grsail.com

Jak przesunąć stół bilardowy

Stoły mogą okazać się trudne do przenoszenia ze względu na kształt, wielkość i wagę. W skrócie, można założyć, że porusza się stół bilardowy jest trudne, uciążliwe i frustrujące. Jednakże, oto kilka sztuczek handlu dla jak ułatwić zadanie.

Po pierwsze, trzeba będzie kilka elementów, aby zakończyć zadanie. Pozyskanie kilku przyjaciół do pomocy w podnoszeniu dużych ciężarów jest bardzo zalecane. Następnie będziemy chcieli kilka narzędzi pod ręką, aby dis montażu łatwiej zarządzać. Narzędzia najbardziej prawdopodobne, aby ułatwić ruch byłby żyletki, klucz nasadowy, usuwania zszywek, nóż i śrubokręt.

  1. Pierwszym krokiem do udanej akcji jest usunięcie kieszenie z tabeli. Często kieszenie mogą być zdejmowana ręcznie. Wnęk, które są połączone za pomocą taśmy, usuwania cięte mogą być stosowane do oderwania. Z usunięte kieszenie, przewody wykorzystywane do rozpowszechniania piłki powinno się usunąć.
  2. Następnie chcesz usunąć szyny. Szyny są zwykle połączone za pomocą śrub od dołu tabeli i mogą być usuwane za pomocą klucza nasadowego. Po szyny opuściło, filcu również powinny być usuwane. Sztuką jest, aby uniknąć rozdarcia i rozciąganie filcu. W przeciwnym razie, filc muszą być wymienione. Filc może być odłączona przez lekkie stosując ostrze na brzegach.
  3. Oddzielić łupków i zdejmij ją. Chcesz mieć określonego celu umieszczenia łupków, tak to jest, gdy mając pomocy fizycznej z przyjaciółmi przydaje. Odkręć śruby i usunąć tabliczkę. Należy pamiętać, że konieczne może być ponowne żyletkę oddzielić ewentualne klej, utrzymując łupków i ramki dołączony. Po zakończeniu tego, przesunąć ramkę.
  4. Po zakończeniu tych czynności, być bardzo ostrożnym, aby przejść i mieć pewność, że wszystkie niezbędne części są zbierane i gotowy do podróży. Będzie potrzebne do ponownego montażu śrub i nakrętek po tabeli osiągnęła nowy cel.

Po dotarciu do nowego miejsca docelowego i przemieszczone zdemontowane części do lokalizacji, to jest czas dla ponownego montażu. Aby zamontować stół bilardowy, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej w odwrotnej kolejności. Najtrudniejsza część ponownym będzie zrównoważyć tabeli, upewniając się, że kawałki łupków są na poziomie, a filc jest ponownie podłączyć. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się profesjonalnym natychmiast.