grsail.com

Czyszczenia muszli klozetowych

Czyszczenia muszli klozetowych


Jeśli chodzi o sprzątanie domu, żadne zadanie nie bał się tak bardzo jak czyszczenie miski WC w łazience. Mimo, że do czyszczenia toalety nie jest coś, że jesteś coraz częściej, aby zobaczyć, jak zabawa, chore, może być zakończona szybciej i łatwiej, jeśli podejście to we właściwy sposób, używać poprawnych typów produktów do czyszczenia i postępować zgodnie ze stałym harmonogramem czyszczenia.

Muszla klozetowa Kroki chemiczna

Chyba muszla klozetowa ma głębokie i ciemne pierścienie, czyszczenie Miski może być szybkie i łatwe. Wykonaj następujące kroki, aby wyczyścić muszlę klozetową:

 1. Otwarte okna i umieścić na ochronne gumowe lub lateksowe rękawiczki.
 2. Odwróć pokrywę toalety i pomieścić.
 3. Tryskać komercyjnego lub domowego środka czyszczącego pod obrzeża muszli klozetowej.
 4. Opryskiwanie lub posypać środka czyszczącego w pozostałej części pojemnika.
 5. Niech produkty siedzieć pięciu do piętnastu minut, zgodnie z zaleceniami na etykiecie produktu.
 6. Weź pędzel zarośla i zarośla po bokach i dnie muszli klozetowej, aż będzie czysta.
 7. Przepłukać produkty w toalecie.

Po zakończeniu czyszczenia muszli klozetowej kontynuować czyszczenie resztę urządzenia toaletowego. Nie należy używać szczotki do szorowania użyty na misce, aby oczyścić resztę WC, ponieważ może to zarazki, które były obecne w misce do uchwytu lub siedziby. Spray górę i boki zbiornika, uchwyt, pokrywę i gniazdo. Wytrzeć je za pomocą wilgotnej szmatki, po suchą szmatką. Czekać do czyszczenia dna toalety, aż po mopem podłogi, jak brud, mogą być przenoszone od podłogi do dna toalety, gdy szczotki mopa przeciw toalety. Na zakończenie należy wycierania podstawę WC.

Toilet Bowl Produkty czyszczące

Czyszczenia muszli klozetowych
The Works

Liczba produktów na rynku są do czyszczenia łazienki i toalety. Komercyjne marki produktów czyszczących, które zawierają Miska ustępowa czyszczących obejmują:

 • Clorox'u
 • Lizol
 • Szorowanie Bubbles
 • The Works
 • Kometa
 • Mr. Clean

Komercyjne środki czyszczące chemiczne nie zawsze są bezpieczne dla środowiska produkty czyszczące. Jeśli chodzi o użyciu środków czyszczących bezpiecznych dla środowiska, może chcesz mieć i używać środka czyszczącego na domowe lub poszukaj produktów do czyszczenia toalet wykonanych przez firmy, które specjalizują się w ziemi przyjazne czyszczących.

Czyste Uporczywe Pierścionki toalet

Ludzie często czekać do miski jest wyraźnie brudna przed walka bał chore czyszczenia WC. Gdy mija zbyt dużo czasu pomiędzy czyszczenia, pierścienie często pojawiają się na linii wody w toalecie. Pierścienie te są z nagromadzenia różnych złóż, jak rdza, wapnia i wapna. Czyszczenie ich regularnych komercyjnych produktów czyszczących lub środków zaradczych domu może nie działać na uporczywych plam.

Aby wyeliminować uporczywe pierścienie, wyłączyć dopływ wody. Pierścienie nie mogą być usunięte, jeśli miska jest wciąż pełne wody. Po włączeniu wody off, opróżnić miskę przez przepłukanie raz. Następnie należy wprowadzić miskę powyżej pierścieniowej linii z octu lub mieszaniny wybielaczy i wody. Chlor jest inna substancja, która jest często stosowany z powodzeniem. Pamiętaj, aby otworzyć okna, aby uniknąć gromadzenia się oparów i nosić rękawice ochronne. Niech to na noc. Następnego dnia, spróbuj szorowania pierścień z płuczki.

Jeśli uparte pierścienie toaletowych utrzymują po noc w wodzie, może być konieczne, aby zeskrobać pierścienie off. Jest to delikatny proces, ponieważ może to porysować muszli klozetowej. Użyj małego prosto brzytwa krawędzi lub naturalnego pumeksu. Ostrożnie i delikatnie szorować obrączkę, dodając większą presję, ile potrzeba. Czy małe obszary na raz, więc wszelkie powstałe rysy są małe.

WC Miska Konserwacja

Częściej muszla klozetowa jest czyszczony, praca staje się łatwiejsza. Dodaj do czyszczenia muszli klozetowej do codziennego harmonogramu czyszczenia domu. Utrzymanie muszli klozetowej, wykonując szybki natrysk i szorować każdego dnia będzie utrzymywać plamy, pierścienie i zarazki z toalety i łazienki.