grsail.com

Home Improvement: akcesoria elektryczne Porady

Panel elektryczny

Dziś, przed pójściem do łóżka, upewnij się, że wiesz, gdzie jest elektryczne breaker panel. Również wiedzieć, jak wyłączyć główny wyłącznik lub bezpiecznik w razie niebezpieczeństwa.

Dodaj wylot

Możesz dodać wylot bez rozrywania sheetrock. Ostrożnie usunąć okładzinę bazowej z dolnej części ściany. Z istniejącego gniazdka, odciąć sheetrock za podstawy do nowej lokalizacji. Pociągnij Romex od starego gniazdka w ścianie, do wycięcia. Biegną wzdłuż wycięcia do nowej lokalizacji, a nawet jamy stud. Zainstaluj stare pudełko pracy i zbytu. Wymień bazę i zrobiłeś pracy zawodowej.

Wymiana

Gdy dzwonek przerywa pracę, to zazwyczaj z powodu jednej złej transformatora lub przerwania przewodu. Tak czy inaczej, jest prosty sposób, aby go naprawić.
Dzwonki bezprzewodowe są naprawdę dobrodziejstwem dla ludzkości. Możesz powiesić nowy dzwonek w miejsce starego. Jest zasilany z baterii. Wymień stary przycisk przy drzwiach i naprawa jest ukończona. Upewnij się, że przewody nakrętka stare i odsyła je z powrotem do ściany.

Fani niesymetryczne

Jeśli wentylator sufitowy chwieje, to prawdopodobnie dlatego, że ostrza są różnych wagach. Możesz równowagi ostrza przez taping monety, zwykle nikiel, z tyłu najlżejszych ostrza. Jest to proces prób i błędów, aby znaleźć najjaśniejszy ostrze, ale warte wysiłku.

Wymiana przełączników 3-drożne

Podczas wymiany przełącznik 3-way, przenieść przewody od starego do nowego przełącznika przełącznika jednym na raz. To sprawia, że ​​łatwiej się je we właściwym miejscu. W przeciwieństwie do jednego przełącznika biegunowego, jeśli któryś z przewodów na 3-way są odwrócone, przełączniki nie będzie działać prawidłowo.