grsail.com

Jak przygotować Podróże w Chinach

Chiny stał się bardzo korzystne miejsce dla turystyki i biznesu. Przynęta tajemniczego Orientu jest częścią uroku. Nawet z wielkim postępem, że Chiny przeszły w ciągu ostatnich kilku lat i pozwalającego Zachód przyjść, ustanowienia działalności i angażować się w wolnym handlu, wiele z Chin jest nadal nieznany. Z resztą świata jest wciąż ekscytujące cel podróży czeka na odkrycie, gdzie dawne tradycje i nowy świat próbuje scalić i współistnieją.

Mimo wpływów Zachodu, które zaczęły się zakorzenić w Chinach, wciąż jest krajem o bogatej tradycji wiekowych i konwencji, które muszą być przestrzegane, a następnie, jeśli planujesz podróż do tego wspaniałego kraju.

  1. Upewnij się, że paszport jest aktualizowana i ważna w terminie sześciu miesięcy przed podróżą. Zabezpiecz swoją wizę turystyczną do Chin na początku. Ubiegać się o nią samemu lub skorzystać z renomowanych biur podróży, które pomogą Ci się z nim. Powinieneś mieć co najmniej miesiąc przed jesteś polecieć do Chin. Możesz ubiegać się o wizę jednorazowego wejścia, które jest ważne przez trzy miesiące. Pozwoli to na pobyt w Chinach tak długo, jak trzydzieści dni.
  2. Uzyskaj wyboru up zdrowia i szczepienia, że ​​trzeba około miesiąca przed datą podróży. Musisz świadectwo zdrowia podczas podróży do Chin i będzie bezpieczniej go dostać szczepienia na wirusowe zapalenie wątroby typu A i B, wścieklizna, japoński B zapalenie mózgu i duru brzusznego.
  3. Zapakuj apteczki i przynieść wszystkie swoje leki, na tyle, by mógł w czasie całego pobytu w Chinach. Twoje leki powinny być w oryginalnych opakowaniach dla łatwej identyfikacji. Zawierać zalecenia dotyczące leków dostępnych tylko na receptę. Przynieś kopię swojej dokumentacji medycznej z was, które będą bardzo pomocne w przypadku sytuacji kryzysowych. Zanotuj swoje Doctora € ™ s nazwisko i dane kontaktowe oraz adres firmy ubezpieczeniowej i osobę do kontaktów i numerów. Zawierać wykaz numerów alarmowych i osób do kontaktu, jak również. Powinny one być umieszczone w worku, który będzie wygodny i łatwo dostępny dla Ciebie.
  4. Sprawdź swoje ubezpieczenie zdrowotne. To nie może obejmować wizyty w szpitalach międzynarodowych. Zapytaj, czy można przedłużyć polityki na pokrycie taką ewentualność.
  5. Pobierz ubezpieczenia podróżnego przed planowanej podróży. Jest to bardzo przydatny element dokumentu, gdy jesteś w podróży do obcego kraju. Obejmie on swoją stratę pieniędzy i bagażu, opłaty za anulowanie, jak również zobowiązań pokrywy osobom trzecim.
  6. Sprawdź to z biur podróży na liście rzeczy, które można zabrać ze sobą w podróż do Chin. Nie chcesz, aby skończyć z wielu rzeczy pozostawione na biurku kontroli celnej po osiągnięciu Chiny.
  7. Bezpieczne dobre rozmówki i dowiedzieć się, jak zadać proste pytania w języku chińskim. Mimo, że język angielski jest obecnie powszechnie używany, jest nadal bardzo dobry pomysł, aby poznać kilka zwrotów, nawet jeśli tylko powiedzieć dziękuję, cześć i do widzenia.
  8. Sprawdź klimat w obszarach, które zamierzasz odwiedzić i spakować się odpowiednio. Nie wprowadzają zbyt wiele ubrań. Opakowanie według Twojego celu podróży. Istnieje wiele miejsc, gdzie można kupić tanie ubrania, albo być używane w czasie podróży lub jako prezenty dla ludzi z powrotem do domu. Przynieś światło i łatwe w pielęgnacji ubrań, które szybko schną. Unikaj styl odzieży wojskowej.
  9. Chinaâ € ™ s układ elektryczny działa przy 220 woltach. Pamiętaj, aby mieć konwerter zasilania i przejściówek do swoich elektronicznych gadżetów.

Podróż światło i przynieść tylko podstawowe informacje. Upewnij się, że masz kopie ważnych dokumentów z wami i zapisać kopię w e-mailu do łatwego pobierania. Ćwicz i obserwować wszystkie niezbędne środki ostrożności, jeśli chodzi o dane osobowe i funduszy podróży.