Co to jest TV Show Zaklinacz psów?

April 6

Co to jest TV Show Zaklinacz psów?


Zaklinacz psów telewizyjny miał swoją premierę na kanale National Geographic w 2004 roku wiele z nich wykorzystywanych końcówek z serialu mieć lepsze zrozumienie swoich psów i szczeniąt.

Kto jest Zaklinacz psów

Cesar Millan urodził się w Meksyku w 1969 roku zwiększyła się opiekę i pracy ze zwierzętami na farmie dziadka. Wkrótce stało się jasne, że on miał szczególne stosunki z psami, a on postanowił zostać "największym trenerem psów na świecie", gdy miał 13 lat.

W 1990 roku, w wieku 21 lat, Millan przekroczył granicę i zaczął pracować, aby tego marzenia. Chociaż nie znał angielskiego i nikt w Ameryce, znalazł pracę w sklepie psa uwodzenie. Był w stanie pracować z najbardziej agresywnych psów i wkrótce miał reputację obsługi trudnych kły. Później stworzył Canine punktu Pacyfiku Academy, a następnie Psychology Center Dog, siłownia dwóch akrów, który specjalizuje się w pracy z dużych ras psów.

Po profil został napisany w Los Angeles Times, Millan pracował stworzyć pilot dla psa Whisperer i rozbił go na National Geographic. Pokaz był bardzo popularny od pierwszego odcinka.

O Dog Whisperer TV Show

Popularność serialu rosła, a odcinki zostały rozbudowane do jednej godziny. Widzowie oglądać Cesar Millan właścicieli psów pociąg prowadzić swoje psy.

Cesar Millan uważa, że ​​emocjonalnie zdrowy pies potrzebuje silnego przywództwa pakietu właściciela. Uważa on, że pies powinien mieć, w kolejności ich ważności; ćwiczenia, dyscyplina i uczucia. Na wystawie on pokazuje klientom, jak mogą osiągnąć ten rolę lidera z psami. Jako widzowie oglądać, Millan używa różnych technik modyfikacji zachowania zachęcić psa do bardziej akceptowalnego wzorca zachowania.

Wyjątkowo, Millan idzie bezpośrednio do domów osób serialu bez informacji na temat problemów, które są o z psem. On nie wcześniej przygotować się do przypadku w ogóle. Jako widzowie oglądać, Millan działa zarówno psów i właścicieli do tworzenia niewiarygodnych zmian w związku.

Generalnie Millan jest powołany do domu klienta z rozpaczy. On jest ostatnią deską ratunku dla właścicieli sfrustrowanych. Większość odcinków odbywa się w domu klienta. Jednak raz na jakiś czas bardzo trudny pies może być przeniesiony do Centrum Psychologii Psa. W centrum, pies problemem jest wprowadzany do paczki do 50 psów rezydentami, że pomóc w treningu pewnych Cesara trudnych przypadków.

Format

Zaklinacz psów, chociaż na pewno w gatunku reality show, charyzma Cesar Millan wydaje się być duża część tego, co sprawia, że ​​pokaz tak popular.At początku pokazu, widzowie oglądać klientów i ich psy jak psy zaangażować w zachowań problemowych. Właściciele psów krótko opowiedzieć swoją historię do widzów. To nawiązuje połączenie i empatii między widzem a klientem. Aparaty strzelać z unikalnych kątów, często z punktu widzenia psa pomóc widz rozwijać i zrozumienie problemu psa i co przyczynia się do tego.

Millan pracuje wtedy z psem do przezwyciężenia problemu. Potem Millan oferuje sugestie do klientów, aby pomóc w dalszym ciągu pozytywny rozwój.

Bądź na psa Whisperer Pokaż

Producenci show szukać wielu rodzajów unikalnych, nietypowych i ciekawych problemów psów. Przykładami są:

  • Agresja
  • Kwestie zachowania
  • Obsesje
  • Niezwykłe fobie

Zostaniesz poproszony, aby wysłać wideo z zachowań problemowych, a także ciekawe tło na temat psa. Kto wie; Być może będziesz biorące w przyszłym odcinku.

Zaklinacz psów telewizyjny emitowany na kanale National Geographic w piątki o 8 wieczorem czasu wschodniego. New York Times szacuje, że średnio 11 milionów Amerykanów oglądać program co tydzień.

Powiązane artykuły