grsail.com

Gra w golfa: Golf Porady: Porady dla początkujących

Osiągnięcia równowagi i rytmu w Twoim Golf Swing

Jedną z najtrudniejszych rzeczy do golfa zaczynają uczyć się, jak osiągnąć równowagę i rytm w swing, czy na tee lub toru wodnego. Praktyka z pewnością pomoże. Oto dobra technika do naśladowania:
Jak można obracać do góry tylnej huśtawka, Twoja waga powinna przejść do wnętrza tylnej stopy. W tym momencie powinieneś być w stanie czuć się około 75 procent masy na tylnej stopy. Pozostałe 25 procent będzie na przedniej stopy. Nigdy nie pozwól, aby przenieść się do wagi zewnętrznej tylnej stopy. Po dokonaniu Downswing i nawiązać kontakt z piłką, około 90 procent masy ciała powinien być przesunięty do przodu stopy, z głową za piłką i biodra przesunięcie lekko do przodu, około 4 centymetrów poza pozycji wyjściowej. Wszystko się zmienia, gdy pojawi się na torze wodnym i rozpocząć korzystanie z żelazka. Dla tych strzałów chcesz waga równomiernie wyważony między piętach i palcach.

Jak zatrzymać do "Looking Up"

Wielu graczy rozpoczynających mają "wyszukać" problem. Są one tak bardzo, aby zobaczyć, gdzie piłka może przejść, że "wygląd przed skokiem" i trafić w piłkę zupełnie. W niektórych grupach, jeśli to zrobisz zostaniesz oskarżony o skoku nie zostały wykonane. Inne początkujących pozwoli Ci uciec z nim i daje szansę na naprawdę uderzyć piłkę. Dlaczego beginngers to zrobić? Oto cztery ważne zasady i techniki, o których warto pamiętać:
- Upewnij się, że można obracać swoje biodra poprawnie po dokonaniu wpływu.
- Trzymaj ręce w pełni rozciągnięte, aż do ukończenia strzał.
- Skoncentruj się na niskim obserwacji-through, trzymając oko na piłkę.
- Zrób sobie czekać, aż piłka został trafiony i jest daleko w oddali przed patrzę, gdzie to poszło.

Gdy konsekwentnie przegap Putts

Kiedy w końcu uzyskać piłkę na zielono, masz wielką szansę, aby zakończyć otwór w doskonałym stylu przez zatopienie swój pierwszy putt. Dla początkujących, jednak, że to bardziej marzenie niż rzeczywistość, zwłaszcza, jeśli piłka jest daleko od otworu. Niektóre z wielkich, jak Tiger Woods, czasem zatopić długi putt z uznaniem oglądać tłumy.
Jednym z kluczy do dokonywania dobrych Putts jest położenie oczu nad piłką. Jeśli nie skupić się na celu, ryzykujesz szansę głaszcząc piłkę w prawo lub w lewo od kielicha. Jedno badanie, aby upewnić się, że oczy są tam, gdzie powinny, gdy oddanie, które znajduje się bezpośrednio nad piłką, jest zakładać swoje oddanie stanowiska, a następnie podjąć inną piłkę i upuścić go z oczu w dół do piłki przed sobą. Powinien on wylądować bezpośrednio na wprowadzenie piłki poniżej.

Czy "Scooper"?

Niektóre golfistów rozpoczynające czasami mają "łopatkowe" problem. Zamiast uderzając piłkę czysto, że "scoop" go. Nie dostać dystans chcą, a piłka może wiąże się całkowicie od celu. Zasadniczo oznacza to piłka jest trafiony wysokie i tyle, coś, co zrujnuje żadnego strzału, a szczególnie kosztowne, jeśli są odpryski na zielono. Scoopers może nie zdawać sobie sprawy, że w czasie, ale to, co robią, jest uderzanie się na piłkę, a nie w dół. W ściśle ruch do góry clubhead przechodzi w ręce przed zderzeniem, najniższy w klubie, zanim dotrze do piłki. Ten problem może być korygowana przez trzymając ręce przed clubhead podczas adres i wpływu. Zachować dobrą kontrolę nad swoim nadgarstku, unikając klapki, uderzyć piłkę, a następnie postępuj zgodnie z przelotowym.

