Jak korzystać Moneta Książki

May 20

Umieszczenie wartości na monetach, czy to cały zbiór lub po prostu strony pełne znalazłeś w bagażniku babci na strychu, to łatwo zrobić za pomocą książek monet i stron internetowych, które oferują monety na sprzedaż. Istnieje również kilka przewodnicy wartości można użyć.

Moneta Książki

Jeśli masz jakiekolwiek znajomość monety zbieranie to jesteś zaznajomiony z czerwonych i niebieskich książek monet, które są aktualizowane i publikowane corocznie. Istnieje wiele książek i czasopism na monety w obiegu, które pomagają ustalić wartość poszczególnych monet. Najpopularniejsze książki kolekcja monet są te, opublikowane przez Whitmana. Każdy folder w twardej oprawie ma numer ISBN i można je nabyć w każdym z księgarniach znasz.

Te monety są Yeoman przewodnicy bardzo prosty w użyciu. Monety są podzielone według nominału, a następnie dalej podzielona przez rok te monety zostały wybite. Są to zazwyczaj co najmniej trzy wartości przypisane do każdej monety i ofert zawierają również informacje na temat wszystkich rzadszych typów monety lub jakichkolwiek monet, które zostały uznane za podrobione lub aby wyglądały oryginalnego cenne monety.

Po prostu wprowadzenie słowa "książek monet" w pasku wyszukiwania komputera spowoduje setki stron internetowych oferujących książki, monety i przewodniki ceny online. Nie ma specyficzny sposób uczyć kogoś do korzystania z książki monety. Wystarczy spojrzeć na nazwy, określenia, w jakim stanie jest twój monety i odczytać wartość przypisana do danej monety.

Kompletne instrukcje jak używać tej książki monety są zwykle zawarte na stronach przedmowy. Większość książek to także dział poświęcony monet o błędach, które są monety, które zostały wybrakowane lub nie zostały uderzone równomiernie kiedy zostały wybite.

Numizmatyka

Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne wydaje książki monety, które wyjaśnią jak ocenić stan monety. Istnieją co najmniej trzynaście różnych warunków standardowych dla klasyfikacji monet. Możesz używać książki monety z każdego wydawcy lub numizmatycznym grupy oraz standardy pozostaną takie same.

Czy korzystasz z książek, monet, aby umieścić wartości na własnych monet, sprawdź różnych znaków mięty lub ocenić kolekcji, istnieje wiele książek na rynku, które pomogą Ci to osiągnąć.

Większość książek monetarne są bogato ilustrowane, co znacznie ułatwia identyfikację monety. Możesz także użyć monety książki indeksu monety w swojej kolekcji. Zaznacz listę dla każdej monety masz, tworząc w ten sposób ciągły zapis.

Powiązane artykuły