grsail.com

Dlaczego Zatrzymanie utraty wagi?

Dlaczego Zatrzymanie utraty wagi?


Może to być frustrujące, gdy osiągnięcia plateau diety, waga nie drgnie i zadać sobie pytanie: "Dlaczego zatrzymać utraty wagi?"

Najczęstsze odpowiedzi na Dlaczego zatrzymać Losing Weight

Gdy waga osiąga plateau i nadal próbuje stracić, może to być dla wielu powodów.

Jeść więcej kalorii niż myślisz

Gdy stoisz na skali i zapytać: "Dlaczego zatrzymać utraty wagi?" Prawdziwe pytanie powinno być często, "Ile kalorii mam jeść i ile kalorii potrzebuje?" Liczba kalorii należy jeść, aby schudnąć zależy od kilku rzeczy, w tym w twoim wieku, obecny wagi, poziomu aktywności i płci. Jak schudnąć, wymagają mniej kalorii. Jak wiek, trzeba mniej kalorii. Jeśli jesteś aktywny, trzeba mniej kalorii.

Kiedy po raz pierwszy rozpocząć dietę i jeść mniej, powoduje utratę wagi, ale gdy spożycie kalorii dogania swojej kalorii potrzebuje do utrzymania masy ciała, a nie utraty wagi, waga pozostanie taki sam.

Oto przykład:

40-letnia kobieta, która jest 5 stóp 4 cale wzrostu, waży 155 i ćwiczenia trzy razy w tygodniu potrzebuje 1869 kalorii dziennie, aby utrzymać swoją wagę i około 1500 dni do stracenia. Gdy kobieta ta spada do 140 funtów jej utrata wagi zatrzymuje. Dlaczego? Bo teraz potrzebuje 1776 kalorii dziennie, aby utrzymać i 1400 do stracenia; 1500 kalorii dziennie spowalnia utratę masy ciała do tego stopnia, że ​​wydaje się jej, że nie traci w ogóle.

Bezczynność

Bezczynność jest kolejny powód, ludzie przestają utraty wagi. Początkowy spadek kalorii na początku a wyniki diety w utracie wagi, ale jeśli nie korzystają, nasz organizm potrzebuje mniej kalorii. Na przykład, jeśli wziąć ten sam 40-letnia kobieta, w powyższym przykładzie, który wykonuje trzy dni w tygodniu i zmienić jej aktywnego trybu życia do nieaktywnego trybu życia, teraz ona potrzebuje 1550 kalorii, aby utrzymać (nie stracić). Przy wykonywaniu ona może jeść 1500 i stracić! Zamiast tego, jeśli się zdecyduje siedzący tryb życia, patrzy na rzeczywistość diecie 1200 kalorii, jeśli nie chce stracić.

Osiągnij zdrowej wagi

Jednym z powodów, masa ludzi osiągnie zatrzymanie jest, że już dotarły do ​​zdrowej wagi. Możesz sprawdzić idealne wysokości i masy wykresy znaleźć przedział wagowy dla Ciebie. Czasami ludzie myślą, że są grubi, gdy nie są. Zamiast tego, że nie są zadowoleni z ich obraz ciała. Jeśli uważasz, że to może być w Twoim przypadku, zaleca się porozmawiać z lekarzem. Po pierwsze, lekarz może powiedzieć, co waga jest dla Ciebie, a po drugie, lekarz może pomóc upewnić się, że nie paść ofiarą zaburzenia jedzenia, w celu stać się cieńsze niż trzeba być.

Przyczyny medyczne

W niektórych przypadkach, schorzeń i / lub leki mogą powodować przyrost masy ciała, ani nie wpływa utrata wagi. Osoby z problemami tarczycy, które spowalniają metabolizm walkę z przyrostem masy ciała i próbuje schudnąć. Jeśli uważasz, że to może być problem, zaplanować sprawdzenie się z lekarzem rodzinnym dla profesjonalnej diagnozy.

Leki, które mogą powodować problemy z utratą wagi to:

  • Leki hormonalne (w tym kontroli urodzeń)
  • Doustne sterydy
  • Leki antydepresyjne
  • Leki na cukrzycę
  • Leki przeciw psychotyczne

Jak przebić się przez Weight Plateau

Różni ludzie preferują różne taktyki, aby przebić się przez ich wagi płaskowyżu. Jeden zalecane podejście jest przesunięcie kalorii, który jest również znany jako kalorii na rowerze. Ta metoda odchudzania przesuwa ilość kalorii jeść z dnia na dzień, więc organizm nie wie, czego się spodziewać. Myślenie za to jest, że kiedy jeść małą ilość kalorii każdego dnia, organizm rozpoczyna w tryb przetrwania i twój metabolizm zwalnia, aby oszczędzać energię. Oznacza to, spalić tłuszcz wolniej i utrata masy ciała wydaje się być w martwym punkcie.

Innym sposobem, aby przebić się przez twój plateau odchudzania jest zmienić to, co robisz na ćwiczenia. Trener fitness Jonathan Roche zaleca trening interwałowy, ponieważ spala się do 30 procent więcej kalorii niż regularne ćwiczenia.

Płaskowyże Waga może trwać tygodnie, a nawet miesiące dla niektórych ludzi. Jeśli waga po prostu nie ruszy, to najlepiej skontaktować się z lekarzem, który dokona kontroli. Może on pomieścić odpowiedź na zdobycie utrata masy ciała z powrotem na torze, jeśli wszystko inne zawiodło.