grsail.com

First Data Pomysły dla młodzieży

First Data Pomysły dla młodzieży


Od randki jest denerwujący wystarczy kilka pierwszych Data pomysły dla nastolatków może trochę z odciążyć jest pomysłowa na własną rękę.

Całość pierwszej randce Pomysły dla młodzieży

Angażowanie się w trochę zdrowej aktywności fizycznej, jest to świetny sposób na spędzenie pierwszej randce. To zmusza do korzystania z energii, które w przeciwnym razie byłyby spędzony albo czuje się napięta, jak się sprawy mają i czując pewną presję seksualną, że wiesz, naprawdę powinieneś trzymać się w ryzach przez jakiś czas. Jak sobie plany, należy pamiętać, że komunikacja jest kluczem. Datę oferuje pewne możliwości wyboru aktywności i pozwól mu lub jej decyzję w sprawie sposobu działania.

 • Dance Dance Revolution Party
  • Gra wideo Dance Dance Revolution, znany powszechnie jako DDR, jest dużo zabawy i świetny sposób, aby spędzić kilka godzin z kimś, nie martwiąc się, co powiedzieć. Rozejrzyj się na imprezę DDR blisko was i być przygotowane do tańca skarpety off.
 • Działalność sportowa
  • To może wydawać się nieoczekiwaną pierwszą datę pomysł na nastolatków, ale jeśli obaj gracze grają sportu jak tenis czy koszykówka lub racquetball, dlaczego nie spróbować grać razem? Czasami działalność wspólna może być sposobem, aby dowiedzieć się więcej o kimś z get-go niż rozmowy, w którym oboje starają się być w najlepszym i najbardziej dyplomatyczna. Jeśli ktoś jest biedny sport, podczas grania w gry, to jest prawdopodobne, że samo złe nastawienie pojawi się w innych dziedzinach życia. To jest dobra rzecz, aby wiedzieć, na początku o osobie. Jeśli jego / jej postawa Cię kręci się - przynajmniej dotarłeś treningu w procesie.
 • Spacer lub Bike Ride
  • Jeśli ustawisz konkretnej ścieżki, jak krótki spacer po dobrze zaludnionym parku lub łatwy jazdy na ruchliwej ścieżki rowerowej, to może być zabawne i relaksujący sposób, aby rozpocząć, aby poznać się nawzajem. A jeśli na końcu ścieżki widać, że to droga donikąd, można chodzić lub jeździć na swoich odrębnych sposobów. Z drugiej strony, jeśli wszystko wygląda obiecująco, można krok to. Może w kilku terminach, będziemy robić walk-a-Thon razem.

Kulturalne pierwszych randek

First Data Pomysły dla młodzieży
Obejrzyj ten pokaz można robić na pierwszej randce!

Podczas gdy wiele wydarzeń artystycznych są drogie, jest wiele, które są tanie lub nawet darmowe, czyniąc to doskonała pierwsza randka pomysł dla nastolatków.

 • Muzea
  • Czy muzeum dla sztuki, nauki, czy coś zupełnie dziwaczne, dokonanie datę, aby zobaczyć konkretny eksponat może być przyjemne i stymulowanie sposób na przełamanie lodów. Wiesz, że będzie dużo rozmawiać i można bawić się porównanie i kontrast upodobań.
 • Przedstawienia
  • Teatr, film, opera, koncerty i taniec są wspaniałe wydarzenia, aby uczestniczyć w terminach. Jednak nie są one zawsze najlepszy wybór na pierwszej randce. Oznacza to inwestowanie dużo pieniędzy, a nie coraz dużo okazji do rozmowy. Ale jeśli usłyszysz krótkiego wydajności, czy coś w ramach festiwalu na świeżym powietrzu, które mogą się na piękny dzień pierwszego.

Retro First Dates

 • Kręgle
  • Odcinkowych pierwsza randka pomysły dla nastolatków w 1950, tor jest niewiarygodnie goofy zabawy. To jeden z niewielu działań, gdzie gorzej jesteś na to, więcej zabawy może być. Jest to także doskonała wycieczka przynieść jeszcze kilka lub kilku przyjaciół. Randki w parach, szczególnie w okresie dojrzewania, naprawdę ma odciążyć. Rodzice też się podoba. Lepsze kręgielnie będzie miał gier wideo i gorące przekąski, więc jest to kompletna wieczór w nie dużo pieniędzy wydanych, ale mnóstwo zabawy miał. Plus, wszyscy się śmialiśmy się sami w głupie buty.
 • Gry wideo
  • Witaj, 1980. Jest to kolejna szansa, aby poznać siebie, cieszyć się swoim towarzystwem, i unikać niewygodnych ciszy. Pamiętaj, aby przynieść mnóstwo kwartałach. To nie jest po prostu ostrożny; wygrywa Ci wiele punktów zanim jeszcze zaczął grać.

Postawa ta jest

Cokolwiek w końcu robić na pierwszej randce, pamiętaj, aby dobrze się bawić, być taktowny i otwarci. Te rzeczy będą pamiętać długo po sama działalność jest zapomniane.