grsail.com

Freelance Projekt: Becoming Porady Freelancer

Twój Freelance Portfolio

Artisan Talent Wskazówka: Przeczytaj uważnie zadania aukcji. Należy zwrócić uwagę na rodzaj pracy pracodawca chce i format, w którym mają być próbki, pod warunkiem - wtedy wykazać, że można wskazówek! Twój wzór CV niezależny powinien być idealnie czytelny na pierwszy rzut oka (papier jest nadal jednym z lepszych sposobów na to), wykazanie znajomości umiejętności niezbędnych do tego, co pracodawca chce zrobić. Oznacza to, że wprowadzenie korekt do standardowego portfela za każdym razem szukać pracy. Pracodawcy są bardziej prawdopodobne, aby być pod wrażeniem, jeśli zwrócić uwagę na ich specyficzne potrzeby.

Lista Freelance

Czy jesteś zainteresowany niezależny kreatywnych profesjonalistów? Przed zrobić skok w niezależny styl życia, upewnij się, że ten rodzaj kariery jest dopasowana do zestawu umiejętności. Zadaj sobie kilka trudnych pytań, dzięki czemu można ocenić, czy będziesz zadowolony z tego rodzaju pracy.

Oto kilka rzeczy do rozważenia:

 • Czy jestem w stanie pracować z małą lub bez nadzoru? Jeśli masz zamiar pracować w domu, trzeba zmotywować się do pracy. Jeśli masz tendencję do sidetracked, ten rodzaj pracy może być wyzwaniem.
 • Jestem wygodne interakcji z nowymi ludźmi? Kiedy robisz freelance pracy, musisz być w stanie pracować z różnymi ludźmi z pracy do pracy. Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, może to być wielki wybór.
 • Czy jestem w stanie poradzić sobie z niepewnością? Pracuje jako freelancer oznacza mniejszą stabilność niż pracę korporacyjną pracę. To nie musi oznaczać, że nie będzie dobrze, ale musisz być przygotowany na to, że może być mniej spójne.
 • Czy mogę dostać się do prędkości na projekty szybko? Jeśli freelance dla firmy, może skończyć dołączeniem do zespołu w połowie projektu. W tym przypadku, jako że szybkie badanie jest ważne.

Ta-da! Jesteś Freelancer

Artisan Talent Wskazówka: CV na niezależny grafik jest częścią pakietu stosowanych na rynku pracy i znaleźć zatrudnienie. Jeśli pisanie nie jest twoim atutem, za handel prace projektowe do przyjaciela pisarza, który może pracować z wami, aby podkreślić swoje najbardziej odpowiednie umiejętności i doświadczenie.

Freelancing jako Career Choice

Jeśli uważasz, że chcesz dołączyć do grona niezależnych dyrektorów kreatywnych, a nie pracy w korporacji, należy rozważyć korzyści z tego typu styl życia. Jako niezależny profesjonalista, będziesz miał bardziej elastyczne karierę, a będziesz mógł zadzwonić swoje filmy. To jest atrakcyjne dla wielu ludzi, i jest to jeden z głównych powodów, że osoby wykonujące ten niezależny tryb życia. Ponadto, odmiana pracy może stymulować.

Dokonywanie skok do freelance pracy może niektórzy ludzie nerwowy, ale jeśli zrobisz to poprawnie, nie ma powodu do niepokoju. Poświęć trochę czasu, aby uzyskać dobre CV razem, a następnie zalogować się do systemu z agencji talentów, które pomogą Ci znaleźć dobrą pozycję freelancerów. To może być bardzo pomocne, ponieważ nie będą musieli przeprowadzić samodzielnie poszukiwania. Oddziały Talent ma relacje z wielu firm, które korzystają z freelancerów na bieżąco, dzięki czemu mogą one dotrzeć w Twoim imieniu.

Konkurowanie na Freelance Praca

Artisan Talent Wskazówka: Nowy Jork projekt graficzny pracy publikowanych w Internecie mogą otrzymać setki lub nawet tysiące osób ubiegających się w ciągu 24 godzin. Tworzenie sieci w obrębie konkretnej branży lub pominięcia wyjątkową niszę jest niezbędna do wyróżniać się z tłumu.

Jestem Freelancer lub wykonawca?

Zgodnie z amerykańskim prawem pracy, każdy wolny zawód jest "niezależny podmiot", czyli ktoś, kto wykonuje określoną usługę, a nie jest pracownikiem spółki wynajmu.

