grsail.com

Firmy kampanii Capital

Firmy kampanii Capital

Kapitał spółki kampanii może pomóc przejść rozpocząć swoje działania pozyskiwania funduszy. Jeśli myślisz o wynajęcie firmy, aby pomóc z tym część wysiłków na rzecz rozwoju danej organizacji, skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy konsultingowej z udokumentowaną historię sukcesu prowadzenia kampanii kapitałowych dla organizacji podobnych do Ciebie.

Co to jest kampania Capital?

Kampania stolicą jest sposobem na podniesienie dużą kwotę pieniędzy w wyznaczonym czasie. Ten rodzaj zbiórki pieniędzy może być prowadzona, aby zebrać pieniądze na konkretne projekty, takie jak budowy lub remontu budynku, zakupu drogich urządzeń biurowych, takich jak nowy system komputerowy, na finansowanie przyszłych dzieło, lub do innych celów. Pieniądze nie powinny być wykorzystywane do wynagrodzeń pracowników oraz ogólnych kosztów operacyjnych.

Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja organizacja potrzebuje kampanii kapitału wówczas kolejnym krokiem jest zaplanowanie dla niego. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Jednym z nich jest utworzenie komitetu, zwykle składające się z zarządu i innych kluczowych podmiotów w organizacji. Komisja będzie odpowiedzialna za organizację i zabieganie o datki, jak również ustawienie ramy czasowe określone dla kampanii.

Innym sposobem, aby uzyskać kapitał rozpoczął kampanię jest skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy kampanii kapitału. Firmy te specjalizują się w prowadzeniu kampanii kapitałowych i może pomóc w organizacji wszystkich niezbędnych kroków.

Znalezienie firmy Capital kampanii

Nie mogą być lokalne doradztwo w Twojej okolicy, które specjalizują się w kampanii kapitałowych. Możesz sprawdzić swoje lokalne yellow pages dla ofert, a nawet sprawdzić w Internecie. Istnieją również firmy w sieci, które mogą pomóc w waszych wysiłkach. Niektóre firmy, aby sprawdzić to:

Graham-Pelton Consulting

Graham-Pelton Consulting jest firmą konsultingową specjalizującą się w pomoc organizacjom non-profit w osiągnięciu ich celów pozyskiwania funduszy. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie wraz z możliwością, aby pomóc organizacjom osiągnąć ich pełny potencjał i wzrost. Firma ta oferuje kilka rodzajów pomocy, w tym:

 • Zarządzanie kampanią Capital
 • Planowanie
 • Studia wykonalności
 • Oceny operacyjne
 • Inne usługi, jak określono

Graham-Pelton wykazał sukces w kampanii kapitałowych planowanie i może poznać ważne składniki potrzebne aby to wydarzenie udane, jak również. Elastyczne plany są dostępne, co pozwala na dostosowanie usług do konkretnych potrzeb i budżetu organizacji.

Elementy ta firma jest w stanie rozwiązać kampanii kapitałowych obejmują:

 • Rozpoczynając kampanię
 • Rekrutacja dla liderów
 • Wsparcie
 • Identyfikowanie perspektywy i zachęta
 • Główne planowanie prezent
 • Szkolenie wolontariuszy
 • Monitoring obietnic
 • Organizuje wszystkie spotkania i funkcje podczas kampanii

Konsultanci pasterze grupowe

Pasterze Grupa specjalizuje się w kampaniach konsultantów kościelnych i kapitałowych ma doświadczenie, aby każda kampania kapitał sukcesem. Firma łączy w sobie pasję do Boga, z doświadczeniem w realizacji celów kampanii kapitału. Firma zapewnia pomoc krok po kroku wraz z materiałami do szkoleń. Członkowie zespołu Shepherds Grupa może pomóc twój kościół obliczyć obiektywnych ocen duchowych, aby osiągnąć cele kampanii. Konsultanci firmy są pastorzy w pełnym wymiarze czasu, którzy wiedzą, jak ważne jest zbieranie pieniędzy dla kościoła. Dostarczą one swój kościół będzie niezbędne narzędzia, aby kampania gwarancji sukcesu.

Hartsook Companies, Inc.

Hartsook Companies, Inc. jest pełnym zakresem usług firmy konsultingowej fundraisingu. Firma oferuje różnorodne usługi, aby pomóc organizacjom Kapitał campaigns.Hartsook Integrated Fundraising Kampania pomoże organizacji w relacjach bulding podczas ustawiania ścieżki do sukcesu. Łączy kapitału i dożycie rozwój przygotować organizację do jej rocznej kampanii.

Firma będzie również przeprowadzenie wstępnie zintegrowane Study kampanii znanej również jako studium wykonalności, które składa się z następujących elementów:

 • Ocena gotowości
 • Sprawa oświadczenie rozwój
 • Ocena kampanii

Hartsook Kampania Capital Radca zapewnia kierunek i przywództwo potrzebne do udanej kampanii. Firma będzie dać wsparcie organizacji i wskazówek, a jednocześnie ułatwia niezbędną strategię i rozwój. Wszystkie składniki mogą kampania kapitał Twojej firmy udane.

Final Thoughts

Wiele organizacji i kościoły uznają potrzebę kampanii kapitału, ale mogą być pozbawione środków niezbędnych do jej sukcesu. Przez poznanie pomocy kapitałowych firm kampanii obciążenie i stres mogą zostać zniesione, gdy organizacja otrzymuje wiedzę i doświadczenie firmy, która specjalizuje się w zbieranie funduszy.