Jak to zrobić brzucha trening na tablicy Inversion

June 20

Stół inwersji jest zwykle używany jako urządzenie do terapii dla osób cierpiących na przewlekłe bóle pleców i tych wyjść z urazami kręgosłupa. Grawitacja ma wiele do czynienia z rdzenia kompresji, wraz z braku równowagi mięśniowej. Terapia polega na inwersji tabeli o osobie zawieszony za kostki powiesić do góry nogami. Ten dekompresji kręgosłupa i usuwa napięcie. Tabela inwersji może być jednak wykorzystywane jako sprzęt do ćwiczeń. Istnieją różne rodzaje stanowisk do ćwiczeń, które możesz zrobić, aby treningu mięśni brzucha za pomocą inwersji tabeli, gdyż może to być dostosowane do różnych kątów, oprócz pozycji pionowej. Kiedy wisi do góry nogami, masa ciała jest rozłożony równomiernie w odwrotnej kolejności. Ta pozycja pozwala wydłużyć i rozluźnić mięśnie. Poniżej znajdują się wskazówki, jak zrobić trening brzucha na stole inwersji.

  • Zrelaksuj się i łagodzenie napięć w mięśniach. Możesz również odczuwać wydłużenie kręgosłupa. Uruchom brzucha sit ups, umieszczając ręce lekko na udach. Użyj mięśni brzucha do kryzysu i wyciągnąć górną część tułowia do co najmniej czterdziestu pięciu kątem stopnia, co pozwala na dłoniach, aby przesuwać się uda. Trzymaj plecy prosto jak powoli idą w górę i upewnić się, że nie będzie zginać szyi w każdej chwili, gdy jesteś w ruchu w pochylonej pozycji. Utrzymać pozycję przez kilka sekund przed zwolnieniem kryzysu żołądka i wraca do swojej pierwotnej pozycji. Czy trzy powtórzenia tego.
  • Przejść do następnej fazy treningu brzucha. Skrzyżować ręce na klatce piersiowej. Crunch mięśnie brzucha i unieś tułów. Upewnij się, że szyja i plecy są nadal proste. Utrzymać pozycję przez trzy do pięciu sekund przed powoli iść z powrotem do pozycji wyjściowej. Utrzymywać przez kilka minut i ponownie jeszcze dwa razy.
  • Kolejny etap będzie miał ręce wisi obok głowy. To zwiększa nacisk na mięśnie brzucha. Czy twój żołądek kryzysu i przenieść tułów do góry, przytrzymaj, a następnie przejść z powrotem w dół, przytrzymaj ruchów i powtórz dwa razy.
  • Dla bardziej zaawansowanych ćwiczeń brzucha, połóż dłonie z tyłu głowy, zanim zrobisz rutynę. Powtórz to trzy razy.
  • Odpocząć na kilka minut przed rozpoczęciem nowego zestawu, począwszy od etapu numer jeden. Kontynuuj ten zestaw powtórzeń tak długo, jak czujesz się komfortowo. Rutynowe ćwiczenia mogą być wykonywane przez dwadzieścia do dwudziestu pięciu minut dziennie, dwa razy w tygodniu. Stopniowo zwiększaj ilość powtórzeń każdej fazie brzucha siedzi wzloty, jak przyzwyczaić się do rutyny.

Nosić odpowiednie ubranie sportowe. Możesz użyć spodnie do joggingu lub rozciągliwe siłowni ubrania. Uzyskaj pomoc od znajomego lub instruktora zawieszenia cię z góry tabeli inwersji. Upewnij się, że robisz to powoli brzucha siedzieć ups, aby zapobiec organizm przed kołysząc się w każdym kierunku. Nie należy wykonywać żadnych część rutyny, jeśli twoje ciało jest pod kątem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie mięśni i chrząstek. Utrzymanie pozycji pionowej przez cały czas. Jest to bardzo istotne.

Powiązane artykuły