grsail.com

Jak kupić Bump Blokady Dowód drzwi

Fox News wpadł specjalnego raportu na temat rosnącego zagrożenia kluczy wypukłości. Bump klucze otwarcie dowolnych drzwi, można przeczytać, to dobrze którekolwiek drzwi - w ciągu zaledwie kilku kranów i niespodzianką. Brak zamki drzwi są bezpieczne, gdzie klucze burzliwemu dotyczą, przynajmniej w przypadku tradycyjnych zamków. Jest tak mistrzowsko szlifowane, że nosi pseudonim "Master Key", tylko że jej mistrzami są złodziejami.

Straszne, nie? Cóż, nie jest to wyszło. Oprócz wynajęcie profesjonalnego ślusarza, który może przeciwdziałać temu zagrożeniu, instalując najnowsze zamki drzwi (i tak, ślusarze mieć świadomość drzwi, wpadając przez długi czas) można kupić drzwi zabezpieczenie przed otwarciem wpadać w ten sposób:

  • Znajdź zamki przeciwdziałające wpadając. Po przedstawieniu zestaw zamków, które celowo uniemożliwiają wpadając, przyjmować jedną i poprosić ślusarza, jeśli ma kąty na wewnętrznej stronie szpilki, które utrudniają klucze burzliwemu wykorzystać.
  • Przetestuj zamek drzwi, aby się dowiedzieć, czy jest to podbić dowód. Nie ma sposobu, aby stwierdzić, czy zamek jesteś przypatrując jest guz dowód aż przetestować samemu. Jeśli pamiętacie, wspomniano gdzieś tutaj, że ślusarze są świadomi istnienia kluczy wypukłości. Możesz być pewien, że wiedzą, jak ją utworzyć. Tak więc, poprosić ślusarza, aby jeden dla Ciebie i pokazać, jak przesunąć blokadę. To nie potrwa długo. Następnie przetestować zdobytą wiedzę wpadając zamki na własnych zamków. Zobacz, co się dzieje. Jeśli otwiera, wiesz co robić.
  • Określić, że chcesz zamki magnetyczne. Te mają szpilki, które magnetycznie dostosowania się pokrywać jego mechanizmu lub systemu wewnętrznego, który sprawia, że ​​trudno klucze burzliwemu łatwo wsunąć do dziurki od klucza.
  • Wybierz grubsze rzędy pinów. Im więcej szpilki, trudniej jest kluczem gula otworzyć. Widać, walka ze klucze są szlifowane w sposób, który tylko gęsią kilka kołków, który jest bardziej jak tradycyjne zamki drzwi są wykonane. Ergo, tym więcej szpilki masz, tym trudniej jest podbić.
  • Spróbuj podwójne zamki. Lub zamki medyczne i kluczy z pinów, że w przeciwieństwie do wirować ruchu w górę iw dół. Jest to jeden mechanizm, który również sprawia, że ​​trudniej dla tych, którzy korzystają z klucza inicjującego, aby wejść do domu.
  • Zainwestuj w CyberLock® System. Jest to inwestycja, ponieważ jest drogie. Sokół i Arrow to dwa systemy oferowane do ochrony zamków. Istnieje również system Bio-lock, który wykorzystuje ciepło z rąk, aby przeczytać biometrii. Wszystko jest elektronicznie sterowane i nie mogą być kopiowane. Teraz jedynym problemem jest to, jak obsługiwać go podczas przerwy w zasilaniu. To będzie za burtę, ale potrzeba jest matką wynalazku. Jeśli jest to potrzebne, że źle, wiesz, który z nich wybrać.
  • Spójrz na możliwości włączania Keyless. Jak te hoteli dla Gości, aby wejść pokoi hotelowych? To się nazywa centralny zamek z pilotem, a na coś takiego 300,00 dolarów można mieć zestaw zainstalowany. To jest bardziej skomplikowane, ale jeśli masz gazillion kosztowności w celu ochrony wewnątrz domu, to może być tylko to, czego naprawdę potrzebujesz.

To trwa jedną wiedzieć jedno i zablokować zbieraczy (dobre rodzaju) rzeczywiście ma strony internetowej, która mówi ludziom, które są łatwo zderzył zamki z kluczami wypukłości i które z nich są nieomylni. Sprawdź TOOOL lub The Open Organizacja Lockpickers więcej informacji na temat bezpieczeństwa w domu.