grsail.com

Jak Jedzenie słodkie ziemniaki może pomóc schudnąć

Chociaż może być świadomi wielu korzyści zdrowotnych związanych ze słodkich ziemniaków, są szanse, że nie są świadomi, jak słodkie ziemniaki mogą pomóc schudnąć. Duża ilość błonnika, niska zawartość kalorii, a duża ilość wody działać razem, aby słodkie ziemniaki świetne jedzenie, jeśli starają się schudnąć.

Wysoka Zawartości włókien

Jednym z głównych sposobów, które mogą pomóc słodkie ziemniaki można schudnąć ze względu na ich dużą ilość błonnika. Błonnik pokarmowy jest ważne, jeśli starają się schudnąć z kilku powodów. Po pierwsze, z włókien jest nieporęczne, co oznacza, że ​​produkty zawierające duże ilości błonnika pokarmowego zajmie dużo miejsca w żołądku. Pomaga to można uczucie pełności w długim okresie czasu, w ten sposób zapobiegając objadanie. Następnie włókno jest wolno trawione. Oznacza to, że zajmuje dużo czasu dla żywności wysokiej włókna do opuszczenia żołądka i wprowadź przewodu pokarmowego. Zapobiega objadanie, zmniejszając w ten sposób szanse na wysokie spożycie kalorii i potencjalnego zwiększenia masy ciała. Oczywiście, wysoka zawartość błonnika słodkich ziemniaków odgrywa dużą rolę w pomaganiu, aby schudnąć.

Niskokaloryczne zawartość

Następnie, słodkie ziemniaki mają stosunkowo niską zawartość kalorii, co jest również bardzo ważne, jeśli starają się schudnąć. W jednego funta tłuszczu jest 3500 kalorii. Oznacza to, że jeśli chcesz stracić pół kilograma wagi na tydzień, trzeba wyeliminować 500 kalorii z diety każdego dnia. Za pomocą słodkie ziemniaki, które zazwyczaj zawierają około 100 kalorii na porcję, zamiast wyższego żywności kalorii, takich jak białe ziemniaki, które mogą zawierać aż 400-500 kalorii na porcję, jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia tego niedoboru kalorii. Przy użyciu trochę kreatywności, można z pewnością wykorzystać słodkie ziemniaki, które pomogą Ci schudnąć. Na przykład, spróbuj tłuczone słodkie ziemniaki zrobić naleśniki zamiast tradycyjnego ciasta, które jest zazwyczaj ładowane z dużych ilości zarówno tłuszczu i kalorii.

Duża zawartość wody

Wreszcie, duża ilość wody, która znajduje się w słodkich ziemniaków na pewno może pomóc schudnąć, zarówno w długim okresie i w krótkim terminie. Z wyjątkiem kości i tłuszczu organizm składa się głównie z wody prawie, a zatem jest to dziwić, że organizm reaguje korzystnie, kiedy jeść pokarmów zawierających duże ilości wody. Podobnie jak błonnik, woda zajmuje sporo miejsca w żołądku. Dlatego jedzenie pokarmów zawierających duże ilości wody, takie jak słodkie ziemniaki, że poczujesz się pełna i zapobiec przejadania się i podjadanie między posiłkami. Pomoże to zarówno w swoich celów odchudzania i również pomoże zapobiec wagi od powrotu na.