Jednak w wielu firmach, "Wykonawca" lub "niezależny wykonawca" odnosi się do profesjonalisty, który przychodzi do witryny klienta w celu przeprowadzenia konkretnego projektu, ograniczone w czasie, gdy "wolny zawód" wykonuje poza terenem zakładu pracy. Wielu freelancerów działa w obie strony, w zależności od pracy dostępnych i własnych celów zawodowych.

Jeśli pracujesz poza biurem, przy użyciu własnego sprzętu, nie ma mowy o swoim statusie. Jednak firma zatrudnia cię na miejscu należy odróżnić kontrahentów i pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy dla celów podatkowych, a amerykańskie prawo ma na celu karanie pracodawców, którzy wykorzystują status "Wykonawca" zatrudnić stałych pracowników bez wymaganych Social Security, Medicare i składki dla bezrobotnych.

Ta-da! Jesteś Freelancer

Stając freelancer jest łatwe. Pierwsze prace jako freelancer jest o wiele trudniejsze. Zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz, będziesz chciał zrobić wszystko, co możliwe, aby ustanowić siebie jako profesjonalny, niezawodny, utalentowanego pracownika z up-to-date umiejętności i dogłębnego zrozumienia rynku i potrzeb klientów.

Zacznij niezależny CV. Będziemy chcieli, aby przerobić istniejący CV odzwierciedlać nową freelance karierę, podkreślając swoje umiejętności, wszelkie odpowiednie doświadczenie i swoje zdolności do pracy niezależnie. CV freelance graphic designer w, na przykład, będzie wyróżnić konkretne projekty, a nie stanowiska pracy lub nazwy organizacji - o ile nazwy są bardzo dobrze znane i prestiżowe.

Wypełnienie luk w swoim portfolio

Jak spojrzeć na ogłoszenia o pracy dla freelancerów w swojej dziedzinie, mogą na miejscu pracy, który wydaje się idealne dla Ciebie - z wyjątkiem pracodawca chce jeden kawałek doświadczenia nie masz. Być może już zaprojektowane strony internetowe i banery reklamowe, ale nigdy nie zaprojektował biuletyn e-mail. A może masz wiele wspaniałych pomysłów na opakowaniu produktu, ale nigdy nie były zatrudnione w takiej pracy z powodu braku doświadczenia.

Nie daj się ograniczona przez projekty zrobiłeś w przeszłości. Daj sobie zadanie! Stworzyć fikcyjną klienta i wypełnić luki w swoim portfolio projektowania zewnętrznych poprzez zapewnienie, że klient z najlepszych prac. Możesz mieć trochę zabawy z tym - być może tworząc fałszywe zespół, który potrzebuje obejmuje CD, nadruk wzorów dysku i witryny sieci Web - ale nie zapominać o swojej publiczności. Robisz ten projekt za darmo, aby pokazać pracodawcy można zrobić dzieło, które otrzymuje wynagrodzenie.

Skuteczne Portfele elektroniczne

Niektórzy klienci i perspektywy chcą być w stanie wydrukować swoją pracę. Inni chcą oszczędzać toner i spojrzeć na niego na ekranie. Jeszcze inni nie obchodzi to, co robisz, tak długo, jak nie psuje ich mniej niż nowoczesne komputery. Jak sobie radzić?

W portfolio PDF jest odpowiedź. Adobe Portable Document Format jest już od wielu lat, mogą być odczytywane przez praktycznie każdego komputera i pozwala na dużą elastyczność w twórca układu stron i wyświetlania. Jako twórcy tego dokumentu, można kontrolować, co klient widzi i nie widzi. Twój projekt niszowy i docelowy rynek będzie dyktować styl - nowoczesne, tradycyjne, słodkie, Goth, cokolwiek.

Wielu specjalistów opowiadają portfel dwu- lub trzy-stronicowy załączonego do odpowiedzi e-mail do wykazu miejsc pracy, z obietnicą bardziej kompleksowej wersji w razie potrzeby. Mimo, że wersja powinna wynosić nie więcej niż 10 lub 12 stron, z jednego projektu na stronie, pokazując swoje najlepsze prace i odpowiednie umiejętności do potrzeb klienta.

Tworzenie tego narzędzia marketingowego jest dużo pracy. Jedną z korzyści ubocznych, jeśli zdecydujesz się go zaakceptować, jest okazją do przejść przez ostatnich prac i złożyć to wszystko w systemie przemyślany. (Aha, i proszę, kopii zapasowej, że dysk twardy, OK?)

