grsail.com

Jak kupić Playstation 3

Playstation 3 jest ekscytujące następna generacja konsoli firmy Sony. Toting wszystkie typowe cechy gier konsoli z dużych aktualizacji, PS3 zapowiada się jednym z najpotężniejszych konsole dłuższego czasu. Jednym z najbardziej ekscytujących cech nowego PS3 jest jego technologii niebieskiego zęba, następna generacja formatu DVD. Niebieski ząb jest lepsza w formacie dwóch, ale również droższe. Z tego powodu, chociaż punkt cena PS3 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, spodziewać konsola jest bardzo drogie, w granicach 800 dolarów.

  1. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem PS3, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest, aby planować. Jeśli uruchomienie PS3 jest coś podobnego do tego z PS2, spodziewać konsole sprzedać szybko i prawie prawie niemożliwe, aby znaleźć na Boże Narodzenie. Jeśli masz podjął decyzję o zakupie PS3, trzeba rozpocząć planowanie teraz, a zamówienie PS3 wyprzedzeniem.
  2. Istnieją tylko dwa sposoby, które zamierzasz dostać się w ręce na PS3 wcześnie. Pierwszy polega na pre-order konsolę. Jednak przed Zamawiający nie musi oznaczać, będziesz otrzymywać konsolę w dniu wydania. Upewnij się, że rozmowy w tej sprawie z firmą jesteś wstępnie zamówić go z. Zapytaj ich, czy jest coś można zrobić, aby zagwarantować, otrzymasz konsolę. Należy pamiętać, że Sony ma chyba nie podana detalistom liczby konsol będą one otrzymują, więc to jest bardzo łatwe do sprzedaży detalicznej do pre-order zbyt wiele, a nie być w stanie zaspokoić popytu. Pre-order oznacza, będą one tylko zarezerwować Ci konsolę, kiedy mają wystarczająco dużo akcji w celu pokrycia go; wstępnie zamawiania nie jest gwarancją!
  3. Chyba najlepszym sposobem, aby dostać się w ręce konsoli jest pre-order, i upewnij się, że dostać się w kolejce wcześnie. Jeśli oznacza to oczekiwanie przez 12 lub więcej godzin, to niech tak będzie. Z ostatnich wskazań wersjach konsolowych, takich jak niedawne Xbox 360, coraz rękę na konsoli jest bardzo trudne. Jeśli chcesz, Twoja najlepsza szansa jest pre-order, i stanąć w kolejce po zwolnieniu.
  4. Wreszcie, nie jest ostatnia opcja, jeśli wszystko inne zawiedzie. Zawsze będziesz w stanie dostać konsolę, ale po cenie. Spodziewaj konsole być na aukcji na stronach osób trzecich, takich jak eBay z szczęśliwych ludzi, że dostali Ahold nich. Niemniej jednak, że ceny są pochyłe; ludzie mogą być w górę z 2000 dolarów opłat. Jeśli masz pieniądze, aby spalić, nie powinieneś mieć żadnych problemów wygranej aukcji i otrzymujesz jedno, ale jeśli już, że PS3 jest drogie, to najlepiej się w kolejce z resztą świata!

Pamiętaj: najważniejsze jest to, aby nie denerwować, i dobrze planować. Tylko w ten sposób otrzymasz PS3 na Boże Narodzenie jest poprzez zakup inteligentnego, przygotowania zamówień i czekania w długich kolejkach. Jeśli uda Ci się zrobić te rzeczy, powinieneś być w stanie dostać się w ręce jednego z największych nowych konsol tej generacji!

Przestroga:

  • Jeśli nie planować, nie sposób będzie można uzyskać PS3 do wydania.

Szybkie porady:

  • Myśleć z wyprzedzeniem, pre-order i czekać w kolejce!
  • Jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze można dostać konsolę off eBay za wysokie stawki.