Gayatri Mantra Pobierz

March 31

Gayatri Mantra Pobierz
Pobierz mantry na relaks, gdziekolwiek jesteś.

Znalezienie odpowiedniego Gayatri mantry pobieranie może pomóc stworzyć kojący, spokojną atmosferę dla różnych rodzajów medytacji lub inne ćwiczenia odprężające. Dzięki bogatej historii i silnego związku z duchowej odnowy biologicznej, mantra Gayatri jest kluczowym elementem wielu praktyk odprężające.

Gayatri Mantra o

Gayatri (GUY-ah-tree) mantra ma bogatą historię i charakterystyczne, głębokie połączenia do wielu religii Wschodu. Zrozumienie tego, co mantra Gayatri to pomoże objąć różne potężne aspekty mantry Gayatri.

Mantry

Mantra jest jedno słowo, dźwięk, lub wyrażenie, które mogą pomóc indywidualnych skupić swoje myśli podczas modlitwy i medytacji. Mantry są często skandowali wielokrotnie, aby ułatwić osiągnięcie stanu głębokiego skupienia i zanurzenie, które mogą prowadzić do głębszego relaksu, ponieważ wyklucza stres wyzwala.

Gayatri

Gayatri ma wiele znaczeń. Jest to forma metr poetycki składający się z trzech linii ośmiu sylab każda, co jest często, jak jest napisane mantrę Gayatri. Gayatri jest również nazwa potężnego hinduskiej bogini, która symbolizuje prawdziwą i niezmienną rzeczywistość poza wszelkie rozrywki, łącząc przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w spójną całość. Pierwsze spojrzenie związku jest cel za pomocą mantry Gayatri i jest popularnym wyborem dla kosmicznej medytacji i medytacji transcendentalnej. Dla hinduistów i buddystów, mantra Gayatri jest tak integralną częścią ich duchowych praktyk, które często jest używane zarówno podczas porannych i wieczornych medytacji.

Gayatri Mantra Tekst

Gayatri Mantra jest śpiew sanskryt. Istnieje kilka wersji charakterystyczne, z których jeden jest:

Om tat savitur varenyam
Bhargo devasya dhimahi
Dhiyo yo nah prachodayat

Tłumaczone na angielski, ta mantra może być zapisany jako:

"Niech Dawcą Życia i Światła świecą rozum prowadzi nas wzdłuż prawego ścieżki."

Z powodu tego związku na światło, mantra Gayatri jest czasami nazywany "Mantra Duchowego Światła" i mówi się połączyć wszystkie duchowe czakry do eterycznej płaszczyźnie, umożliwiając indywidualne stać podłączony do powszechnego całości.

Gayatri Mantra znalezienie Pobierz

Gayatri Mantra jest dostępny do pobrania z kilku stron internetowych, ale przed wyborem jednej wersji, że ważne jest, aby znaleźć taki, który najlepiej odpowiada Twoim praktyk medytacyjnych:

  • Posłuchaj różnych wersjach mantry i wybrać taki, który ma przyjemny i relaksujący głos. Głos ci się nie podoba będzie wtrącać się w medytacji i zakłócić koncentrację, podnosząc, zamiast obniżenia poziomu stresu.
  • Wersje mantry są dostępne z lub bez muzyki w tle, śpiewu i innych akcentów. Wybierz wersję, która pozwala stać się zanurzona w mantrę bez pokonani przez dodatkowe bodźce.
  • Zastanów długość powtarzania mantry przed wyborem wersji. Mantra jest często wprowadzane i zamknięty z dodatkowych pieśni, i chcesz korzystać z wersji będzie można wysłuchać w całości bez przerwy.
  • Jakość plików może wpłynąć na rodzaj doświadczenia masz za pomocą mantry Gayatri. Zdecydować się na wersję w której każda sylaba jest jasne i ungarbled.

Pliki do pobrania Gayatri Mantra dostępne od detalistów muzycznych, witryn duchowych i innych zasobów internetowych, w tym są:

  • Orzeł Kosmiczna
  • Joga Mind Control
  • Circle of Existence
  • eMusic
  • PowerFortunes.com

Niektóre wersje mantry są dostępne za darmo, podczas gdy inne wymagają minimalnych opłat w celu uzyskania dostępu.

Gayatri Mantra Korzystanie z

Choć mantra Gayatri jest najczęściej używany jako modlitwy lub medytacji śpiewu, może być również używany do towarzyszyć inne rodzaje ukojenia. Jeśli praktykujesz jogę, mantry może pomóc zmierzyć, jak długo trzymać każda stanowią lub wycinka. Mantra może również kojący, stały rytm bardziej intensywne ćwiczenia, takie jak bieganie czy jazda na rowerze. Podczas gdy większość ludzi, którzy korzystają z mantrę Gayatri nauczyć się recytować go werbalnie - pobieranie może pomóc w poprawnej wymowie i stymulacji - nie jest to konieczne i po prostu słysząc mantrę może być kojąca w jakiejkolwiek sytuacji stresowej.Gayatri Mantra pobieranie może być jednym narzędziem dla skrajnych praktyk humanitarnych, czy zdecydujesz się na użycie go jako część codziennej modlitwy lub medytacji lub jeśli wolisz, aby użyć go jako część bardziej rygorystyczny proces relaksacji.

,

Powiązane artykuły