Jak radzić sobie z depresją wakacyjny

March 2

Jak radzić sobie z depresją wakacyjny
Depresja Dom może trafić, gdy rodzina przeżywa utratę członka rodziny, rozwód, lub innych sytuacji, w których święta służyć jako wyzwalacz, który przynosi na bluesa. Istnieją kroki można podjąć, które pomogą Ci poradzić sobie ze swoimi uczuciami i przynieść trochę radości z powrotem na wakacje.

Skoncentruj się na Ciebie

Niektórzy mogą pomyśleć, że koncentrując się na siebie zbyt dużo jest problemem. Z mojego doświadczenia wynika, ita € ™ s nie fakt, że ludzie skupiają się na sobie. Przeciwnie, są one koncentrują swoje myśli i uwagę w sposób, który jest nieproduktywne i pozwoli im poczuć się źle, tworzyć niepokój, lub po prostu mają uczucia, że ​​nie udało jeszcze przetworzyć.

Jeśli skupimy swoją uwagę na siebie w sposób, który pomoże Ci działać poprzez swoich problemów i sprawi, że poczujesz się lepiej, koncentrując się na siebie jest dokładnie to, co trzeba zrobić, zwłaszcza w czasie wakacji.

Samopoczucie fizyczne

Tempo wakacyjny może być przytłaczająca dla niektórych ludzi. Ita € ™ s ważne, że dona € ™ t snu zaniedbania, ćwiczenia, jeść prawo i zarządzanie stresem.

Samopoczucie

Emocje mogą być przytłaczające o tej porze roku. Ita € ™ s naturalne chciał pochować za utrzymaniem zajęty, ale po jakimś czasie, twoje ciało może jedynie tyle.

Jeśli żałoby utratę jakiejś, musisz pozwolić sobie trochę czasu, aby potwierdzić swoje uczucia. Wakacje, a także wszystko inne, jak się łatwiej przystosować się do nowej sytuacji.

Jeśli masz depresję podczas świąt związanych z traumatycznym zdarzeniu, trzeba myśleć, co się stało i pora roku, to się stało. To może pomóc uwolnić niektóre niepokoju czujesz wokół tej porze roku.

Mój klient miał wiele niepokoju i smutku wokół tej porze roku. Odkryła na eksploracji, że poczuła niepokój na początku września, ponieważ ita € ™ s, gdy jej rodzina podzielone. Kiedy wróciliśmy do domu z uczelni, jej rodzina była uszkodzona i jej rodzice żyli w separacji. Po realizacji, że jej część została pamiętając złą pamięć co roku, była w stanie przerwać jego wystąpieniu w roku następnym.

Pozwól sobie czas na dostosowanie

Jeśli przechodzi poważną zmianę życia, możesz przegapić sposób rzeczy były w przeszłości. Wakacje zawsze czuję się jak w domu. Mogą one wywołać najpiękniejsze wspomnienia. Możemy pragną przeżyć te wspomnienia.

Jeśli zrobić listę rzeczy, które są naprawdę świetne w swoim życiu teraz, ita € ™ s inny, ale ita € ™ s nadal ogromny. Po prostu trzeba dać sobie czas potrzebny do regulacji.

Rasa ludzka jest wysoce adaptacyjne gatunków. Wiem, że można i dostosuje się do nowej sytuacji, a w tym roku może być nieco trudniejsze, jak dostosować. Każdego roku będzie trochę łatwiej w miarę upływu czasu.

Jeśli masz do czynienia z depresją przez cały rok, w okresie świątecznym może wzmocnić te uczucia. Everyoneâ € ™ s radość wokół was może czuć się jak wyróżnić się więcej. Depresja jest zaburzeniem, które dobrze reaguje na leczenie w połączeniu z psychoterapią leków. Uzyskiwanie pomocy w depresji może spowodować, że na wakacje dużo łatwiejsze.

Dzięki za czytanie!

Powiązane artykuły