grsail.com

Cechy oraz skutecznych rekrutacji

Cechy oraz skutecznych rekrutacji


Pete Kazanjy

Kiedy jesteś w rynku na rekrutację, to na pewno ważne, aby znaleźć kogoś, kto jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy i którzy naprawdę "robi się", co Twoja organizacja szuka w rekrutację. Jest to również konieczne, aby znaleźć kogoś, kto ma możliwość i osobowość excel w roli rekrutacji. Pete Kazanjy, współzałożyciel TalentBin ekspertów Monster oferuje wgląd w umiejętności i cech związanych z potencjałem na sukces w pozycji rekrutacji.

Firma-specyficzne potrzeby rekrutacyjne

Według Kazanjy, trzeba wziąć pod uwagę "swoje zatrudniania i rekrutacji potrzeby" przy określaniu najważniejszych umiejętności, aby szukać w rekrutację. Podkreśla, że ​​ważne jest, aby "dokładnie zrozumieć opcje rekruter i wybrać najlepszy typ do aktualnego zapotrzebowania firmy."

Kazanjy wyjaśnia: "Ogólnie rzecz biorąc, można starać się o rekrutację, aby wypełnić pustkę w jednym z czterech obszarów: surowe pracy, wykwalifikowanej siły roboczej, sieci / rekrutacji rurociągu i przenikliwości organizacyjne. Każdy z tych potrzeb dyktuje rekrutację trzeba szukać. "

  • Raw pracy: stany Kazanjy "Dla tego typu rekrutacji, trzeba rekrutację do wykonywania podstawowych zadań takich jak planowanie i monitorowanie rozmów kalendarze."
  • Wykwalifikowanej siły roboczej: Według Kazanjy "Koncentrując się na wykwalifikowanych pracowników, że rekruter musi zaoferować więcej zadań na wysokim poziomie, jak i pisania CV parsowania opisów pracy."
  • Rekrutacja Sieć / rurociągu: Z tego typu rekrutacji, Kazanjy stwierdza, "Rekrutacji spędzić cały swój czas i rozszerzenie budynku swoją sieć"
  • Bystrość organizacyjne: stany Kazanjy, "Zatrudnianie rekrutację do pracy na tym poziomie wymaga znalezienia rekruter, który może ocenić sytuację swojej firmy i stworzenia proces rekrutacji dla Ciebie."

Ogólne zestaw umiejętności Potrzeby

Istnieją pewne podobieństwa między wszystkimi rodzajami zadań rekrutacyjnych. Kazanjy stwierdza, "Rekrutacji trzeba ciężko pracować, aby spełniać razem do obsadzenia, budżetowa, napędzanej umiejętności i potrzeb swoich klientów." Z tego powodu, radzi: "Chcesz kogoś, kto ciężko pracuje, auto-motywuje, i stwierdza, Moc w wiedzę. Wartości te prowadzą do rekruter, który troszczy się o swojej firmie i jak ich kandydaci wpływają na sukces organizacji jako całości, a nie dotyczące tylko z siebie sposób wpływa na ich wypłaty. "

Kazanjy zaleca także, biorąc pod uwagę, czy kandydaci mają silne powiązania biznesu i umiejętności ludzi. On mówi: "Ludzie z talentem do tworzenia sieci i ludzie stałe umiejętności może sprawić, że ludzie skłaniają się ku nim i słuchać tego, co oferują. To może pomóc im przyciągnąć więcej lepszych kandydatów. "

Wiesz co zwrócić uwagę

Wiedząc czego szukać w rekruter może pomóc zapewnić, że Twoja firma ma przewagę konkurencyjną w znalezieniu najlepszych talentów w organizacji.