Twój Freelance Portfolio

Podczas gdy CV jest pierwszym ważnym krokiem w marketingu siebie jako freelancer, pracodawcy część prawdopodobnie będzie najbardziej cenisz jest twój portfel. Potencjalni pracodawcy chcą zobaczyć, co można zrobić, i czy można wykonywać swoją pracę. Jak można ich przekonać, można? Pokazując im swoje najlepsze prace.

Wielu początkujących w niezależny projekt popełnia błąd próbując pad swoje portfele w miarę pracy, jak to możliwe, nawet jeśli nie może być ich najlepsze dzieło. Niektóre pokazać swoje umiejętności, high-tech z płyt DVD i pokazów slajdów w sieci Web. Ale pamiętaj, że pracodawcy nie mają wiele czasu, a oni dużo raczej zobaczyć kilka dobrze dobranych elementów w łatwym do odczytania formacie, wyświetlając umiejętności, które są istotne dla pracy w ręku.

Świat jest Twój Market

Nieważne, czy jesteś na Manhattanie czy Montana, Internet pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów w dowolnym miejscu. Zwłaszcza, jeśli nie mieszkają w jednym z głównych ośrodków projektowania, takich jak Nowy Jork, jest to niezbędne, aby umieścić trochę więcej wysiłku w swojej witrynie internetowej. Oto kilka pomysłów.

 • Zapoznaj się z optymalizacji w wyszukiwarkach (SEO) i upewnić się, że witryna zawiera prawidłowego kodu i słowa kluczowe mają być widoczne w Google i innych wyszukiwarkach.
 • Wymień wszystkie usługi można zapewnić, nie tylko te, które już zostały wynajęte na ostatnio.
 • Zastanów się formalne lub nieformalne twórczego konsorcjum z przyjaciółmi, którzy są wolni strzelcy. Na przykład, jeśli jesteś przede wszystkim projektantem, ale znasz kogoś, kto jest wielkim pisarzem lub ostry korektora, niech klienci wiedzą, że można zorganizować również te usługi.
 • Kategoryzować oferty portfelowych w łatwy do zrozumienia sposób, linki nawigacyjne tak, że ktoś, kto chce wiedzieć o swoją punktach sprzedaży praca wyświetlacz nie musi przedzierać się przez strony reklamy prasowe.
 • Nie należy polegać na klientów działów IT, aby móc odbierać duże pliki. Załóż własny serwer FTP lub inny system za udostępnienie swojej pracy w sposób wiarygodny.
 • Skorzystaj z dobrze zaprojektowanych i dobrze napisanych pocztówek kierować potencjalnych klientów, a następnie postępować zgodnie z poszczególnych e-maili do decydentów. Tak, wymaga dużo badań. Tak, to nadal warto to robić.
 • Zaprojektuj jasne, atrakcyjne wizytówki i zamówić ich sporo. Daj im wszystkim wiesz. Nawet w małym miasteczku, jest niezależny pracy, które można uzyskać - jeśli ludzie wiedzą, że tam jesteś.

Ubezpieczenie zdrowotne dla freelancerów

Tradycyjnie, jednym z głównych powodów profesjonaliści unikali ruchomych do pracy w pełnym wymiarze czasu freelancer jest brak korzyści dla zdrowia. Jednak dzisiaj pracowników niezależnych może uzyskać ubezpieczenie zdrowotne dość łatwo. Wielu freelancerów dołączyć do freelancerów Unii, miejsce, gdzie można zapłacić do freelancerów godnych ceny na planach zdrowia porównywalne do tego, co oni uważają za pośrednictwem dużych firm.

Historia Freelance

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie niezależny słowo pochodzi? Jego pochodzenie pochodzi od średniowiecznej historii. Kiedy wszyscy inni rycerze zostali zatrudnieni lub się podróżując, królowie średniowiecznych ziem wykorzystywane do najemników z sąsiednich ziem. Wymiana wszystkich mężczyzn przeprowadza swoje lance. Dlatego zostały one określone jako wolne lanc. Pracowali dla króla tylko tak długo, jak to konieczne, tak samo jak pracowników niezależnych zrobić dla klientów już dziś!

