmu, ale te chemikalia mogą również powodować inne problemy zdrowotne, w tym wysokie ciśnienie krwi i tętno nieregularne, co może prowadzić do zawału serca, udaru mózgu, a nawet śmierci.
  • Chrom: jest minerałem, który pomaga regulować poziom insuliny, który pomaga budować mięśnie i spalać tłuszcz, ale nie jest prawdopodobne, aby zmniejszyć ogólną masę ciała.
  • Gumę guar; może przyczynić się do zablokowania wchłanianie tłuszczu i zwiększyć poczucie sytości, ale nie udowodniono spowodować całkowitą stratę wagi.
  • Hoodia: kaktus roślin jest podobny, które mogą czasowo tłumić apetyt, ale wyniki odchudzania są niesprawdzone.

Jak skutecznie schudnąć Weight Loss Pills z

Jeśli zdecydujesz się na spróbować pigułki odchudzające stracić masy ciała, trzeba jeszcze, aby spalić więcej kalorii niż jesz w celu utraty wagi ciała. W waga strata pigułki spróbować może pomóc tłumić apetyt lub spalić tłuszcz, ale nie mogą pomóc stracić na wadze, jeśli jesz więcej kalorii niż spalić podczas ich podjęcia.

Zdrowej, zbilansowanej diety zawierający podstawowe grup żywności, witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe niezbędne-połączone z regularnej aktywności fizycznej - jest najzdrowsze i najbardziej skutecznym sposobem, aby schudnąć i utrzymać zdrową masę ciała. Umiar jest kluczem do zdrowego stylu życia i bieżącej kontroli wagi.

Jeśli potrzebujesz pomocy z programu diety lub ćwiczeń, lub jeśli myślisz o przyjmowanie pigułek odchudzających lub uzupełnień, zalecane jest, aby skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej.

Powiązane artykuły