Hiszpański: Porady hiszpański konwersacyjne

September 14

Pomocne Porady praktyczne

Ok. Więc najlepszym sposobem na naukę języka jest ćwiczyć jak najwięcej. Oczywiście, zanurzenie jest najlepszym sposobem na naukę języka, ale nawet jeśli nie możesz sobie pozwolić, aby przejść do hiszpańskojęzycznym kraju, można dostać mini zanurzenie tutaj w stanach. Oto jak to zrobić:

1. Get â € ~intercambio "(partnera wymiany) tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Albo przez kogoś, kogo znasz, lub w trybie online, można znaleźć partnera do rozmowy z (lub wpisz o) w języku hiszpańskim. Jest to doskonała praktyka. Istnieją programy, w całym kraju na wymianę wolontariuszy (sprawdzić z lokalnym college'u lub uniwersytetu dla swoich programów), gdzie znajomość języka hiszpańskiego, którzy chcą ćwiczyć swój angielski są chętni do dzielenia czasu między tobą ćwiczyć swój hiszpański z nimi i je ćwiczyć swój angielski z tobą ,

2. Data native speaker hiszpański. Niezależnie od tego czy mieszka za granicą lub w USA najlepszy sposób praktykowania języka hiszpańskiego jest na bieżąco kogoś, kto jest językiem ojczystym. To nie jest propozycja, aby z kimś tylko dlatego, że native speaker. Nie ośmieliłbym się sugestie o swoim życiu miłość. Jednakże, to jest bardzo użyteczny w odniesieniu do praktycznej realizacji język idzie. Nawet po mieszka w Hiszpanii od roku, mój hiszpański nie osiągnęli prawdziwą natywną płynność gdybym nie wrócił z hiszpańskim chłopakiem. W rzeczywistości, mój hiszpański dalszej poprawie przez cały czas, gdy byliśmy razem, nawet raz byłem tam w stanach.

3. Porozmawiaj z rodzimych języka hiszpańskiego można natknąć się w pracy, w szkole, w szkole dzieci ", w sklepie spożywczym, itp Większość ludzi chętnie pomogą Ci ćwiczyć, chociaż uważać na obrażanie ludzi, starając się mówić do nich w języku hiszpańskim nawet raz podkreślają, że mówisz w języku angielskim, a ich angielski jest lepszy niż twój hiszpański. Tak długo, jak wyjaśnić, że chcesz ćwiczyć swój hiszpański i poprawy, ludzie powinni być przyjazny o tym. Ale nie są dla rodowitych Anglików, którzy wezmą przestępstwa jeśli nalegać na zajęcie się nimi w języku hiszpańskim, gdy ich angielski jest całkiem dobry i twój hiszpański nie jest.

4. Porozmawiaj z siebie i pomyśleć w języku hiszpańskim. Ok, wiem, że można czuć się zabawne mówić do siebie w języku, który nie jest sam, ale to pomaga, a może to być mniej kłopotliwe niż próbuje porozmawiać z kimś innym i coraz speszony o swoich błędach. Kiedy mówisz do siebie, że jesteś jedyną osobą, która Cię słucha i można rozwiązać samodzielnie wszystko chcesz bez poczuć się źle. Nie chcę robić to głośno? Następnie wystarczy pomyśleć w języku hiszpańskim, to praktyka zbyt wielka, a potem nikt nie zastanawia się, dlaczego jesteś mamrocząc do siebie w języku hiszpańskim. Idealnie, gdy jesteś naprawdę zanurzyć się w języku, który powinien być automatycznie myślenia w tym języku. W międzyczasie zrobić sobie myśleć w języku hiszpańskim, aby można ćwiczyć, kiedy i gdzie chcesz.

Zaawansowane Hiszpański Nauka

Pośredniego lub zaawansowany konwersacyjny kurs języka hiszpańskiego będą miały na celu przekazanie studentom gruntownych hiszpańskiej gramatyki i wspólnej slang. Jeśli wspólne formy czasownika nie zostały objęte na poziomie podstawowym, kurs konwersacyjny pośrednia może obejmować: * "ser" i "estar" (oba średni "być", ale są używane w różnych kontekstach * "tener" (mieć lub trzymać) * "hacer" (zrobić lub zrobić) * "ir" (iść). pośredni lub zaawansowany konwersacyjny kurs języka hiszpańskiego może obejmować przeszłość i przyszłość czasy. Taka Oczywiście będzie również skoncentrować się na pisaniu i czytaniu hiszpański, jak również w konwersacji hiszpański.