Przystąpienie Wspólnoty Freelance

Jeśli jesteś zainteresowany pisarzem, nie wahaj się przyłączyć freelance społeczności odczuwać pokrewieństwo z pisarzy kolegów i zachować obecny w swojej dziedzinie. Zarejestruj się w społecznościach internetowych, takich jak mediabistro.com, które będzie wysyłać wiadomości w mediach każdego dnia, jak również ofert pracy i zajęć, które mogą poprawić swoje rzemiosło. Ta strona ma również specjalny obszar zwany wolny rynek, w którym freelancerów może ogłosić ich dostępność i doświadczenie dla potencjalnych pracodawców i toczących się dyskusji na temat tej dziedzinie mają miejsce.

Należy pracować za darmo?

Ogólnie rzecz biorąc, jest to zły pomysł, aby oddać swoją pracę. Uczy pracodawców nie cenić to, co robisz. Jednak jako początkujący - lub nawet jako doświadczony freelancer - może się okazać, że są sytuacje, gdzie czerpią tyle korzyści, aby warto swój czas.

Na swój pierwszy profesjonalny projekt, warto popracować dla znajomego lub członka rodziny, po prostu mieć coś, aby umieścić w swoim portfolio - i, często, aby zdobyć trochę doświadczenia ze zrozumieniem, jak umysły klientów działają i jak je zrobić szczęśliwy.

Kiedy jesteś w fazie budowania relacji i reputacji, może chcesz dobrowolnie swoje usługi do organizacji non-profit lub społeczności jako sposób na budowanie kontaktów oraz portfel. To mądry ochotnika do konkretnych, ograniczonych w czasie projektów, takich jak strony WWW dla aukcji charytatywnej lub plakatów dla kampanii służby publicznej.

Ilekroć zrobić darmowy projekt, poprosić klienta o referencje można wykorzystać w swoim portfelu lub na swojej stronie internetowej, i pamiętaj, aby korzystać z doświadczenia, aby zbudować swoją sieć kontaktów zawodowych.

Cennik swojej pracy

Jednym z najczęstszych przeszkód dla osób wyjściowych zewnętrznych tłumaczy zawodową jest brak regularnego wypłaty. Nie ma czegoś takiego jak niezależny pensji - to wszystko jest kwestia uzyskania pracy i coraz to zrobić dobrze. Masz więcej pracy i lepiej to zrobić, tym bardziej będziesz się.

To teoria, w każdym razie. W rzeczywistości, wielu klientów szuka po prostu dostać pracę tak tanio, jak to możliwe, bez większego odniesieniu do jakości. To jest bardzo trudne do konkurowania w oparciu o cenę - zawsze czyjaś 14-letni siostrzeniec, który zrobi pracy tańsze.

Oto surowe wytyczne: Pobierz pomysł co pełnoetatowym
pozwoliłoby robi swoje rodzaj pracy. Potem dwa razy go - po wszystkim, jak
Freelancer trzeba zapłacić na własne ubezpieczenia, opieki zdrowotnej,
sprzęt komputerowy i inne koszty, że pracodawcy w pełnym wymiarze czasu będzie
pokrycie dla Ciebie.

Choć ważne jest, aby wiedzieć, co konkurenci ładowania, to
również ważne, aby mieć dobrze spreparowany komunikat marketingowy, który sprawia,
przypadku wartości wyższej cenowo freelancer.

Podatki i Freelance Praca

Jeśli jesteś wolny zawód, jesteś za jedynym właścicielem. Inne terminy powszechnie używane to na własny rachunek, niezależnym wykonawcą i wolny strzelec. Przychody i koszty związane z posiadanym samozatrudnienia jest zgłaszane na swoim 1040 Harmonogram C. Twoich klientów może wysłanie formularza 1099-MISC w styczniu lub lutym zgłosić płatności ogółem za poprzedni rok. Formularz 1099-MISC jest jak W-2. Jest on używany do zgłaszania dochód otrzymany przez niezależny pracy. IRS dostaje również kopię swoich 1099s.

* Jest to dobry pomysł, aby zachować wszelkie przychody nie związane z pracą niezależny rozdzielić, więc nie ma zamieszania w czasie podatku.

Ups & Downs z Freelancing

Przed rozgałęzia się na świecie Freelancing, jest jedno pytanie, należy zadać sobie pytanie: Czy mam samodyscypliny? To dlatego, że nie ma zegar czasu lub opiekun sprawdzanie prac. Dla niektórych Freelancing jest niemożliwe w drodze do pracy. Dla innych jest to rozkosz. Tylko ty możesz zdecydować, jaki sposób garniturach wydajności Ciebie najlepszy.

