grsail.com

Jak jeść zdrowo Podczas gdy na wakacjach

Kiedy idziesz na urlop, pamiętaj, że nie powinno się wykoleić swoje zdrowe nawyki żywieniowe. Wprowadzanie ucieczka z niektórych pomysłów, jak jeść zdrowo, a jednocześnie cieszyć się (i oddając trochę) będzie utrzymać się na torze. Przecież nikt nie chce wrócić z wakacji z dodatkowym parę funtów na pamiątkę. Oto, jak jeść zdrowo, gdy jesteś z dala bez poczucia ograniczone.

Jak jeść zdrowo Podczas gdy na wakacjach

Mieć zdrowe przekąski łatwo dostępne

Dodać liczyć swoje odpusty wakacje żywności; nie trać kalorii na paczkę chipsów ziemniaczanych na lotnisku lub popołudniowej cookies w lokalnej kawiarni. Weź zdrowe przekąski z tobą (lub zakupić je po przyjeździe) i przechowywać je w pobliżu, tak że nie da się na połowie posiłku głód z pustych kalorii. Przez nie na wakacjach od swoich zdrowych nawyków podjadania, dasz sobie swobodę, aby cieszyć się coś trochę ekstrawaganckie na obiad lub deser.

Podziel się posiłkiem

Wybierasz się na wakacje posiłki w restauracji oznacza częściej. To część doświadczenia i zabawy. Istnieje niebezpieczeństwo, że restauracje służą zwykle ogromne porcje z ładunkiem wszystkich rodzajów tłuszczu i kalorii nie zużywają jeśli ugotowała je w domu. Zamiast ograniczać się do ogrodu sałatki cały czas, planują podzielić się posiłkiem z kimś, z którym jesteś na wakacjach. Nadal nie może być jedzenie najzdrowsze przez podział talerz enchiladas sera, ale jest to zdecydowanie mniej szkodliwe dla diety dzielić, niż zjeść całą płytę na własną rękę.

Idź Łatwe w alkoholu

Raj nie czuje kompletna bez zimną butelkę piwa lub koktajl owocowy mieszane, ale zużywa zbyt wielu będzie znacznie zwiększyć swoje dzienne spożycie kalorii. Klasyczny Małgorzata, na przykład zawiera kilkaset kalorii. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby ograniczyć się do koktajlu co drugi dzień, gdy jesteś na wakacjach. Jeśli koniecznie musi napić codziennie, ograniczyć je do jednego i przełączyć się z koktajli wina lub piwo jasne co drugi dzień. Jak będzie, gdy nie jest na wakacjach, pić dużo wody, aby pobyt uwodniony i ograniczyć apetyt.

Podział Deser

Tak, jak należy dzielić posiłki kalorii ładunkiem, podzielić desery między dwoma lub więcej osób, również. Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zapobiec się od nadmiernie oddając bez uczucia pozbawione.

Unikaj fast-food

Czy jechać czy lecieć do celu, trudno uciec od obecności fast food. Kiedy jesteś w pośpiechu lub mają ograniczone możliwości dostępne na posiłki (jak to zwykle w czasie podróży samochodem), odwołując się do wartości posiłku jest zbyt wygodne. Zaplanuj go wcześniej, gdy jesteś w podróży. W przypadku jazdy po kraju, zapakować kanapki i owoce w chłodnicy. Jeśli lecisz, można prawie zawsze znaleźć kiosk lub sklep sprzedaży owoców, jogurt i pakowane sałatki. Wszystko wraca do dokonywania mądrych wyborów na zwykłych posiłków, dzięki czemu można zrobić więcej wolności z kolację lub deser.

Pamiętaj, że na wakacje nie jest wymówką, aby rzucić wszystkich zdrowych nawyków żywieniowych na wiatr. Cel nadal zużywają dobrze zbilansowane posiłki i żywności bogatej w składniki odżywcze, podczas gdy na wakacjach większość czasu. Dzięki temu, że odpusty robisz spożywają nie będzie duży problem.