Pierwsze kroki ze konwersacyjne języku hiszpańskim

Istnieje wiele dobrych powodów, aby wziąć lekcje konwersacji hiszpańskich. Nauka hiszpańskiego jest idealny, jeśli myślisz o podróży do Hiszpanii, Ameryce Południowej, Ameryce Łacińskiej, na Wyspach Kanaryjskich lub innym językiem hiszpańskim regionie. Konwersacyjne lekcje hiszpańskiego może pomóc podróżnych czuć się pewnie o zorganizowanie pokoje hotelowe i wynajem samochodów, pytając o drogę i zamawianie jedzenia. Dla tych, którzy rozważają przejście na hiszpańskojęzycznym kraju, konwersacyjne lekcje hiszpańskiego może być dobrym pierwszym krokiem. Konwersacyjne lekcje hiszpańskiego są również przydatne dla osób, które spełniają głośniki hiszpańskich w ich pracy. Jednak ludzie, którzy regularnie pracują z osób hiszpańskojęzycznych może rozważyć zaawansowany kurs hiszpański język również.

Znajdź partnera rozmowy

Istnieje wiele hiszpański głośniki żyjących na całym USA. Dowiedz się, gdzie mogą one być oferowanie angielskiego jako drugiego języka w klasach swojej społeczności i wolontariuszy do pomocy lub umieścić ogłoszenie, że jesteś zainteresowany uprawiania hiszpańskiego. Spotkaj się z nowym partnerem i porozmawiać przez pół godziny w języku angielskim i pół godziny w języku hiszpańskim. Picking kilka tematów przed posiedzeniem pomoże pójść gładko. Czy chcesz, aby omówić ulubione potrawy, filmy, a może wasze rodziny? Będziesz zarówno korzyści z doświadczenia i jesteś prawdopodobnie nowego przyjaciela w procesie.

Zasoby hiszpański konwersacyjne

Zasoby trzeba będzie zależeć od rodzaju konwersacji hiszpański oczywiście są następnego. Wszystkie nauczane kursy mogą mieć jedną z następujących czynności, aby pomóc w nauce konwersacji hiszpański: * podręczniki (mogą to być oddzielne książki gramatyki i skoroszytów, w zależności od poziomu kursu) * audio, kasety, płyty CD lub słuchania radia i do poprawy Hiszpański zrozumieniem * taśmy wideo lub DVD edukacja hiszpański może zostać przedłużony przez czytanie gazet w języku hiszpańskim i czasopisma. Dobry słownik jest niezbędny do obsługi konwersacyjny kurs hiszpańskiego. To umożliwia uczniom znaleźć słów dla elementów nieobjętych regularnej treści kursu. Wreszcie, konwersacyjne kursy języka hiszpańskiego można zwiększyć za pomocą bogactwo bezpłatnych informacji, które są dostępne w Internecie. Obejmuje przewodniki wymowę, listy słownictwa, wskazówki gramatyczne i wiele więcej.

Pomóż mi mówić po hiszpańsku

Hiszpański przewodników często zawierają przewodnik wymowy, której celem jest głośników spoza Hiszpanii. Pomoże to w konwersacji hiszpański. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy są nowe językiem hiszpańskim. Większość słowników hiszpański lub hiszpański-angielski posiada przewodnik wymowy. Zwykle używa fonetyczną pisownię, która czasem może być trudne do zrozumienia. Ta opcja jest łatwiejsze dla tych, którzy już wiedzą, jak gotowe symbole fonetyczne. Istnieje również trzecia opcja, która pomoże zarówno nowych jak i zaawansowanych studentów konwersacji hiszpański. Rozwiązaniem jest zastosowanie taśm, audio, płyt CD i DVD do nauki hiszpańskiego wymowę z native speakerami. Możliwe jest również, aby słuchać konwersacji hiszpański online za pośrednictwem plików MP3 na stronach, które oferują darmowe lekcje hiszpańskiego.

Pierwsze Zanurzony w hiszpańskiej Konwersacja

Oczywiście zanurzenia zdecydowanie pomaga ludziom nauczyć konwersacji hiszpański. Oczywiście zanurzenia pomoże również ludzie dowiedzieli się o historii hiszpańskiej, sztuki, muzyki, tańca i żywności, jak również. Oczywiście zanurzenia nauczy konwersacji hiszpański, jak to jest wymawiane przez native speakerów. Która obejmuje slang. Oczywiście zanurzenia jest dobry sposób wykraczający poza konwersacji hiszpański tak, że ludzie mogą mówić po hiszpańsku jak native speaker. To pomoże poszerzyć horyzonty kulturowe. Uczniowie czują się prawdziwe poczucie spełnienia po ukończeniu kursu zanurzenia w konwersacji hiszpański.

