Fly Fishing Guide Jobs

December 13

Fly Fishing Guide Jobs

Osoba, która jest zainteresowana pracy prowadzących Fly Fishing musi cieszyć się na zewnątrz, a także poznawać nowych ludzi. Ważne jest również, by kochać i być ryby z entuzjazmem dzielą, co wiesz o innych.

Fly Fishing Guide Obowiązki

Mucha przewodnik wędkarski musi posiadać wiedzę o tym, gdzie najlepsze w okolicy miejsca do wędkowania są tak, że może on przekazywać te informacje do gości w ośrodku, hotel, kempingu lub prywatnych klientów.

W niektórych przypadkach, przewodnik zawiera instrukcje do ludzi, którzy są nowe do wędkarstwo muchowe lub, którzy chcą rozwijać swoją technikę w sporcie. Można się również spodziewać Podręcznik do nauczania podstawowych umiejętności rybackich, do dzieci, jak i sprzedaż wiązana latają między sesjami.

Zadanie będzie obejmować przewodnie wycieczki do różnych miejsc połowowych. Podręcznik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo uczestników, i powinien on mieć pierwszej pomocy i szkolenia CPR. Do pracy ośrodka, przypomnienie Fly Fishing musi mieć czysty rekord jazdy.

Warunki pracy

Aby odnieść sukces jako przewodnik Fly Fishing, osoba musi spełniać następujące wymagania pracy:

  • Dojrzały
  • Niezawodny
  • Dobra znajomość obszaru lokalnego
  • Doświadczony wędkarz
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • W stanie pracować długie godziny

Przewodnik wędkarski będą również musiały być zgodne z lokalnymi wymogami dotyczącymi licencji połowowych i obsługi łodzi.

Fly Fishing Training Guide

Osoba, która chce być przewodnikiem Fly Fishing można nauczyć się technik dla tego konkretnego rodzaju połowów na jego lub jej. Istnieje latać szkoły rybackie, które oferują programy mające na celu przygotowanie zainteresowanych osób do tego typu pracy, a także:

Sweetwater podróży Firma Montana oferuje tygodniowy program treningowy muchy połowów przewodnik. Opłata za program na rok 2010 wynosi 2.100 dolarów, które obejmuje posiłki i zakwaterowanie. Studenci muszą przynieść własne narzędzia połowowe i posiadają ważną licencję połowową Montana przed rozpoczęciem kursu.

Przewodnik Akademia Hubbard jest firma Montana oferuje oparte kolejny trening mucha przewodnik wędkarski. Studenci, którzy wybierają ten program dowiedzieć się, co codzienne życie przewodnika pracującego w ośrodku jest. Przebywają w loży i jeść z pracownikami. Program obejmuje techniki połowów i żeglugi, bezpieczeństwa i strategii biznesowych. Szkoła oferuje usługi pracy na rzecz absolwentów. Począwszy od lata 2010 roku, opłata za kurs wynosi 1900 dolarów.

Gdzie znaleźć Fly Fishing Guide Praca

Ludzie, którzy są zainteresowani pracą jako mucha przewodników wędkarskich może pracować w różnych warunkach. Hotele i ośrodki mogą zatrudnić prowadnice do ich sezonie, lub przypomnienie Fly Fishing może być w stanie uzyskać klientów, pozostawiając swoją nazwę i dane kontaktowe z recepcji w tych miejscach, które zaspokajają turystów.

Dude Rancza to kolejny typ pracodawcy, który zatrudnia ludzi do pracy mucha prowadzących połowów. Zatrudnienie jest zwykle dostępne od maja do końca sierpnia. Pracownicy mieszkają na miejscu, a pracodawca z reguły zapewnia zakwaterowanie wieloosobowe. Posiłki są spożywane z resztą personelu. Poza godzinami pracy, oczekuje się, że pracownicy do udziału w działaniach gości trafiają na ranczo u.

Osoba, która jest zainteresowana w pracy na ranczo Dude jako przewodnik rybackiej lotnego musi być entuzjastyczny i jak pacjenta z odpowiedzi na pytania gości na koniec dnia, jak były na początku. Przewodnicy otrzymują wynagrodzenia godzinowego, jak i za nadgodziny. Wyżywienie i zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę, a ci ludzie, którzy pracują cały sezon są wypłacane premie.

Sklepy detaliczne, które zaspokajają do osób lubiących wędkarstwo muchowe może pomóc przewodnik znaleźć klientów prywatnych. Zarządca może niech przewodnik zostawić wizytówki lub ulotki w sklepie lub dostarczyć skierowania do potencjalnych klientów.

To jest praca dla Ciebie?

Fly Fishing Guide pracy mogą zapewnić dobre dochody sezonowe dla ludzi, którzy lubią być na dworze, a jak spotkanie różnych osób. Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie Fly Fishing jest popularny, może warto rozważyć ten wybór kariery.

Powiązane artykuły