grsail.com

Dokonywanie czekoladowe trufle

Dokonywanie czekoladowe trufle

Świecie żywności, istnieją dwa rodzaje trufle. Jeden typ to raczej trudno znaleźć grzyby, które znajdują się tylko we Włoszech i Francji. Drugi typ jest kremowa uczta czekolady, które mogą być wykonane w domu. Nauczmy się jak zrobić ten ostatni.

Get Your topienia czekolady

Skoro już wiemy, jak zrobić ganache, możemy wcisnąć tej koncepcji tylko trochę. Zacznijmy:

 • 8 uncji posiekanej czekolady ciemne
 • 4 uncji śmietany
 • 1 uncji masła

Opcjonalnie:

 • Mała miska proszku kakaowego
 • 12 uncje czekoladowe (mleko, ciemne, półsłodkie lub gorzkiej, jak chcesz)

Instrukcje

 1. Włóż posiekaną czekoladę w misce żaroodpornej.
 2. Podgrzać śmietanę i masło w garnku do poparzenia.
 3. Wlać śmietanę nad czekoladą i trzepaczka czekoladę, aż będzie gładkie.
 4. Wlać mieszaninę czekolada / krem ​​do czystego pojemnika i schłodzić w lodówce, aż ustawia, około trzech godzin.
 5. Gdy czekolada jest, dostać łyżeczkę i rozpocząć zgarnął czekoladę się i przesuwanie go w kulki około cala szerokości. Musisz działać szybko, ponieważ czekolada topi się bardzo szybko.
 6. Przecież czekolada jest zwinięte w kulki, to kulki czekoladowe w proszku kakaowego. Możesz pozwolić im odpocząć w lodówce okresowo. Śmietana i masło dodać do czekolady będzie to bardzo miękkie i podatne na ciepło. Gdy czekolada się gorąco w proszku kakaowego, trufle są wykonywane.

Ale możemy pójść dalej.

Korzystanie z Bemarowe, stopić pozostałe 12 uncji czekolady powoli, aż będzie gładkie. Po całkowitym roztopieniu czekolady, podejmuje w proszku trufle z lodówki i za pomocą widelca (zrównoważyć trufla na widelec, proszę nie nadziać się trufli), zanurzyć trufle pojedynczo do rozpuszczoną czekoladą. umieścić je na talerzu lub tacy, która ma arkusz papieru pergaminie na nim. Gdy wszystkie są zanurzone, pop je z powrotem w "lodówce. Masz teraz kilkanaście kremowe czekoladzie trufle. Jeśli chcesz, możesz rzucić czekoladowe trufle w zmiażdżonych powlekane orzeszków.

Dodaj Niektóre Flavor do czekolady

Są ludzie, którzy uważają, że czekolada jest smak wystarczy. Dla nich, mówię, "tak, masz rację." Czekolada jest wielki. Ale są tacy, którzy chcą, aby dodać trochę więcej smaku do ich trufli. Dla nich, mówię "Chodźmy twórczy."

Możesz dodać smaku do kremu jak to poparzeniem. Jeśli chcesz dodać smaku likieru Kahlua lub brandy, jak można po prostu wlać go bezpośrednio na krem ​​przed dodaniem śmietany z czekoladą. Aby dodać smak jak kwiat lawendy, dodać kwiaty lawendy do śmietany, zanim zaczniesz go ogrzać. Oraz szczep przed dodaniem krem ​​do czekolady.