grsail.com

Jak naprawić mówił rowerów

Zabrał rower jeden z prętów, które są połączone z centralną piastą koła co z kolei była bardziej skutecznie i w sposób kontrolowany. Istnieje wiele możliwych przyczyn, dlaczego zabrał rower zostanie złamane. Najczęstszym jest Twój rower jest coraz bardzo zardzewiałe i stare lub że jeździ to zbyt trudne. Ta procedura jest prosta jak długo po nim bardzo ostrożnie. Najlepsze jest to, że nie trzeba być ekspertem od techniki, złota rączka lub zawodowych, aby to zrobić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

  1. Pobierz koła rowerowego z złamane szprychy usuwając lub wyjęciu z ciała rowerze. Możesz łatwo to zrobić, patrząc na dźwigni na kierownicy. Wystarczy odwrócić go i automatycznie go poluzować, więc można po prostu wyciągnąć go ze swojego ciała. Upewnij się, że masz trochę dętkę od bikeâ € ™ s obręczy, jak również. Jeśli thereâ sa plastiku € ™, która jest owinięta wokół obręczy, usuń go też.
  2. Ostrożnie zdemontować uszkodzony szprychę. Wyjmij oba kawałki. Nie zostawiaj niczego na kole rowerowym. Odkręcić i zachować nakrętkę od końca szprychy w bezpiecznym miejscu. Ponieważ będziesz potrzebował nowego szprychę, udać się do najbliższego sklepu rowerów i przynieść dwa kawałki szkła. Zakup na wymianę i upewnij się kupić dokładnie ten sam rodzaj i wysokość dla roweru.
  3. Od centralnego huba, wstawić nowy szprychy do otworu. Jego kierunek powinien być w kierunku drugiego otworu w wolnym końcu w pobliżu opony. Jeśli nie jesteś pewien, kontroluje inne szprychy i zgodne z wzorcem podejście, które widzisz. Mocno wkręcić ją na jej ramiona sąsiada, aż dojdziesz do krawędzi.
  4. Pobierz nakrętkę i mocno przykręcić z powrotem na koniec nowego szprychy. Upewnij się, że używasz klucza szprych właściwie zabezpieczyć. Ważne jest to, że ciągnięcie istniejących ramionach powinny same w nowym szprychy. Dokręcić nakrętkę, aż do prawidłowego napięcia.
  5. Podłącz ponownie opon rowerowych, dętki i koła na organizm. Wszystko co musisz zrobić, to wsunąć jedną krawędź opony aż idzie całkowicie wokół obręczy. Umieścić dętkę głęboko wewnątrz opony. Pobierz narzędzie do opon, które mogą podważyć i opony do obręczy. Wciśnij go na krawędzi obręczy i rzucić go na miejsce. Napompować oponę, jeśli potrzebne i umieścić go z powrotem na rowerze.

Nie masz go! Każdy może zrobić te bardzo proste i skuteczne kroki. Zawsze należy pamiętać, aby nie wyrzucić kawałki uszkodzonego roweru mówił. Będziesz potrzebował go, gdy wymiana zabrał musi być kupiony. W ten sposób, można po prostu przenieść ją do sklepu rowerowego i mają wygląd sprzedawca w rodzaju dla Ciebie. Ponadto, byłoby to bardzo pomocne, aby kupić własne wyrwanie zabrał i opon narzędzi. Są one tanie i mogą być stosowane w przyszłości. Narzędzia te są takie dziwnego. Mogą one dać łatwy poprawkę do przyszłych napraw rowerowych. Powodzenia i miłej zabawy!