Kiedy Twój Ball przesuwa się w prawo celownika

Termin "pchania" w golfie jest używany, gdy masz problem w umieszczając piłkę dokładnie tam, gdzie chcesz w trakcie gry. Jednym ze sposobów, aby poprawić to, aby z bliska przyjrzeć w swojej postawie. Upewnij się, że Twoje stopy, kolana, biodra i ramiona są równoległe do linii docelowej. A może problem jest w jaki sposób rozwiązać piłkę. Gdzie jest piłka leży po Szykujemy to trafienie? Jeśli jest zbyt daleko, to zmusić cię do nadmiernego swingpath w-to-out. Innymi słowy, clubhead wyniesie piłkę zbyt szybko, zanim ma szansę zmierzenia się z celem. Jeśli uważasz, że to może być częścią problemu, odsuwania się za piłką, kiedy jego rozwiązania. Chcesz być wygodne, gdy huśtawka w piłkę, ale chcesz go mieć prosto, zbyt, i unikać szansę na "push". I nie spiesz się huśtawka.

Czy Twój Ball Podłączanie?

Jeśli piłka jest podpinania, prawdopodobnie uderzając go z zamkniętą clubface. Sprawdź sam się przed uderzyć piłkę. Spójrz na swoim uścisku. "V" konfiguracje w każdej dłoni powinny być skierowane na prawe ramię. Ale gdy są skierowane zbyt daleko w prawo, oznacza to, że uchwyt jest zbyt silny, powodując zamkniętą twarz, kiedy uderzyć piłkę, a skutkuje haka.
Jeśli nadal nie widzisz nic złego w swoim uścisku, poluzuj go trochę, powoli przesuwając obie ręce w lewo. Albo jest twoja postawa problem? Upewnij się, że też. Twoje stopy, kolana, biodra i ramiona powinny być równoległe do linii docelowej. Należy również sprawdzić swój adres piłki. Jeśli piłka jest zbyt daleko, gdy trafisz, to może być wytwarzania nadmiernego swingpath w-to-out. Twoje nadgarstki są kolejnym kluczem do problemu. Jeśli lewy nadgarstek jest zbyt zrelaksowany podczas uderzenia, prawą rękę przejmie, powodując clubface zamknąć zbyt wcześnie.

Jak zatrzymać Ciągnięcie Ball

To frustrujące, każdy golfista nawyk, który zawsze wydaje się być wyciągając piłkę, a nie czyni prostą strzał. Aby pozbyć się tego problemu na dobre, zachować dwie rzeczy na uwadze:
- Przestań pośpiechu swoją Downswing
- Przestań huśtawka zbyt trudne.
Oba te działania zakłócać katastrofalnie z kontrolą swing i jak uderzyć piłkę. Dokonując strzał, niech dolną prowadzenie ciała podczas spadku. Pozwala to twoje ramiona i ręce dostarczyć clubhead czysto w piłkę po wypełnieniu swingpath. Inną rzeczą, aby zwrócić uwagę na to cewka w backswing. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo cewki, dzięki czemu można uniknąć wytwarzania out-to-w rozkwicie, w wyniku czego dokładnie to, co chcesz uniknąć: wciągniętego strzał. Zwracając uwagę na wszystkie te mechaniki będzie można wyprostować swoje zdjęcia i uniknąć ściągania.

Korzystanie Golf Instruktorów

Jeśli chcesz profesjonalnej pomocy golfowe wyniki chcesz dowiedzieć się więcej techniki gry w golfa, rozejrzeć się i zadawania pytań na temat instruktorów golfa i / lub oglądać je uczyć kogoś innego. Zobacz, jeśli chcesz być wygodne z nimi i jeśli uda się pomóc swoim studentom nauczyć się gry w golfa.

Poznaj zasady podstawowe Golfa

Dowiedz się, jak korzystać z podstawowych zasad gry w golfa, aby jak najwięcej z twoich kłopotów. Na przykład, hak piłkę w lesie i to jest niemożliwe. Jesteś w odległości zaledwie 50 metrów od zielonego, ale zablokowane przez las. Reguła stanowi, można przynieść piłkę na zewnątrz i umieścić go wzdłuż linii lotu (nawet z powrotem do tee strzał). Więc wrócić wzdłuż linii, aż masz najlepszą odległość i kąt podejścia do zieleni. Ta technika gry w golfa można zaoszczędzić udar lub 2. Pobierz wszystkie korzyści można.

