grsail.com

Jak czyścić Żelazny Patio Meble

Jak czyścić Żelazny Patio Meble

Meble, które znajduje się na zewnątrz miesięcy w czasie zamierza wymagają regularnego czyszczenia. Tak długo, jak meble żelaza patio nie zardzewiałe, cały proces powinien trwać mniej cię niż 15 minut.

* Przed rozpoczęciem czyszczenia ramek mebli, należy usunąć poduszki lub innych narzędzi dekoracyjnych. Wskazówki dotyczące czyszczenia poduszki są na końcu tego artykułu.

Wymieszać swoje rozwiązanie chemiczna

Zaleca substancja używać do czyszczenia meble żelaza jest letnia woda i mydło naczynia używane do mycia rąk, takich jak Dawn (użyć zwykłej formuły, a nie z wybielaczem lub antybakteryjne). Wystarczy galonów lub większej wielkości wiadra lub podobnej wielkości miski i wypełnić go w letniej wodzie. Następnie dodać dwa lub trzy tryska z mycia naczyń. Wymieszać wodę i mydło danie wraz z dużą łyżką lub dłonią, aż tworzy jednolite rozwiązanie.

Instrukcja czyszczenia

1. Peeling meble

Za pomocą gąbki, szczotki lub kuchnia bardziej miękkiej szczotki do szorowania, delikatnie usunąć brud lub zanieczyszczenia z mebli. Zanurz swoje sprzątania w roztworze mydła i wody, jak często, jak trzeba. Nie musisz się martwić, załamując go. Upewnij się, szorować wszystkie części mebli, w tym góra, dół, boki i nogi.

2. Wypłukać meble

Możesz spłukać mydło z mebli za pomocą wiadra wypełnione czystą wodą (wystarczy wlać go na meble) lub przy użyciu dom ogród, który będzie oczywiście mniej czasu. Nie używaj zbyt silny z ustawieniem na dyszy węża czy można ryzykować uszkodzenia farby na meble.

3. Niech meble suche

Meble powinny wyschnięcia dość szybko. Po tym wszystkim, że został zbudowany na zewnątrz.

Czyszczenie zardzewiałe żelazo Patio Meble

Jeśli masz rdzy na żelaza meble ogrodowe, będziemy chcieli, aby zdusić je w zarodku, tak szybko, jak to możliwe, jak to będzie tylko gorzej z czasem. Oto jak to zrobić:

1. Piasek wyłączyć wszelkie rdzy i pęknięty farby

Korzystanie właściwy rodzaj i gatunek papieru ściernego o meble (Nie wiesz, który Zadaj producenta lub pracownika w sklepie z narzędziami.), Piasek wyłączyć wszelkie plamy rdzy z delikatnymi okrężnymi ruchami. W zależności od tego ile rdza jest na meble, może to wymagać trochę smaru łokcia. Po szlifowane wszystko się, że trzeba, albo wąż meble off ponownie lub zetrzyj zanieczyszczenia ściereczką.

* Jeśli meble są mocno zardzewiałe, do tego stopnia, że nie ma dziur, nie ma wiele można, że może zrobić, aby zapisać go w tym momencie. Najlepiej, aby zmniejszyć straty i uzyskać nowe meble, z ślubem aby go czystsze i suszarka w przyszłości.

2. Prezes Rady i pomalować meble

W zależności od rodzaju i koloru farby na meble, można użyć spray na farby lub pędzla na. Nie może być retusz farby stworzony specjalnie dla marki i stylu twojego mebla. Cokolwiek zdecydujesz się na farby, stosuje się go, postępując zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Upewnij się, że nikt nie dotyka meble aż do całkowitego wyschnięcia. Gdy jest sucho, można użyć papieru ściernego, aby usunąć wszelkie nierówności plamy w farbie.

Czyszczenie poduszki

Jeśli żelaza meble ogrodowe ma poduszki, można wyczyścić je w sposób podobny do tego, który został użyty do czyszczenia ramek mebli - bez szlifowania i malowania oczywiście. Wystarczy zanurzyć gąbki lub szczotki w wiadrze z roztworem czyszczącym masz już razem, a następnie dać poduszki dobre odlotowych. Należy je przemyć bardzo dobrze z drugiej wiadra lub węża lub będziesz miał mydło pęcherzyków w górę przez nich za każdym razem, gdy pada.

Jeśli są jakieś plamy na poduszkach, możesz rzucać je w pralce - jeśli są wystarczająco małe, aby zmieścić, oczywiście. W przeciwnym razie, można spróbować dodać trochę koloru chloru lub bezpieczne wybielacza do wiadra. Kubek lub mniej powinno wystarczyć.

Utrzymanie czystości żelaza meble ogrodowe

Najprostszym sposobem, aby utrzymać patio meble w czystości jest pokrycie go, gdy nie jest używany. Powinieneś być w stanie znaleźć pokrowce winylu w lokalnym sprzętu lub towarów do domu sklepu, zwłaszcza podczas wiosennych i letnich miesięcy. Jeśli masz problemy ze znalezieniem osłony, aby dopasować meble, możesz zadzwonić do producenta w celu uzyskania porady na temat, gdzie na zakupy, a może można zamówić od firmy bezpośrednio.

Warto również, aby oczyścić wszelkie wycieki na temat mebli, jak tylko się pojawią i złapać żadnej rdzy, jak tylko go zobaczyć. Im szybciej je złapać, łatwiej będzie - i mniej uszkodzenia mebli.

Jeśli to możliwe, przechowuj meble w szopie lub garażu w okresach wyjątkowo złej pogody.
Nie może obejmować lub garaż meble? Otrzymał bardzo dobrą powłokę natryskową wosku samochodowego tak, że woda skrapla, nie moczyć w żelazo.