grsail.com

Dotacje dla organizacji non-profit Wiejskich

Dotacje dla organizacji non-profit Wiejskich

Dotacje dla organizacji non-profit nie wiejskich są łatwe do znalezienia i zakwalifikować się do powodu wielu przyczyn. Wiele organizacji, które są w potrzebie finansowania nie są w stanie uzyskać go ze względu na czynniki ich kontroli.

O wiejskich organizacji non-profit

Organizacji non-profit może być zarówno na obszarach wiejskich, jak i miejskich. Istnieją one wszędzie tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Na przykład, nie może być organizacją non profit w obszarze miejskim, który koncentruje się na programach szkolnych po wewnętrznych dzieci miejskich, którzy mają dokąd pójść po szkole dzień się kończy. W obszarach wiejskich, organizacje non-profit mogą istnieć w celu ochrony lokalnych pól uprawnych lub do tworzenia programów, które wspierają społeczność lokalną rolnictwa.

Organizacje non-profit, które są na obszarach wiejskich przed wieloma wyzwaniami, ze względu na ich lokalizację. Wiele organizacji non profit w wiejskiej Ameryki próby rozwiązania kwestii ubóstwa. Ludzie w społecznościach wiejskich często są izolowane i spowolnienia gospodarczego. Region zamieszkania może nie mieć wiele do zaoferowania w zakresie zatrudnienia i edukacji. Organizacje non profit często tworzą się rozwiązać te problemy, ale miał trudny czas koniec z końcem z powodu problemów finansowych. Problemy skutkować brakiem środków dotacji, która jest podstawą wielu organizacji non-profit.

Dotacje dla organizacji non-profit Wiejskich

Istnieje wiele federalnych programów grantowych, które koncentrują swoją uwagę na obszarach miejskich, co utrudnia a wiejskie organizacje non-profit, aby kwalifikować się do finansowania. Nie jest brak źródeł finansowania, które koncentrują się na obszarach wiejskich w Stanach Zjednoczonych. Fundacje, które znajdują się na obszarach wiejskich mogą przyznawać pierwszeństwo rodzinnym mieście organizacji non profit, podczas gdy większa dotacja dając podwaliny dać pierwszeństwo organizacji, które są w gęsto zaludnionych obszarach.

Fundacje korporacyjne poszukaj organizacji non-profit w ich lokalnych społecznościach jak stypendystów. Oznacza to, organizacje non-profit mieści się w dużych miastach w całym kraju są często traktowane w sposób uprzywilejowany, a nie te, które w społecznościach wiejskich. Wiele organizacji wiejskich nie są narażone na społeczności podejmowania dotacji odpowiednim ich położenia geograficznego, który ogranicza ich z sieci z przedstawicielami fundacji i kształtowania relacji, które mogą pomóc bezpiecznego finansowania. Wiele fundacji poszukaj organizacji non profit, które mają wpływ dużej liczby ludzi. W obszarach miejskich, to nie jest problem, ale na obszarach wiejskich liczba może być niska, a to może spowodować organizacja nie kwalifikują się do finansowania.

Choć jest niefortunne, że finansowanie nie jest obfite dla organizacji non profit wiejskich, nadal istnieją dotacje i inne środki finansowania tych organizacji do rozważenia.

Znalezienie dotacje dla wiejskich organizacji non-profit

Tylko dlatego, że może to być trudne dla wiejskich organizacji non-profit, aby znaleźć dotacji, do których kwalifikuje się, nie oznacza, że ​​nie są te, dla ich rozważenia. Świetny punkt wyjścia do poszukiwania dotacji jest Fundacja Centrum online lub Centrum Wsi Outreach i usług publicznych, Inc.

Kolejnym wartościowym sprawdzić to Centrum Pomocy Wsi. Ta strona ma wiele informacji, które są przydatne do organizacji non profit na obszarach wiejskich. Z funduszy federalnych do prywatnych fundacji, są środki do prowadzenia organizacjom non profit w dobrym kierunku.

Niektóre dotacji fundacje, które przyznające dając dotacje na rozwój obszarów wiejskich obejmują:

  • Fundacja Forda
  • Fundacje charytatywne Pew
  • McKnight Foundation
  • WK Kellogg Foundation
  • Charles Steward Mott Foundation

Są też sponsorzy, którzy są zainteresowani przyznawania dotacji dla organizacji, które zapewniają działalności mieszkaniowych i rozwoju gospodarczego do osób mieszkających na obszarach wiejskich. Sprawdź lokalne fundacje bankowe, z Fundacji lub Fannie Mae Home Depot Fundacji na ich wytycznych i sprawdzić, czy dostępne jest finansowanie w swojej okolicy. Niektóre inne fundacje, aby sprawdzić to:

  • John D. i Catherine T. MacArthur Foundation
  • Czapla Fundacja FB
  • Citigroup Foundation

Uwagi końcowe

Mimo, że nie jest tak łatwo znaleźć dotacje dla wiejskich organizacji non-profit, nie jest to niemożliwe. Wiele fundacji zrobić dotacje organizacji non profit wiejskich. To po prostu wymaga czasu, aby znaleźć fundacje i organizacje wsparcia firm na obszarach wiejskich.