grsail.com

Handheld Plumeria Bukiet ślubny

Handheld Plumeria Bukiet ślubny
Plumeria jest idealnym wyborem dla tropikalnych wesela.

Podręczny bukiet plumeria ślub jest piękny wybór bukiet dla każdego ślubu.

Wybór Bukiet

Z wszystkich planowania, co musisz zrobić, jak specjalny dzień zbliża, wybierając bukiet ślubny może być bliżej do dołu listy rzeczy do zrobienia. Po tym wszystkim, musisz znaleźć idealny strój, wybierz miejsce na uroczystość, decyduje o swoich opiekunów i oczywiście zaplanować podróż poślubną. Bukiety ślubne może być piękny, kaskadowe masa kwiatów lub mogą być w prosty elegancki, okrągły kształt. Dla niektórych wybór stylu dla bukietem sprowadza się do typu sukni ich noszenia. Sukienka na ogół krótszy wymaga mniejszej bukiet, a sukienka, która posiada pełną spódnicę i długi pociąg często towarzyszą dużym, płynącej bukiet. Najważniejszą cechą bukiet, jednak kwiaty wybrać.

Plumeria Fakty

Wielu ogrodników i kwiaciarnie rozważyć plumeria za jeden z najdoskonalszych i pięknymi kwiatami na świecie. Choć często uważana za ściśle roślin tropikalnych, Plumeria może faktycznie się przetrwać w chłodniejszym klimacie, o ile nie znajdzie się w pomieszczeniu, aż niebezpieczeństwo minęło temperaturach ujemnych. Plumeria jest uderzające zarówno jego wygląd i jego zapachu. Zapach tego kwiatu jest szczególnie wyjątkowy, ponieważ każdy kwiat ma swój niepowtarzalny zapach, takich jak słodyczą jaśminu i aromatu brzoskwiń. Ponieważ plumeria rozwija się w klimacie tropikalnym, jak na Hawajach, jest odporna na suszę i nadal kwitną od kwietnia do listopada. Popularne odmiany plumeria są następujące:

 • Różnorodność Cukierki Stripe Plumeria -To oferuje trójkolorowe kwiaty w kolorze czerwonym, żółtym i białe pasy.
 • Kimo Plumeria -The tylko naprawdę pomarańczowe plumeria, Kimo ma szerokie płatki z słodkim zapachem.
 • Pielęgnacja urody -Lani Lani jest wspaniały różowy i biały kwiat z żółtym środkiem miękkich. Jego zapach jest podobny do róży.
 • Nebel Rainbow Plumeria -To żółtym plumeria posiada czerwony pasek z przodu i tyłu płatków.
 • Plumeria wstydliwa -To plumeria zazwyczaj wyposażony białe kwiaty i bogate liści, które kwitną praktycznie przez cały rok.

Projektowanie Handheld Plumeria Bukiet ślubny

Handheld Plumeria Bukiet ślubny
Liści palmowych są doskonałe akcenty.

Kwiaciarnie projektujący podręczny bukiet ślubny zwykle skupiają plumeria na wielu tropikalnych kwiatów z plumeria jak opisywany kwiatów lub kwiatów. Jeśli masz swój własny bukiet ślubny z plumeria, jednak następujące wskazówki mogą być interesujące.

 • Aby pomóc kwitnie dłużej, to świeżo zebranych kwiatów w zimnej wodzie przez kilka godzin. Usuń kwiaty i umieścić je w dużej plastikowej torby, uważając, aby nie zmiażdżyć płatki. Aby chronić je, gdy są zamknięte w worku, dmuchać powietrze do worka z słomy przed zamknięciem.
 • Jeśli planujesz zamawiania Plumeria, należy pamiętać, że niektóre odmiany mogą nie być dostępne do cieplejszych miesiącach letnich. Jednak, być może uda się znaleźć nawet rzadkich odmian w szkółkach na Hawajach.
 • Należy pamiętać, że zapach niektórych Plumeria może być niemal przytłaczająca. Jeśli jesteś uczulony na kwiaty lub jeśli są bardzo wrażliwe na niektóre zapachy, może chcesz odwiedzić lokalnego przedszkola lub kwiaciarni i poprosić, aby rzeczywiście zapach ten kwiat przed wyposażone go w bukiecie.
 • Jeśli kochasz tropikalny wygląd z plumeria, należy rozważyć dodanie kwitną lub dwa jako akcesorium do włosów.
 • Dodaj tropikalną zieleń, takie jak paprocie lub liści palmowych jak akcenty na prawdziwie egzotycznych bukiet.
 • Jeśli zamawiania bukiet w Internecie, zapytać kwiaciarni do wysyłania zdjęć rzeczywistego bukiet więc wiesz, czego naprawdę zamawiania.


Jeżeli cel ślub jest na ciepłej plaży lub po prostu kochają wygląd hawajskich kwiatów tropikalnych i ślub, bukiet ślubny plumeria podręczny może być idealnym wyborem dodać egzotyczny akcent do wiązanki ślubnej.