Moc Networking

Jeśli są Państwo zainteresowani w marketingu się po mieście jako niezależny pisarz, uzupełnić wizytówki z informacji kontaktowych i rozpowszechniać je w każdym przypadku można uczestniczyć. Zamieść swoje informacje się na tablicach ogłoszeń i społeczności oferują napisać darmo opowiadania dla tygodniowych papieru lub wspólnoty biuletynów. Kilka opublikowane historie, nawet jeśli nie zarabiać, przejść długą drogę, począwszy portfel pracy. To wszystko są dobre sposoby, aby zgasić macki i uzyskanie stopy mokre w branży niezależny.

Konkurowanie na Freelance Praca

Rodzaj marketingu, co musisz zrobić, zależy częściowo od tego gdzie jesteś. W małej społeczności, nie może napotkać wiele konkurencji, ale być może trzeba edukować lokalnych właścicieli firm, dlaczego muszą płacić za swoje usługi. Jesteś konkurować z innymi producentami wszystkich klientów, aby uzyskać dostęp do ograniczonych dolarów, a to zajmie umiejętności sprzedaży oraz wiedzy biznesowej, aby sprawę do wartości swojej pracy.

W dużym mieście, z drugiej strony, może znaleźć się w ciasnym, konkurencyjnym rynku z wieloma innymi wykwalifikowanych freelancerów. Nowy Jork projekt graficzny pracy publikowanych w Internecie mogą otrzymać setki lub nawet tysiące osób ubiegających się w ciągu 24 godzin. W tej sytuacji, w sieci w ramach konkretnej branży lub pominięcia wyjątkową niszę jest niezbędna do wyróżniać się z tłumu.

Przystąpienie Wspólnoty Freelance

Jeśli jesteś zainteresowany pisarzem, nie wahaj się przyłączyć freelance społeczności odczuwać pokrewieństwo z pisarzy kolegów i zachować obecny w swojej dziedzinie. Zarejestruj się w społecznościach internetowych, takich jak mediabistro.com, które będzie wysyłać wiadomości w mediach każdego dnia, jak również ofert pracy i zajęć, które mogą poprawić swoje rzemiosło. Ta strona ma również specjalny obszar zwany wolny rynek, w którym freelancerów może ogłosić ich dostępność i doświadczenie dla potencjalnych pracodawców i toczących się dyskusji na temat tej dziedzinie mają miejsce.

Duch Pisanie: kreatywny sposób na zarabianie pieniędzy Freelancing

Kreatywny sposób na zarabianie pieniędzy z pisania zewnętrznych jest być pisarzem duch. To może otworzyć okazji zdobycia Freelancing nogi mokre jako autor lub robiąc inny rodzaj pisania chcesz włamać. Co się dzieje w transakcji pisania duch oznacza, że ​​będzie zarabiać na piśmie o duchach, ale każdy, kto zatrudnia cię będzie właścicielem wszystkich praw autorskich do materiału, który jest produkowany.

Przejście od W-domu Freelance

To trudna decyzja: czy utrzymać piękny wygodne pracy biurowej lub przełączyć się niezależny kariery i pracy z domu? Większość z nas kocha pomysł jest naszym własnym szefem, że nasz własny harmonogram, a płacą za to dzieło, które kochamy. Jednakże, jeśli redical zmiana w zatrudnieniu cię denerwuje, spróbuj przejście do świata Freelancing biorąc na zewnętrznych miejsc pracy, podczas gdy są nadal zatrudnieni przez spółkę. To dodatkowa praca, ale można zbudować dobrą reputację oraz bazę klientów, która może utrzymać cię raz zdecydujesz się podjąć zanurzyć się w pełnym wymiarze czasu Freelancing.

Poczta pantoflowa

Zbuduj swoją reputację jako dobry freelancer. Po ukończeniu projektu, zwrócić wrażeniem klientom odnoszą kolegom. Wyjaśnij, że Twoja praca może im pomóc, jak również. Jeśli klient zgadza się na rekomendacjach, upewnij się, aby skontaktować się z poleconych szybko. Nie zapomnij wspomnieć, jak ich nazwy, gdy otrzymał umacnianie że list motywacyjny lub co ten telefon. I nie zapomnij podziękować oryginalnego klienta!

