grsail.com

Epoxy Wood Filler

Epoxy Wood Filler


Zatrudnianie epoksydową drewna wypełniacz na remont parapet lub rehabilitacji drewnianej podłogi jest jednym ze sposobów, aby pomóc zachować estetykę domu lub zapisać się drogie naprawy. Drewno może pogorszyć się w czasie ze względu na działanie wilgoci, lub aktywności owadów i grzybów epoksydowej może być wypełniaczem drewna skutecznym sposobem na zapisanie i wzmocnić swoje eleganckie drewno.

Zachowanie drewniane powierzchnie z żywic epoksydowych

Wypełniacz drewna epoksydowa jest wymieszany produkt, który zastępuje i wzmacnia włókna drewna. Może być używany do wzmocnienia ramy okiennej lub wypełnić dziurę w desce, podłodze lub mebli. Zazwyczaj stałe naprawy, które mogą pozostawić drewno silniejszy niż wtedy, gdy był nowy, i to o wiele tańsze niż zastępując drewno dylemat, który został podważony przez lata zużycia lub zaniedbania. Jednym z obszarów, gdzie wypełniacze drewna świeci jest w miejscu, gdzie poprawki nie chcesz zdemontować instalację w celu ustalenia pojedynczej karty. To najczęściej stosowane w miękkiej szpachli i pozostawiony w miejscu do wyschnięcia. Następnie projekt jest szlifowane.

Rodzaje Epoxy Wood Filler

Niektóre wypełniacze drewna są lepsze dla prac remontowych, podczas gdy inne są łatwiejsze i bardziej atrakcyjne dla poprawek kosmetycznych. Nie wypełniacz drewna epoksydowa jest wszystkim dla wszystkich projektów. Przeczytaj uważnie etykiety dla wypełniacza drzewnego masz na myśli. Istnieje szereg wyspecjalizowanych odmian tam. Kilka głównych różnic obejmować sposób wypełniacz dobrze przygotowane.

Wypełniacze na bazie celulozy

Ten rodzaj produktu używa włókien drzewnych z klejenia, malowania i środka nawilżającego. Można go znaleźć w postaci suchej mieszanki, którą zazwyczaj przygotowuje się z wody. Jest to odmiana, która istnieje na rynku już od lat i jest bardzo uniwersalny, bo tylko mieszać jak trzeba, a sucha podstawa ma długą trwałość. Jeśli potrzebujesz wypełniacza drewna dla wielu małych prac, to ekonomiczny i wygodny sposób przejść.

Jedyną wadą jest to, że woda, która przyczynia się do tworzenia funkcjonalnej pasty może trwać dłużej niż inne suche preparatów. W zależności od zadania, może to być poważnym problemem.

Wypełniacze na bazie ropy naftowej

Drugi rodzaj wypełniacza na bazie celulozy wykorzystuje opartą na destylat naftowy zamiast wody, aby stworzyć kit i jest wstępnie zmieszany i gotowy do pracy. Dla projektu jednorazowego, jest szybki, ale zwykle nieco droższe niż w postaci suchej mieszanki. Jest to wygodne w użyciu, ale ma tendencję do wyschnięcia, jeśli nie siedzi na półce zbyt długo.

Specjalne i zrobić to sam Wypełniacze

Jest trzeci rodzaj wypełniacza, który zasługuje na wzmiankę tu, żywicę ciężkich, który jest zaprojektowany, aby być łożyska waga i jest używany do zastosowań konstrukcyjnych. Zazwyczaj najbardziej konwencjonalna drewna wypełniacz epoksydowy jest w stylu DIY kosmetycznych. Są to mieszanki projektant mieszane przez profesjonalistów, aby zaspokoić potrzeby też. Korzystają one z wiórów, klej, szelak, olej lniany, żywice, utwardzaczy i innych produktów.

Zaletą tych preparatów jest to, że mogą one naśladować tekstury, barwy i twardości projektu lepsze niż niektóre przygotowanej rzeczy, ale czyniąc z nich jest praktyka zwykle pozostawia do profesjonalistów chyba wszystkim, że jesteś po to prosta wypełniacz składa się trocin i białego kleju.

Wybierz odpowiedni epoksydowe Wood Filler i Get Busy

Rozważ swoje potrzeby i wybrać rodzaj wypełniacza epoksydowej, które pomogą Ci to zadanie. Należy koniecznie zapoznać się ze wskazówkami produktów ostrożnie jeśli używasz mieszankę handlowej, lub skonsultować się ze specjalistą przed próbą zrobić własną mieszankę wypełniacza. To pomoże Ci dokonać napraw, które będą trwać.