Rodzaje klubów golfowych

Gdy jesteś gotowy, aby kupić kije golfowe, zapytać instruktorów golfowych i profesjonalny Golf Club INSTALATORA które rodzaje kijów golfowych są najlepsze dla Ciebie. Istnieją kluby golfowe dla mężczyzn i dla kobiet klubów golfowych. Eksperci ci mogą skierować cię do najlepszego sprzętu golfowego dla Ciebie na podstawie poziomu umiejętności, szybkości huśtawka klubu golfowego i wysokości, jak również.

Quiz Online Golf Club

Weź online, klub golfowy quizu zawierający pięć pytań o podstawy klubów golfowych. Twój wynik i prawidłowe odpowiedzi są wymienione na końcu.

Golf Club Quiz

Użyj golfa Zakres

Jedna dobra wskazówka golfa dla początkujących jest, aby wiedzieć, że zakres praktyki golf jest miejscem do przetestowania napiwek golfowe lub spróbuj poprawić swing, a nie pole golfowe. Poświęcić czas na pracę nad swoimi wadami; nie idź tam smack piłki golfowe wokół bez celu.

Bezpłatne Golf Porady dla początkujących Golf

Aby uzyskać bezpłatną poradę w golfa dla początkujących golf, przejdź do strony, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, które są najczęściej zadawane przez początkujących golfistów. Na przykład, kto tees pierwszy? Co zrobić, gdy ...?

Pomoc

Podstawy Golf

Powinieneś mieć ogólną wiedzę o podstawowych zasadach golfa tak, że gdy sytuacja pojawia się, będzie gotowy do właściwej decyzji i trochę sporu.

Techniki gry w golfa - Golf Tee Strzał Reguła

Jeden golfa technika w użyciu jest to, że gdy jesteś w wątpliwość stracił piłkę na tee strzał, zawsze hit tymczasowe piłkę i zrobić piłkę rozpoznawalną do grupy, więc nie podlega dyskusji, która piłka jest która.

Nie można kupić lepsze Golf Scores

Te słowa naprawdę powinny zwrócić twoją uwagę. To nie jest ostatecznie o lepszych klubów golfowych, piłki golfowe, rękawiczki, torby golfowe, koszule, buty golfowe lub drogich golfowe, lekcje golfa. Poprawić swoją grę w golfa, grając z twojej duszy. Weź kilka lekcji gry w golfa online lub lokalnym instruktorem golfa, ćwiczyć grę w golfa na driving range, kiedy pada deszcz, a następnie odtworzyć z twojej duszy.

Podstawowe zasady gry w golfa

Dowiedz się cel gry w golfa, podstawowe zasady gry w golfa należy wiedzieć przed rozpoczęciem gry i jaki sprzęt golfowy i innych informacji golfa trzeba będzie grać w golfa.

Podstawy golfowe

Podstawy Golf Huśtawki

Oto proste podejście do uczenia się, jak swing klub golfowy. Huśtawka jest podzielony na sześć części: w pozycji konfiguracji golfa i postawy; Wyrównanie pole golfowe; na wynos; powrót huśtawka; Wpływ; i kontynuacji przez.

Sześć kroków z Swing Golf

Podstawy Golf - gry w golfa

Jednym z fundamentów podstawowych zasad gry w golfa jest nie daj się sfrustrowany nad gry w golfa. Daj sobie przerwę i szansę, aby nauczyć się gry w golfa. Weź kilka lekcji golfa z instruktorem golfa lokalnej. Istnieje kilka dobrych ofert grupowych, gdzie lekcje gry w golfa mogą być bardziej ekonomiczne. Bądź cierpliwy!

Pola golfowe Etykieta i uczenia się, jak Golf

Dowiedz się, jak grać w golfa przez przygotowania do pierwszej rundy golfa. Obejmuje grę w golfa, sprzęt golfa, bezpieczeństwa golf, tempo gry, kolejność gry, gotowe zabaw, markery kulkowe, chodzenia na zielonych, gimmes, wykończenie otworu i towarzyskich.

Twoja Pierwsza runda na pole golfowe

Prywatne Lekcje Online golfowe Handicapper Wysokich

Oto strona internetowa, aby odwiedzić na prywatne lekcje golfa online dla wysokiej handicapper.

Lekcje dla Wysokiego Handicapper