grsail.com

Jak czyścić włosów Serum od Fabric

Zapytał: Jak czyścić serum do włosów z tkaniny? Kilka kropli serum z włosów na bazie oleju spadła na sofie. IA € ™ d lubi wiedzieć, jak go usunąć. Ita € ™ sa teraz kilka dni życia. Dzięki.

Może to być trudne do usunięcia plamy olejowe z tkanin, zwłaszcza gdy oni cana € ™ t go do prania. Powodzenie tej metody zależy w pewnym stopniu od tego, co rodzaj tkaniny youâ € ™ re pracy z i jak plama jest stary, ale w każdym przypadku będzie to poprawić wygląd plamy, jeśli nie wyeliminować go całkowicie.

Potrzebne będą:

 • Skrobia kukurydziana
 • Pędzel lub próżniowe z tapicerki przywiązania
 • Alkohol otarcia
 • Czyste białe tkaniny

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Posypać skrobi kukurydzianej na tłustych plam. Pozwól, aby usiąść na kilka godzin lub na noc. Pozwoli to na skrobi kukurydzianej do absorpcji olejów.
 2. Szczotka próżniowo dala mąki kukurydzianej. Jeśli zauważysz poprawę na plamę, powtórzyć proces. W przeciwnym razie, należy przejść do następnego etapu.
 3. Test Krajobrazy alkoholem w ukrytym obszarze tkaniny. To może usunąć kolor lub barwnik w niektórych tkanin. Postępuj tylko wtedy, gdy tkanina okaże się trwały kolor.
 4. Wlać alkoholem na białym obrusem. Stosując barwny tkaniny może prowadzić do zabarwienia i tworzyć większe MES.
 5. Osuszyć ściereczką namoczoną w alkoholu na plamę. Nie trzeć, jak otarcia mogą rozprzestrzeniać plamę lub spowodować kolorów krwawienia.
 6. Pozwól obszar do wyschnięcia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli plama jest tłusta na zmywalną tkaniną lub poślizgu pokrywie urządzenia, śledzić poprzez mycie w najcieplejszym wody zalecanej dla tkaniny. Upewnij się, że plama znika, zanim wyschnie tkaniny, jak gorące powietrze będzie ustawiony plamę.