grsail.com

Doktor Pacjent Randki

Doktor Pacjent Randki


Kilka pytań na temat lekarza pacjenta randki? Więc zrobiłem tego czytnika. Sprawdź porady naszego randki trenera.

Interesują Doctor randki pacjenta?

Pytanie czytelnika

Witaj Dating Coach, potrzebuję profesjonalnej porady tutaj. Jest dużo więcej szczegółów do tego, ale długa historia skrócić ...

Kilka miesięcy temu nabyła stan oczu, który wymagane widząc okulisty, dopóki warunek jest traktowany. Byłem bardzo zainteresowany moim okulisty od dnia spotkałem go. Pracuję także w dziedzinie opieki zdrowotnej i jestem bardzo świadomy niepisanych zasad i granic relacji lekarz-pacjent. Nie działał na moich uczuciach interesów z tego powodu. Jednak zauważyłem, subtelne przejawy języka ciała, które wskazują, że jest także zainteresowany mną. (Czytałem się na języku ciała od tego się zaczęło.) Poza tym, podczas egzaminu oczu, w luźnej rozmowy, dzielił się ze mną, że jest samotnym rodzicem. (Single) On nawet zadzwonił do mnie, aby dać mi swój numer telefonu komórkowego, na wypadek, gdybym czegoś potrzebował, gdy był z miasta na święta Bożego Narodzenia. W pewnym momencie pojawiły się plotki wokół jego biurze, że byliśmy randki. Podszedł do mnie o tym podczas jednej z moich egzaminów, aby oczyścić powietrze z tych plotek, gdy technika była w pokoju, aby usłyszeć i świadkami go oczyścić powietrze i umieścić plotki na odpoczynek. Moje oczy są zdrowe ponownie (byłem leczony na stan wzroku w ciągu ostatnich 3 1/2 miesięcy), nie będę się już za jego cierpliwość ... z wyjątkiem egzaminów roku raz w oko. Jak można dyskretnie, gustownie, a właściwie niech wie, że jestem bardzo zainteresowany randki go?

Proszę doradzić, Hollie

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Hollie,

Flirtowanie jest tak potężny sposób, aby połączyć się z ludźmi. Jednym z nich jest, że ludzie mają pozytywne uczucie wobec Ciebie, kiedy myślą ci się nimi lub gdy uważasz, że masz wiele wspólnego z nimi. To dlatego, że wszyscy czują się dobrze o sobie, gdy ktoś podziela naszego punktu widzenia, wartości i interesów. Mamy również czuć się dobrze o sobie, gdy czujemy, że ta druga osoba mówimy do nas lubi, co sprawia, że ​​nas jak druga osoba więcej. Dlatego flirting ma taki pozytywny wpływ na ludzi.

Bezpieczny sposób zbliżyć się do lekarza jest w użyciu "przyjazną flirtu". Można to zrobić poprzez stworzenie możliwości dla siebie, aby porozmawiać z lekarzem. Spróbuj zadzwonić i porozmawiać z nim w pracy, albo zadać mu pytanie o kontynuacja leczenia oka, lub mu podziękować za wspaniałą opiekę, że podałeś. Oferując komplement być specyficzny temat zachowań on i jego pracownicy usług, na przykład można rozpocząć rozmowę z otworem, takie jak: "Chciałem osobiście podziękować za wielką opieki medycznej mnie przewidzianego w bardzo stresujące. " Następnie oferują mu kilka konkretnych przykładów zachowań, w jaki sposób on i jego pracownicy, pod warunkiem jakości opieki. Można zamknąć tę część rozmowy, mówiąc, "dziękując ludziom jest osobista wartość kopalni i myślę, że jest zbyt często pomijane w dzisiejszym społeczeństwie." To daje szansę, aby zmienić temat, mówiąc o wartościach Ci uczy własne dziecko lub jak czasem może być trudno uczyć dzieci wartości w społeczeństwie w szybkim tempie, itp

Chodzi o to, że zachęcają go do wymiany informacji z tobą o sobie. Wiedząc, że jest angażowanie się w rozmowie, gdy może on być zajęty, można zakończyć rozmowę, mówiąc coś w stylu: "Wiem, że jesteś prawdopodobnie teraz zajęty, a ja tak bardzo zadowoleni z rozmowy z tobą. Czy byłbyś zainteresowany kiedyś na spotkaniu kawy? " Jeśli on też jest tobą zainteresowany, może zaakceptować ofertę lub złożyć propozycję przeciwnie.

Z drugiej strony, możliwe jest, że opieka medyczna, lekarz, pod warunkiem nie było poza to, co on zawiera wszystkie jego pacjentów. Możliwe, że jest on po prostu bardzo opiekuńczy profesjonalny. Mógł dać Ci (i innych pacjentów) swój numer telefonu komórkowego, ponieważ chciał, aby mieć bezpośredni sposób dotarcia do niego w czasie wakacji, kiedy nie będzie w biurze. Biorąc pod uwagę, udało opieki, tego typu usługi jest dziś rzadkością. Gdyby tak się stanie, może to również oznaczać, że podczas czytania się na język ciała, istnieje możliwość, że są błędne odczytanie jego werbalnej i niewerbalnej komunikacji.

Czy ten lekarz jest lub nie jest Tobą zainteresowana poza bycie jego pacjenta, nigdy nie wiadomo, o ile jesteś gotów podjąć ryzyko i idź do niego. Najgorsze, co może się zdarzyć to, że kręci cię i czujesz się zakłopotany. Nikt nigdy nie umarł będąc zawstydzony. Z drugiej strony, on też może być zainteresowany w was i prosząc go, dać mu pozwolenie na zwiedzanie potencjalny związek z tobą. Więc mówię ... idź na to !!!

~~ Lori