grsail.com

Czego Motyle Eat

Czego Motyle Eat


Aby odpowiedzieć na pytanie, "Co motyle jeść?" musisz zrozumieć, że motyle nie jeść w ogóle. W ostatnim etapie rozwoju, Motyl, że przede wszystkim poszukiwać i wypić płynów. W tym momencie, że żyją z tłuszczu, że zgromadziły gdy byli w gąsienica etapie.

Czego Motyle Jedz jak Gąsienice?

Dla wielu motyli długa gąsienica etap to jedyny czas, że rzeczywiście jeść. Po gąsienicowych włazy z jajkiem zaczyna karmić. Gąsienice zużywają ogromne ilości jedzenia. Istnieje gąsienice, które są bardzo wyspecjalizowane, jak gąsienice Pearl Crescent. Będą jeść tylko do określonego gatunku astry. Inne, takie jak szarości Hairstreaks, jeść wiele różnych rodzajów liści i materiałów roślinnych.

Gąsienica będzie karmić, aż będzie zajmował zbyt dużo dla jego skóry, a następnie będzie rzucić swoją skórę. Proces ten będzie powtarzany, aż nadszedł czas na gąsienice do kokon.

Większość gąsienice motyli nie są ogród szkodników. Oni jedzą tylko te rośliny, które są przyciągane do. Gąsienice, które jedzą rośliny pomidora w ogrodzie są najprawdopodobniej ćmy.

Anatomia Butterfly

Motyle mają narządy, że muszą jeść. Mają głowę, klatkę piersiową oraz w brzuch.

Ćmy, które są podobne w anatomii do motyli mają długie trąba, która może mieć długość do 30 centymetrów! Są takie, które mają małe, ostre zęby na końcu rury, który umożliwia im przebić skórek owoców sączyć soki tam znaleźć.

Motyle Czy picie

Podczas gdy większość motyli nic nie jedzą piję płynów różnych typów. Motyle mają długą rurkę w ich ustach, że nazywa się trąba. Rura ta ma kształt mocno zakręcony słomy. Gdy motyl jest gotowy do picia to uncurls się trąba i zasysa płyn przez niego.

Niektóre motyle mają długie trąba jednak motyl zbożowe ma bardzo krótki trąba. Dzięki krótkiej, wydrążonego języka może przebić ciała małych szkodników zwanych mszyce wooly. Zbożowe motyl następnie pije płyny z organów mszyce. Gąsienica motyla Harvester również zjada mszyce i pomoc w ogrodzie, a nie szkodnika. Ten gatunek motyla jest jedynym, który zjada owady.

Puddling, nectaring i innych zachowań

W upalny dzień płytkie kałuże często mają wiele rodzajów i kolorów motyli zgromadzony na jej temat. Takie zachowanie nazywa się kałuż. Jest to najczęściej przez mężczyzn motyli.

Motyl rozszerzy język na powierzchni kałuży i wysysają różne minerały i sole, które są ważne dla zdrowia motyla. Naukowcy uważają, że sole pomóc w produkcji feromonów. Feromony pomogą mężczyzna motyl przyciągnąć samicę. Te kałuże społeczności są idealnym miejscem do obserwacji różnych rodzajów motyli.

Jeśli nie jest dostępna woda nie motyl może zwymiotować do gleby i pić, aby uzyskać minerałów, których potrzebuje.

Gdy motyle rozszerzyć swoje trąba w kwiat jest nazywany nectaring. Są one w stanie wyciągnąć nektar kwiatów przez ich językami. Jest to również pomocne przy zapylania kwiatów.

Kwiaty nie są jedyną rzeczą, która zapewnia płynne składniki odżywcze dla motyla. Będą one często żywią się owocami, stosy obornika, SAP i innych materiałów, które zostały rozpuszczone w wodzie.

Nawet wilgotny piasek i brud często ma wystarczającą ilość płynnych składników odżywczych, że motyl może uzyskać składników odżywczych potrzebuje. Czasem nawet gnijące mięso zwierząt zapewni motyl z jedzeniem.

Jeśli z pracy lub gry w upalny dzień często motyl wyląduje na Ciebie i pić ze skóry. Jest on uwagę na skórze przez sól w Twoim potu. Pot zawiera sól i inne minerały, że motyle potrzebujesz.

Jak RSS Motyle

Teraz, że kwestia "Co motyle jeść?" udzielono odpowiedzi na następne pytanie jest, jak je karmić. Można sadzić kwiaty w ogrodzie, które są znane przyciągnąć motyle. Krzewy, takie jak Butterfly Bush są wielkie wabiące. Niektóre inne rośliny, które przyciągają motyle są:

  • Aster
  • Ogórecznik
  • Calendula
  • Ostróżka
  • Słodki Alyssum

Możesz również zawiesić małe naczynia z drzewa i wypełnić go z cięcia owoców. Dojrzałe pomarańcze, grejpfruty, brzoskwinie i truskawki wszystkie mają dużo soku, że motyle miłości.

Innym sposobem na przyciągnięcie i karmić motyle jest użycie podajnika nektar:

  1. Aby uzyskać roztwór jednej części cukru cztery części wrzącej wody.
  2. Mieszaj, aż cukier się rozpuści i pozostawić do ostygnięcia. Nigdy nie dodawać żadnych barwników. #Place Na naczyniu z jasnym gąbką. Neon różowy, czerwony, pomarańczowy lub wszystkie kolory są, które wydają się wyciągnąć motyle najlepsze.
  3. Oczyścić danie i gąbkę i wymienić nektaru codziennie.

Może się okazać, że pszczoły i kolibry znaleźć swoje podajnik motyl atrakcyjne, jak również.

Motyle kolorowe piękno dodać do każdego ogrodu i są zabawne do oglądania. Wiedząc, co motyle jedzą może pomóc wyciągnąć jeszcze więcej tych fascynujących stworzeń do domu.