grsail.com

Dlaczego to jest w porządku dla rodziców przeprosić

Dlaczego to jest w porządku dla rodziców przeprosić
Rodzice też są ludźmi, a ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi, czasem popełniają błędy. Jako rodzice, ita € ™ s ważne, aby pokazać nasze dzieci jak być odpowiedzialni za swoje działania.

Dlaczego przepraszasz naszych dzieci Makes Sense Parenting

Niektórzy rodzice nie czują potrzebę, aby wyjaśnić sobie. Uważają, że dlatego, że są szefowie ich gospodarstw domowych, ich słowa i ich zasad nigdy nie powinno być kwestionowane.

Iâ € ™ ve również słyszałem inni rodzice stwierdzają, że są rodzice, więc nie ma potrzeby, by przeprosić ich dzieci.

Tacy rodzice brakuje okazję być przykładem dla swoich dzieci osoby, która bierze odpowiedzialność za swoje czyny, nawet te złe.

Dzieci Dona € ™ t Spodziewaj Rodzice być doskonały

Dzieci po prostu chce być kochany. Chcą ich rodzice myśleć dobrze o nich. Chcą czuć obsługiwane.

Dzieci dona € ™ t oczekują, że ich rodzice się być idealne, a nawet chcą lub żądać tego. Jeśli dasz swoim dzieciom szansę, będą ci wybaczyć całym sercem.

Przepraszając swoich dzieci nie Erode Twój Urząd

Dobry lider nie jest idealnym liderem. Dobry lider bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

Dobrzy liderzy wiedzą, jak do wiązania się z osób, które po nich następują. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest pokazać, że też mają swoje zmagania, ale pracujemy nad nimi.

Przepraszanie Pokazuje dbasz o dobrostanu swoje dzieci

Przepraszając swoich dzieci wysyła dorozumianą, silniejszy wiadomość do swoich dzieci.

Mówiąc youâ € ™ re przykro, pokazujesz, że troszczysz się o ich stan emocjonalny. Dzieci, które mają ciepło i troskę w rodzinie są bardziej pewni siebie i wyższe wyniki sprawności.

Whatâ € ™ s dobre dla dzieci jest dobre dla Ciebie

Zasadniczo, jeśli masz standard zachowania swojej oczekują dzieci do naśladowania, trzeba także przestrzegać tych zasad. W ten sposób Twoje oczekiwania dona € ™ t wydają pustego i hipokryzji.

Stwierdzenie jesteś przykro pokazuje dzieciom jesteś gotów przyznać i swoich błędów. Jeśli chcesz, aby dzieci, aby to zrobić, to dawać przykład.

Dzięki za czytanie!