Praca w mediach to pożera media

Jako freelancer, aktualizowanie lub świeże w polu oznacza, czytając wszystko, co można dostać w swoje ręce. Czytaj gazetę, magazyn, handel i publikacji internetowych. Pomyśl o tym, w jaki sposób każdy czujesz się jako pisarz. Czy pisarz połączyć z tobą? Spójrz na efekty wizualne. Czy grafik hit swój znak? Czy oryginalny design? Chwytliwe? Czy producent tej stronie przechowywać informacje uporządkowane, ale interesujące? Pomyśl o wyborach, za wszystko, co widzisz i czytać. To pomoże ci się myśleć o tym, jak własne prace będą interpretowane przez innych.

Moc Networking

Jeśli są Państwo zainteresowani w marketingu się po mieście jako niezależny pisarz, uzupełnić wizytówki z informacji kontaktowych i rozpowszechniać je w każdym przypadku można uczestniczyć. Zamieść swoje informacje się na tablicach ogłoszeń i społeczności oferują napisać darmo opowiadania dla tygodniowych papieru lub wspólnoty biuletynów. Kilka opublikowane historie, nawet jeśli nie zarabiać, przejść długą drogę, począwszy portfel pracy. To wszystko są dobre sposoby, aby zgasić macki i uzyskanie stopy mokre w branży niezależny.

Angażowanie się w Twojej branży

Dla tych, którzy klasyfikują się jako "niesprawiedliwych", łączącą organizację swoich zawodowych rówieśnikami może podkręcić swoją karierę. Jest to organizacja o nazwie Graphic Artists Guild dla grafików i innych typów konstrukcji. Graphic Artists Guild obywatelem jest związek ilustratorów, projektantów, twórców stron internetowych, artystów, projektantów powierzchni produkcyjnych i innych kreacji, którzy spotykają się, aby realizować wspólne cele, podzielić się swoimi doświadczeniami, podnieść standardy branżowe i poprawić zdolność twórców wizualnych w celu osiągnięcia satysfakcjonujące i kariery.

Gildia daje bezpośrednie połączenie z rówieśnikami projektanta. Warsztaty i imprezy sponsorowane, na poziomie lokalnym rozdziale zapewnić współpracownikom okazję spotkać się w niekonkurencyjnych środowiska, sieci i podejmowania działań w kwestiach troski. Użytkownicy docenią wspólnoty, w których informacje na temat praktyk biznesu, możliwości zatrudnienia, klientów, dostawców i technologii jest wspólna.

Duch Pisanie: kreatywny sposób na zarabianie pieniędzy Freelancing

Kreatywny sposób na zarabianie pieniędzy z pisania zewnętrznych jest być pisarzem duch. To może otworzyć okazji zdobycia Freelancing nogi mokre jako autor lub robiąc inny rodzaj pisania chcesz włamać. Co się dzieje w transakcji pisania duch oznacza, że ​​będzie zarabiać na piśmie o duchach, ale nie dostaniesz kredytu, a każdy, kto zatrudnia cię będzie właścicielem wszystkich praw autorskich do materiału, który jest produkowany.

Praca w mediach to pożera media

Jako freelancer, aktualizowanie lub świeże w polu oznacza, czytając wszystko, co można dostać w swoje ręce. Czytaj gazetę, magazyn, handel i publikacji internetowych. Pomyśl o tym, w jaki sposób każdy czujesz się jako pisarz. Czy pisarz połączyć z tobą? Spójrz na efekty wizualne. Czy grafik hit swój znak? Czy oryginalny design? Chwytliwe? Czy producent tej stronie przechowywać informacje uporządkowane, ale interesujące? Pomyśl o wyborach, za wszystko, co widzisz i czytać. To pomoże ci się myśleć o tym, jak własne prace będą interpretowane przez innych.

Przystąpienie Wspólnoty Freelance

Jeśli jesteś zainteresowany pisarzem, nie wahaj się przyłączyć freelance społeczności odczuwać pokrewieństwo z pisarzy kolegów i zachować obecny w swojej dziedzinie. Zarejestruj się w społecznościach internetowych, takich jak mediabistro.com, które będzie wysyłać wiadomości w mediach każdego dnia, jak również ofert pracy i zajęć, które mogą poprawić swoje rzemiosło. Ta strona ma również specjalny obszar zwany wolny rynek, w którym freelancerów może ogłosić ich dostępność i doświadczenie dla potencjalnych pracodawców i toczących się dyskusji na temat tej dziedzinie mają miejsce.