grsail.com

Jak ustalić Slow Skateboard

Skateboarding to sport ekstremalny, a zagorzali skaterzy potrzebujesz prędkości, aby mogli wykonywać swoje sztuczki śmiałek. O powolnym deskorolce można oddzielić amatora z profesjonalnym. Skaterzy, którzy prowadzą swoje deskorolki szybko dobrze wyglądać, jak również. Wszyscy wiemy, że deskorolka jest ryzykowny sport, szczególnie w wykonywaniu trików wysokiej klasy, ale sport jest tworzony w celu zwiększenia adrenaliny i ma szybki deskorolce jest to, czego potrzebujesz do nauki i doskonalenia swoich sztuczek. Poniżej znajduje się kilka kroków i instrukcje jak naprawić powolny deskorolce.

Zbierz materiały, które musisz naprawić swój wolny deskorolce. Musisz szmaty, olej silnikowy, śrubokręt, klucz nastawny, kanistry i rozcieńczalników (zmywacz do paznokci polski, aceton i alkoholem są opcjonalne).

Naprawić swój wolny deskorolce. Pamiętaj, że nowe koła deskorolka nie pomoże, jeśli wonâ € ™ t one zawrót prawidłowo. Musisz wyczyścić łożyska deskorolka Aby dokonać koła deskorolka działać normalnie. Łożyska kół znajduje się na środku każdego koła deskorolka. Zdejmij koła deskorolka z regulowaną razem więc można nasmarować i wyczyścić łożyska. Za pomocą śrubokręta zdjąć łożyska.

Zanurzyć się zorientować deskorolka na godzinę w rozpuszczalnik do farb, alkoholem, zmywacz do paznokci lub aceton. Po moczenia deskorolka łożyska, zakręć je usunąć smar wewnątrz. Niech łożyska całkowitego wyschnięcia, a następnie użyć szmatki, aby usunąć brud i kurz. Pamiętaj, że zapach rozcieńczalnikiem jest toksyczny, więc upewnić się, że jest wystarczająco dużo wentylacji w obszarze roboczym.

Użyj smaru silikonowego i dona oparciu € ™ t użycie WD-40 lub podobne środki smarowe, ponieważ będą one wyschnąć się zorientować, że będzie łatwo przyciągają brud i kurz. Jeśli pragniesz, odwiedzić lokalny sklep skateboardingu i kupić smar łożyskowy na deskorolce jak Bones prędkości Cream.

Umieść swoje łożyska deskorolka w pojemniku z olejem silnikowym i niech moczyć przez noc. Przetrzyj łożyska suche. Umieść łożyska w swoich kołach deskorolka i ponownie zainstalować koła na swojej deskorolce. Upewnij się, że każde koło obraca się swobodnie i orzechy w swojej deskorolce nie są dużo napięty. Uruchom swoją deskorolkę na swoim podwórku, ale dona € ™ t Ollie lub spróbować innych sztuczek dla ciebie może ślizgać. Upewnić się, że koła są w dobrym stanie, zanim spróbujesz sztuczek wysokiej klasy.

Inne wskazówki, aby Twoje deskorolka koła szybciej. Zdjąć łożyska i deskorolka deskorolka koła umieścić w zamrażarce na jeden lub dwa dni. Dzięki temu Twoje deskorolka koła poruszają się szybciej i być bardziej wytrzymały.

Jeśli arenâ € ™ t zadowolony z rozmiaru swoich kół deskorolka, spróbuj zapytać innych deskorolka graczy, jeśli chcesz kupić lub zamień rynek wtórny koła deskorolka. Możesz wymienić swoje pre-owned koła deskorolka na pokładzie, deskorolka deskorolka wózka, taśmy uchwytu lub innych akcesoriów deskorolka.

Możesz nauczyć się deskorolka lepiej i szybciej, jeśli masz firmę. Noś kask, ochraniacze i szelki tak youâ € ™ ll avoid w obrażeń przypadkowych slajdów i upadki. Dona € ™ t budować swoją szybkość gwałtownie do możesz przesuwać lub spaść. Będziesz naturalnie budować szybkość i wykonać twarde sztuczki w miarę postępów.