Czy Nadgodziny pracy warto?

January 14

Czy Nadgodziny pracy warto?
Praca w godzinach nadliczbowych jest dość powszechne zjawisko. Niektórzy pobyt w pracy przez dłuższy czas, niektóre wziąć ich pracę do domu i spędzić te cenne godziny nie na rodzinę, prace domowe lub odpoczynku, ale na pracy. Ale czy warto? Czy pieniądze, które otrzymują za to warto czas spędzony i zdrowia, która może ulec pogorszeniu ze względu na pracę w godzinach nadliczbowych? Leta € ™ s dowiedzieć się, jaki efekt w godzinach nadliczbowych praca ma na zdrowie oneâ € ™ s.

Według wyników nowych badań godzinach nadliczbowych prawie dowodzi jego wartość, ponieważ znacznie zwiększa ryzyko zaburzeń lękowych i depresji. Tak więc, ludzie pracują więcej niż 40 godzin tygodniowo może rozwijać lęku i depresji, w 12,5% przypadków.

Praca w godzinach nadliczbowych ma również wpływ na zdrowie womenâ € ™ s. Gdy kobiety pracy w warunkach podobnych do opisanych powyżej dla nich ryzyka do rozwoju tych samych problemów wzrasta do 11% w zastrz naukowców.

Nawet nieznaczne wydłużenie czasu trwania dnia pracy może zakłócić równowagę psychiczną.

Należy wspomnieć, że przyczyną tego zjawiska pracy w godzinach nadliczbowych jest nadal niejasne.

Jak dla mnie, myślę, że jeśli ktoś naprawdę lubi swoją pracę i cieszy go, nigdy nie prowadzi do depresji, lub, być może, tylko wtedy, gdy rzeczy są zbyt złe. Ale w tym przypadku proces się pracy jest stres, więc nawet jeśli nie robi € ™ t do pracy w godzinach nadliczbowych, są one nadal niespokojny, a nawet depresji.

Powiązane artykuły