Jak odblokować Samsung Mobile Phone

February 27

Jak odblokować Samsung Mobile Phone

Wiele osób może się zastanawiać, jak odblokować telefon komórkowy firmy Samsung. W przeciwieństwie do zablokowanych telefonów, które są zwykle sprzedawane przez większość dużych przewoźników i innych sklepach, odblokowanie telefonów można używać z dowolnego kompatybilnego operatora sieci z całego świata. Że dodatkowe wolność jest wielki nie tylko w kraju, ale również podczas podróży zagranicznych.

Jak odblokować Samsung Mobile Phone

Proces odblokowania telefonu komórkowego nie jest uniwersalny. To może się znacznie różnić w różnych producentów i różnych modeli telefonów komórkowych, więc ważne jest, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące danego telefonu przed przejściem. Wiedząc, jak odblokować urządzenie BlackBerry nie jest to samo, jak o tym, jak odblokować iPhone. Telefony komórkowe Samsunga nie są wyjątkiem.

Dobrą wiadomością jest to, że duża liczba telefonów komórkowych firmy Samsung są zasadniczo takie same, jeśli chodzi o wiedząc, jak odblokować je do użytku z różnych nośników. Niektóre smartfony firmy Samsung może być bardziej skomplikowane, jak te, które działają na Windows Phone lub Google Android, ale większość telefonów fabularnych i więcej podstawowych telefonów mogą zostać odblokowane w ten sam sposób. Ma to zastosowanie do telefonów komórkowych, takich jak Samsung Gravity, na przykład.

Mimo to, jest to często o wiele łatwiej inwestować w cenie premium fabrycznie odblokowany telefon, zamiast spróbować dowiedzieć się, jak odblokować zablokowany telefon po już zakupiona. W tym samym czasie, podczas odblokowywania telefonu jest legalne i zazwyczaj nie utratę gwarancji producenta, wciąż jest nieodłącznym ryzykiem jakichkolwiek modyfikacji, które możesz zrobić, aby złożonego urządzenia technologicznego, takich jak telefon komórkowy.

Potrzebny jest specjalny kod unlock,

Dobrą wiadomością jest to, że nie ma potrzeby, aby zabrać ze sobą telefon komórkowy z ekspertem, aby go odblokować. Złą wiadomością jest to, że może to być bardzo trudne do znalezienia i darmowy sposób, aby to zrobić, ponieważ dokładny proces jest nieco inny od słuchawki do słuchawki. Zanim będzie można dowiedzieć się, jak odblokować telefon komórkowy firmy Samsung, zazwyczaj trzeba otworzyć swój portfel na zakup specjalistycznego kodu.

Aby odblokować telefon Samsung, to zazwyczaj trzy kroki, a wszystkie z nich mogą być zakończone na własną rękę. Po wykonaniu tych trzech kroków, można mieć odblokowany telefon komórkowy do korzystania z wielu kompatybilnych sieci na całym świecie:

  1. Idź do jednego z wielu sklepów internetowych, które specjalizują się w odblokowaniu Samsung Telefony komórkowe. Te detaliści często mają własne sklepy internetowe, ale można też znaleźć kilka, które oferują swoje usługi za pośrednictwem serwisu eBay, jak również. Przybywając w jednym z tych sprzedawców, będziesz poproszony o podanie szczegółów na temat telefonu, łącznie z numerem seryjnym lub innym kodem identyfikacyjnym, który zazwyczaj można znaleźć z tyłu komory baterii w telefonie.
  2. Sklep internetowy wygeneruje specjalny kod, który działa tylko na telefonie, a nie inne. Kod zazwyczaj zostać wysłane za pośrednictwem poczty e-mail.
  3. Kod ten jest następnie wszedł w telefonie komórkowym, tak jak gdybyś wybieranie numeru telefonu, aby zakończyć połączenie głosowe. Kod będzie zazwyczaj funta (#) i / lub gwiazdkę (*), symboli, a także wejście numeryczne.

Pamiętaj, że ten kod działa tylko z konkretnego telefonu. Jeśli znajdziesz "wolnego" kodu na stronie internetowej lub forum, kod prawdopodobnie nie będzie działać z danym telefonem. Teraz, gdy wiesz, jak odblokować telefon Samsung Mobile, rozsądne jest, aby trzymać się renomowanych sprzedawców internetowych na kod. W ten sposób, wiesz, że nie jesteś coraz zły kod. Sprawdź gwarancję zwrotu pieniędzy i technicznej linię wsparcia, tylko w przypadku, jeśli potrzebujesz pomocy w procesie.

Powiązane artykuły