grsail.com

Fertell test płodności

Fertell test płodności
Test Fertell Płodność może pomóc dowiedzieć się, czy ty i twój partner są płodne

Wystarczy uderza w rynek w czerwcu 2007 roku, badania płodności Fertell to najnowszy sposób na pary przetestować swoje indywidualne poziom płodności. Niedawno zatwierdzony do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych przez FDA, Fertell był używany przez tysiące par od ponad roku w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Fertell Płodność Badanie ma wiele do zaoferowania

Oprócz tego, że zatwierdzony przez FDA, Fertell zostało wystawione w stosunku do innych badań klinicznych i okazał się być 95 procent dokładne. Koszt badania wynosi około 100 dolarów i jest o wiele bardziej przystępne niż klinicznych testów płodności. Wyniki są dostępne w ciągu 90 minut dla kobiet i mężczyzn. Test płodności Fertell jest test tylko at-home, który sprawdza, jak i kobiet płodność.

Jak to działa?

Kobieta test

Kobiet badanie nie jest po prostu predyktorem owulacji. Jego technologia daje odczyt hormon folikulotropowy (FSH), co jest dobrym prognostykiem rezerwy jajnikowej. Jest to pomiar oparty na wieku jajniki i jakie moce mają odpowiedzieć na FSH. Ten wskaźnik odpowiedzi umożliwia organizm do produkcji jaj do zapłodnienia. Aby korzystać z testu, kobieta po prostu używa go tak jak Ona test ciążowy poprzez oddawanie moczu na drążku mowa. Ona powinna wykonać test na trzeci dzień jej okres, przy użyciu testu po raz pierwszy idzie do łazienki.

Wyniki badania, które tylko zajmuje około 30 minut, aby otrzymać, należy wskazać, jakie płodności Zakres kobieta pasuje do. Jeśli jej wyniki są w granicach normy, należy podjąć odpowiednie działania. Jednakże, jeśli wyniki kobiece są powyżej normy, to może oznaczać niemożność lub zmniejszoną zdolność do poczęcia. Jeśli jest to przypadek, klinika płodności może być pomocne. Ponadto, eksperci twierdzą, że wykryto problemy z płodnością im szybciej, tym bardziej prawdopodobne, że są szanse ich przezwyciężenia.

Mężczyzna test

Test płodności Fertell jest pierwszym tego rodzaju na at-home badania dla mężczyzn. Test idzie o krok dalej niż większość testów płodności, ponieważ trwa pomiar nie tylko liczby plemników, ale także ruchliwych stężenia plemników. To jest bezpośredni link do męskiej płodności.

Badanie to nie jest trudne dla mężczyzn do podjęcia. Może być używane przez każdego, kto nie ejakulacji więcej wcześniej niż dwa dni. Jeśli już siedem lub więcej dni od ostatniego wytrysku, to poradził mu wytrysku, czekać dwa dni, a następnie przystąpić do testu. Próbki spermy powinny być nabywane i włożyć do gniazda, które mierzą zawartość.

Wyniki, które trwa około 80 minut, będą się liczyć plemników na mililitr nasienia. Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje, że co najmniej 10 milionów plemników na mililitr nasienia jest liczba dobrej płodności. Jeśli mężczyzny ruchliwe Ilość płodność jest niższa niż ta, zmniejszenie zdolności do zapłodnienia jaj jest możliwe, a opieka lekarska powinna być prowadzona. Ponownie, tym szybciej problemy z płodnością są adresowane, mogą one zostać ustalone wcześniej.

Badanie jest niezawodny

W porównaniu do oficjalnych wyników laboratoryjnych, test jest 95 procent dokładne. Jest to potwierdzone i uznane jako realne źródło informacji płodności dla pary zarówno przez American Association Ciąża i American Family Association.

Złap Fertility problemów na wczesnym

Lekarze wskazują, że wcześniejsze problemy z płodnością są identyfikowane, łatwiejsze są do naprawienia. Jednak problem pojawia się, gdy para czeka na prawie rok, aby zgłosić się do lekarza za ich dylemat. Kiedy para stara się o dziecko, normalne zalecenie jest czekać aż do 12 miesięcy przed zasięgnięciu opinii lekarza. Z badania płodności Fertell, para może zidentyfikować problemy z płodnością mogą one mieć na samym początku. To bardzo proaktywny, ale doskonała jednym podjąć.

Ponadto, jest to powszechny mit, że występują problemy z płodnością u kobiet najczęściej. Z kwestie płodności wpływu jedna na siedem par, w Stanach Zjednoczonych, to ma sens tylko, aby coś z tym zrobić.

Miejsca do Get It

Teraz, Fertell jest dostępna online na www.fertell.com i recepty w CVS Pharmacy i Longs Drugs Stores. Genosis, Inc., USA Fertell dystrybutora, jest utrzymanie 24-godzinny infolinii dzień pracują pielęgniarki i wyszkolonych profesjonalistów, aby odpowiedzieć na pytania i dostarczyć więcej informacji. Numer jest 866-735-4445.

Test płodności Fertell jest skuteczne, niezawodne i prywatne sposób określić poziom płodności. Zamiast zastanawiać się, czy wszystko jest "ok", wykonać test i wiem na pewno.