Czy ryby Kobiety i Mężczyźni Kompatybilne Libra

November 28

Czy ryby Kobiety i Mężczyźni Kompatybilne Libra


Czy ryby kobiet i mężczyzn kompatybilny Libra? Ryby to znak, woda i Libra jest znak powietrza. To sprawia, że ​​te dwa znaki bardzo różne. Jako takie nie muszą być uważane za zgodne.

Ocenianie zgodności: Ryby i Waga

Aby ustalić, czy ryby i waga może mieć pracę relacji, należy najpierw zrozumieć, w jaki sposób każdy znak wyraża miłość.

Ryby Kobiety

Ryby są emocjonalnie skomplikowane osób. Kiedy kobieta Ryby zakochuje się, że chroni się, ukrywając swoje uczucia, aż czuje się, że bezpiecznie dzielić. Nie zmiażdży jej uczuć, ponieważ ona nigdy nie będzie zaufanie z nich ponownie. Cóż, ona może gdyby przywołuje jedną z cech posiadanych w obfitości jej - współczucie.

Ryby kobieta jest bardzo intuicyjny i wrażliwy na uczucia. Jej empatia jest tak silny, to nic dziwnego, że kiedy jest zdenerwowany, ona płacze wiadra łez i twierdzi, że świat wkrótce się katastrofalny koniec. Ona nie jest melodramatyczny. Ona po prostu czuje wszystko intensywnie. Rozczarowania i ostre słowa może slash jej czułe serce na strzępy.

Waga Mężczyźni

Waga człowiek ucieka od wszelkiego rodzaju konfliktów i dysharmonii. Ma głębokie uznanie dla luksusów życia, szczególnie w porządku sztuki. Lubi dobra materialne i jego uznanie dla piękna nie kończy. On będzie flirtować z piękną kobietą, nawet jeśli on szczęśliwie żonaty. To nie jest tak, że jest nielojalny, do niego, że to nieszkodliwa zabawa.

Libra mężczyźni kochają się bawić i są znakomitymi gospodarzami. On może mieć wyrafinowane gusta, jeśli chodzi o jedzenie, wino i kobiety. Jest romantyczna i wie, jak oczarować płeć przeciwną.

Tak, są ryby kobiety i waga Mężczyźni kompatybilne?

Odkrywanie więcej o indywidualnych astrologicznych wykresów będzie ustalić, czy dwaj z was są kompatybilne. Przeciwne znaki słońce zawsze przeszkód do pokonania, gdy w związku.

Powietrze i woda nie mieszają

Jako element, powietrze może przejrzeć ponad powierzchnią wody, ale rzadko zanurza jego głębi. Kiedykolwiek próby powietrza ten wyczyn, woda zamienia się w niebezpieczną wylewki wody, a raz opada, powietrze woda powraca do swej prawdziwej postaci. Nic dziwnego, że te dwa elementy mają problemy ze zrozumieniem siebie.

Czynnik atrakcji

Współczujący, emocjonalny charakter Ryb czyni ją bardzo sentymentalny. Waga jest bardziej intelektu niż Dotykalscy faceta. Każdy jest przyciągany do cech ich brakuje. Artystyczny charakter Libra jest bardzo podobny Ryb. Jego zespół analityczny pomaga zrównoważyć jej emocjonalny charakter. Ryby otworzy się niefrasobliwy osobowości Libra. Ryby to treść aby waga się, kim on jest, ale waga będzie zawsze szuka sposobu, aby pomóc Ryby znaleźć równowagę emocjonalną. Mimo wszystko, poszukiwanie i utrzymanie harmonii są jego mandat w życiu.

W obliczu przeszkody i wyzwania

Libra ludzie mają czas podejmowania trudnych decyzji, więc Ryby muszą przejąć inicjatywę, na którym dostawca usług telefonicznych do wykorzystania lub, co nazwać nowe dziecko. Ponieważ ryby wydaje się ociągać i nie jest naturalną skłonność do ugrzęznąć w szczegóły, te triats przedstawi trudne wyzwanie dla tej pary.

Życie codzienne Razem

Życie z mężczyzną Libra może przedstawić wyjątkowe wyzwania. Waga to sympatyczny i skłonny jest uprzejmy i miły dla każdego, kto spotyka. Jego duch artysty przemawia do Ryb, ponieważ ona jest bardzo kreatywny. Waga to raczej łatwowierny i nieco z łatwizna. Ta jakość będzie bardzo frustrujące dla Ryb, ponieważ ona musi mu być silny i zapewnić jej wodnistą naturę z konstrukcji.

Na pozytywne strony, Waga to ekscytujące i pełne energii. Jest Towarzyski. To przyciąga Ryby i ona nadążyć z nim aż do przynęty w wodach stojących zaprasza ją do ucieczki do jej marzeń - sam. Samotność nie jest coś, waga nigdy zrozumieć znacznie mniej chęci.

Sprzeczne Ideały

Ryby dotyczy wielki obraz życia. Religia, sztuka i łagodzenie cierpienia innych są kontekst jej stałego dialogu wewnętrznego. Jest chętny do omówienia tych kwestii z Libra, ale jeśli staje się zbyt analityczny, ryby będą ziewać i pływać z dala od jakiegoś czasu sam. Ona potrzebuje Waga podzielić jej współczucie i intensywne emocjonalne połączenie ze światem. Niestety, to niemożliwe, Libra. Najbardziej może zaoferować to próba zrozumienia. Szanse są, waga będzie znużeni emocjonalną naturę Ryb 'i powoli odpłynąć. Pamiętaj, nie znosi konflikt, więc to będzie stopniowe ucieczki. Jeśli ryby jest wyłączony korzystających z jej samotność, ona może nawet nie zauważyć jego brak.

Ryby i waga jak Lovers

Ryby to oddanym miłośnikiem. Ona chce zadowolić kochanka Libra, a on pozwolił jej eksperyment, aż jej zawartość serca. Waga uwielbia swoją mistyczną Ryby, mimo że jej nie rozumiem. Zrobi wszystko, co w ludzkiej mocy, aby zapewnić, że jest szczęśliwa. Dla Ryb, kochać jest ostatecznym wyrazem jej uczuć.

Seksualna atrakcji

Drogą płciową, te dwa są kompatybilne. Waga jest uprzejmy kochanka. Kochanie się artform dla Libra mężczyzn. Ryby okazuje kochania do mistycznego doświadczenia zmysłowego. Jej miłość nie ma głębi, a waga będzie pławić się w jej adoracji.

Co Każdy daje Inne

Waga może nauczyć Ryby, że bardzo niewiele rzeczy są naprawdę sytuacje życia lub śmierci. On może pomóc jej znaleźć kompromisowe lub przynajmniej sprawdzić sposób potrafi poradzić sobie z jej reakcje emocjonalne.

Ryby mogą pomóc Libra zrozumieć, że to w porządku, aby wyrazić swoje emocje. Siła jej miłości może zachęcić go do testowania nowych wody i zbadać wewnętrzne światy. Ona może przenosić go do głębokości, że nigdy nie wiedział istniał i odkrywać nowe światy duchowe. Ona może nawet zainspirować go do stworzenia niesamowitych dzieł sztuki.

Pokonując Kursy

Ryby świecie jest jednym z marzeń, a gdy waga cieszy ucieczki tam z nią; on nie może tam mieszkać. W miarę upływu czasu, zarówno wkrótce zadają sobie pytanie: Czy ryby kobiet i mężczyzn kompatybilny Libra?

Powiązane artykuły