Czas, aby sprawdzić konwersacji hiszpański

Sprawdzanie wiedzy konwersacji hiszpański jest łatwy. W klasie ustawienie, opiekun będzie ustawiony testów do oceny swoje postępy w mowie hiszpański. Wiele bezpłatnych kursów języka hiszpańskiego on-line mają quizy sprawdzające gramatyki, słownictwa i konwersacji. Rozważmy wynajem hiszpański filmu, aby zobaczyć, jak wiele z rozmowy można zrozumieć. Będzie to dobry test własny. Ostatecznym sprawdzianem jest mówić po hiszpańsku z native speakerami. Jeśli można zrozumieć, co mówią i rozumieć, to możesz być pewien, że twoja zdolność mówić konwersacji hiszpański postępuje ładnie.

Podstawowe hiszpański Nauka

Zawartość podstawowej konwersacji hiszpański oczywiście może się różnić. Niektóre kursy koncentrują się na wydawanie nowych języka hiszpańskiego przydatnych zwrotów odnoszących się do domu i rodziny, życia, poruszania się, zakupy i tak dalej. Inne konwersacyjne kursy języka hiszpańskiego na zwiększeniu znajomość gramatyki i słownictwa. Takie kursy mogą obejmować: * hiszpańskiego alfabetu (który ma kilka więcej znaków niż alfabet angielski) * dni tygodnia i miesiące w roku, * liczenie i numery * mówienie czas * kolory * codzienne pozdrowienia (dzień dobry, dzień dobry Dobry wieczór, do widzenia) Chociaż każda konwersacyjny kurs języka hiszpańskiego będzie nieco inny, obszary wymienione są powszechnie stosowane do budowy płynność podczas nauki języka hiszpańskiego.

Chodźmy konwersacyjne - za darmo!

Istnieją setki stron internetowych, które oferują bezpłatne lekcje, aby pomóc ludziom poprawić ich konwersacji hiszpański. Niektóre z tych lekcji jest zajawka na bardziej zaawansowanym programem, podczas gdy inne są swobodnie dostępne. Istnieje kilka rodzajów zajęć konwersacyjnych hiszpańskich dostępne. * Są to lekcje tekstowe, które składają się z arkusza online. To może być zilustrowane, aby pomóc w zrozumieniu. * Nie może być prezentacje online, przy użyciu innej technologii prezentacji Flash lub. * Nie może być prezentacje wideo pokazujące konwersacji hiszpański w różnych sytuacjach. Większość witryn, które oferują bezpłatne lekcje konwersacji hiszpański zawierać linki do innych zasobów, aby pomóc tym, którzy uczą się języka hiszpańskiego. Warto przeglądania tych linków, ponieważ mogą one prowadzić do innych wolnych zasobów.

Weź hiszpański Rozmowa z klasy

Nie musisz wpisać klasie do nauki konwersacji hiszpański. Zamiast tego, należy rozważyć podjęcie jednego z kursów, które są dostępne w Internecie. Niektóre kursy korzystać z najnowszych technologii internetowych, takich jak prezentacje wideo Flash, plików MP3 i tablice interaktywne, wspieranie nauczania i uczenia się. Niektóre konwersacyjne kursy języka hiszpańskiego używać konferencji audio i inne wideokonferencji, tak aby uczniowie i nauczyciele mogą się komunikować, a po lekcji. Niektóre z tych kursów online prowadzone są przez native speakerów języku hiszpańskim. Kursy obejmują ten sam typ zawartości jako treści opartych na klasie i są obsługiwane przez książki, audio i materiałów wideo.

Konwersacji hiszpański dla podróżnych

Jeśli podróżujesz w hiszpańskojęzycznym kraju, ale nie znam ani jednego słowa po hiszpańsku, możesz potrzebować konwersacyjny kurs języka hiszpańskiego dla podróżnych. Są to zazwyczaj intensywne kursy, które trwają tylko przez krótki czas. Konwersacyjne kursy języka hiszpańskiego dla podróżujących pomóc im nauczyć się wystarczająco dużo Hiszpanów do: * znaleźć drogę wokół * zapytać o drogę * zarezerwuj nocleg * przeczytać podstawowe menu * zamówienie jedzenie i napoje * wynająć samochód * organizowanie podróży (autobusem, autokarem lub pociągiem, na przykład) * być uprzejmy dla ludzi spotykają (pozdrowienia) Crash Course w konwersacji hiszpański daje podróżnym narzędzia, których potrzebują, aby mieć pewność, podczas wizyty w hiszpańskojęzycznym kraju.

Powiązane artykuły