grsail.com

Jak kupić ubezpieczenie samochodowe Wyoming

W stanie Wyoming, są prawnie zobowiązane do posiadania wystarczającego ubezpieczenia auto na swój pojazd. Te wskazówki pomogą Ci wybrać odpowiedni ubezpieczenie auto dla Ciebie.

Krok 1

To dobrze zadzwoń. Nie czujesz się jak masz nadal kupować ubezpieczenia auto z lokalnej firmy ubezpieczeniowej auto. Właściwie, to jest dobry pomysł, aby zadzwonić wokół wielu różnych firm (lokalnym lub w inny sposób), gdy szukasz pokrycia. To dlatego, że nie wiem, czy jesteś coraz najlepszą premię i zasięg aż porównać kilka różnych firm ubezpieczeniowych auto w Wyoming. Więc sprawdzić lokalne książkę telefoniczną dla firm ubezpieczeniowych, aby zadzwonić, a także rozważyć uzyskanie notowania online z renomowanych firm ubezpieczeniowych i licencjonowanych auto jak Allstate (http://www.allstate.com/) i State Farm (http: //www.statefarm. com /).

W Wyoming, zapłacisz około 640 dolarów rocznie na ubezpieczenie auto.

Krok 2

Zrozum wymagania minimalne odpowiedzialności pokrycia. Gdy pojawi się pojazd ubezpieczony w stanie Wyoming, będzie zobowiązany do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, minimum na politykę, zgodnie z wymogami prawa państwowego. W Wyoming, należy przeprowadzić ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w następujących ilościach: 25.000 dolarów dla pojedynczego uszkodzenia ciała lub śmierci, $ 50,000 za łączną obrażeń ciała lub śmierci, a dodatkowe $ 20.000 uszkodzenia mienia w wyniku wypadku.

Chociaż jest to tylko pokrycia należy przeprowadzać w stanie Wyoming, to z pewnością nie wystarczy. Wyoming jest stan Tort, co oznacza, że ​​każdy kierowca w-winy jest odpowiedzialny za pokrycie wszystkich wydatków ofiar, które wynikają z wypadku. Możesz być odpowiedzialny za medycznych i auto naprawy rachunki swoich ofiar, a także wszelkie opłaty wynik od bólu, cierpienia lub utraty wynagrodzenia. Kiedy patrzysz na minimalnych ilościach pokrycia wymaganych przez prawo w Wyoming, to jest oczywiste, dlaczego zaleca się więcej zasięg. Wypadki mogą być bardzo drogie, i chcesz, aby upewnić się, że masz wystarczające ubezpieczenie auto do wspierania cię w razie wypadku. (Nieubezpieczony / underinsured Kierowcy Pokrycie są zarówno zasugerował w wysokości co najmniej 50.000 dolarów / $ 100.000, ale zawsze jest lepiej.)

Krok 3

Masz prawo do wyłączenia kierowców z polityki. Przepisy w stanie Wyoming pozwalają firmom ubezpieczeniowym na wykluczenie kierowców w gospodarstwie domowym z zakresu ubezpieczającego pierwotnego jest. Wyłączenia te są wymienione w sekcji wykluczeń na politykę, a także okoliczności, w których zakład ubezpieczeń nie ponosi odpowiedzialności za pokrycie roszczeń składanych wyłączonych kierowców. Choć może obniżyć składki nieco, jeśli kierowca jest wyłączone w wypadku w samochodzie, może skończyć się przywiązany finansowo z kosztami opłat awarii i napraw. Nie ryzykuj - ubezpieczyć każdego z domowników.

Etap 4

Zrozumieć, jak twoje stopy są ustalane. Po zastosowaniu do ubezpieczeń auto w Wyoming, kilka rzeczy będą rozpatrywane przed firma ubezpieczeniowa auto przyjedzie na wycenę dla Ciebie. Oni chcą wiedzieć, że jesteś w stanie płacić składki na czas, więc zrobią kredytowej sprawdzić na ciebie. Upewnij się, czy historii kredytowej i zdolności kredytowej są w dobrym celu uzyskania najlepszych możliwych składek. Jak dobrze, wiek, płeć, miejsce, samochód i przeszłości rekord jazdy zostaną również przez firmy ubezpieczeniowe auto w Wyoming przed przyjazdem w szczególności polityki i premii dla Ciebie.