Jak Perm Hair bezpieczniej?

September 23

Jak Perm Hair bezpieczniej?
Trwałej ondulacji włosów jest dobra sztuczka kobiety z cienkiej i gładkiej sierści mogą korzystać, jak również tych, którzy chcą mieć ładną fryzurę cały czas. Z drugiej strony, do trwałej ondulacji włosów silnie wpływa na strukturę włosów, które mogą prowadzić do poważnych problemów w niektórych przypadkach. Oto w jaki sposób można złagodzić ewentualne złe skutki TRWAŁA włosów.

Przed Hair TRWAŁA

Nie farbować włosów lub poprawić kolor włosów za pomocą środków chemicznych, przed trwała włosów. To będzie nadmiernie obciążać włosy. Ponadto środek trwała będzie lżejszy włosy tak. Powinno być minimum dwa tygodnie przerwa między farbowania i trwałej ondulacji włosów.

Włosy TRWAŁA Przeciwwskazania

Youâ € ™ d lepiej przełożyć włosy trwała, jeśli wystąpią nudności lub niskie ciśnienie krwi. Przy okazji, TRWAŁA włosów wymaga ciepły pokój i swój pełny żołądek.

Po Hair TRWAŁA

Zaraz po włosy trwałej ondulacji włosów jest bardzo wrażliwy. W związku z tym, należy unikać mycia włosów trzy dni po trwałej ondulacji włosów. Do mycia premed włosy, użyj szamponu do włosów lub po trwałej łagodny szampon do włosów zniszczonych.

Maski do włosów do włosów po trwałej

Maski do włosów zapewniające zdrowe substancje (nawilżający pantenol oraz keratyny, kolagenu i białka jedwabiu) może pomóc nawilżają i wzmacniają włosy po trwałej i uczynić lśniące i jedwabiste ponownie. Maski do włosów olej Hot przyniesie ten sam efekt.

Istnieje kilka perms przyjazny włosy o niskiej zawartości alkoholu, dostępnych na rynku. To jest to, czego szukasz, jeśli są obecnie na trwałą.

Trwała i Kolor włosów

Jeśli TRWAŁA włosów blednie włosy, używać środków organicznych w celu uatrakcyjnienia kolor włosów. Te środki nie tylko dodać bogatszy kolor włosów, ale również pomóc uczynić zdrowszą. Barwniki organiczne pokrycie włosy warstwą ochronną, warstwa rogowa staje się gładka co błyszczące włosy.

Rozdwajaniu po Hair TRWAŁA

Często prowadzi do włosów TRWAŁA rozdwojonych końcówek. Aby włosy wyglądają zdrowo, regularnie przycinać końce wyłączony lub zastosować specjalny krem.

Grzebień lub szczotka do włosów po trwałej?

Aby twoje loki dłużej, myć włosy z szerokim zębami grzebienia. Szczotki do włosów i grzebienie z blisko ustawionych zębów upośledzać formę swoich loków.

Powiązane artykuły