grsail.com

Czy Witamina B3 Przedawkowanie możliwe?

Ponad spożywania Witamina B3 często prowadzi do negatywnych, ale nie śmiertelnych problemów zdrowotnych. Niacyna przedawkowanie stanie w dużej mierze dlatego, że ludzie myślą, że mogą wylewać swoje systemy z dużą ilością witaminy.

Informacje Witamina B3

Powszechnie określa się jak niacyna, witamina B3 umożliwia organizmowi metabolizowanie odpowiednio żywności w celu wytworzenia energii; wszystkie Witaminy B pomagają w procesie przemiany materii. Niacyna również wykazały, aby zwiększyć przepływ krwi w organizmie, podczas gdy zmniejsza się niezdrowego poziomu cholesterolu.

Większość ludzi nigdy nie wystąpienia jakichkolwiek niedoboru witaminy B3, ponieważ wiele źródeł żywności zawierają umiarkowane ilości nim. Niektóre osoby z problemami cholesterolu związane uzyskać niacyny recept, tak jak i chorych na cukrzycę.

Przedawkowanie Możliwości

Częstym powodem do spożycia przez niacyny głównie rozpoczął powodu Internecie. Osoby głosił tezę, że przyjmujący duże dawki witaminy B3 pomógł im wylewać swoje ciała toksyn leków przed badaniem leków dla możliwości zatrudnienia. Lekarzy do wniosku, że w żaden sposób nie jest to zjawisko występowania możliwe płukanie.

Inne poważniejsze incydenty przedawkowanie się ze względu na zużycie ponad leków przepisanych. Leki stosowane w celu obniżenia poziomu cholesterolu często zawierają duże ilości witaminy B3 wraz z innymi dodatkami potencjalnie niebezpiecznych.

Osoby często wiedzą, kiedy doświadczyłem niacyny przedawkowania. Lista objawów obejmuje kilka groźnych skutków ubocznych, choć niektóre mają prowadzić do konieczności pilnej pomocy medycznej.

  • Zwiększona częstość akcji serca
  • Zaczerwienienie i zaczerwienienie skóry
  • Umiarkowany do skrajnego omdlenia lub zawroty głowy
  • Nadmierne swędzenie skóry
  • Bóle brzucha prowadzące do wymiotów
  • Przedawkowanie toksyczności w wątrobie