grsail.com

Car Company Logos

Car Company Logos


Oprócz tego, że istotnym elementem reklamy i tożsamości marki, znaki firmowe samochodu zapewniają potężny obraz widzialny dla konsumentów auto. Każdy producent samochodów ma niepowtarzalny logo, z których wiele nie zmienił się znacznie w ciągu roku. W niektórych przypadkach, te loga są związane z historią firmy, w zaskakujący sposób.

Lista samochodów Firma Logos


Abarth Car Company Logos

Teraz ramię wyścigi Fiata, logo Abarth jest bogaty w znaczenia. Skorpion reprezentuje Znak zodiaku założyciela firmy Karla Alberto Abarth, a tarcza jest symbolem namiętności i triumfu. Kolory znajdujące się pod nazwą reprezentacji włoskiej flagi.

Acura Car Company Logos

Luksusowa marka Hondy znajduje się logo, które wygląda jak stylizowane litery "A" w środku okręgu. Symbol przedstawia również zacisk, ważne narzędzie mechaniki precyzyjnej.

Aixam Car Company Logos

Teraz Aixam Mega, logo tego francuskiego producenta Microcar jest prosty i elegancki, literowania oryginalną nazwę firmy i woła pierwszą literę z odważną "A" (lub "M" w niektórych przypadkach) wewnątrz okrągłej grafiki.

Alfa Romeo Car Company Logos

Ten włoski egzotyczna marka samochodu ma skomplikowaną, okrągły logo featuring czerwony krzyż i zielony wąż z głową smoka. Symbole te reprezentują miasto Mediolanu, gdzie firma powstała.

Aston Martin Car Company Logos

Brytyjska marka samochodów luksusowych ma kultowego logo pary skrzydeł z nazwą firmy. Wersja tego logo zdobił samochodów marki Aston Martin od 1920 roku.

Audi Car Company Logos

Ten niemiecki automaker cztery blokujące pierścienie reprezentują tę historię firmy, jak zaczęło się czterech mniejszych firm.

Bajoun Car Company Logos

Bajoun to marka General Motors wytwarzane i sprzedawane tylko w Chinach. Nazwa oznacza "skarbem konia" - i to jest dokładnie to, co przedstawia logo.

Bentley Car Company Logos

Brytyjski producent samochodów egzotycznych oferuje skrzydlate logo z literą "B" w centrum. Skrzydła w tym logo wywołać korzenie branży lotniczej spółki.

BMW Car Company Logos

Niebieski i biały wzór szachownicy BMW reprezentuje śmigło samolotu, gdyż BMW był pierwotnie producent samolotu. Logo w kolorach i kontrole są z bawarskiej flagi, gdzie firma powstała.

Buick Car Company Logos

Ta amerykańska marka samochodu znajduje się logo z trzema tarczami wewnątrz okręgu. Pomysł na tarczy pochodzi od herbu Buick.

Cadillac Car Company Logos

Cadillac miał wiele logo na przestrzeni lat. To aktualna wersja posiada dwie łodygi pszenicy z tarczą w centrum.

Chevrolet Car Company Logos

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich logo samochodów, symbol dla Chevroleta jest proste kątowe krzyż z już poziomej linii. Konstrukcja jest dalej muszka Chevrolet.

Chrysler
Istnieje kilka wersji logo Chryslera, ale najbardziej rozpoznawalnym jest pięciokąta z gwiazdą w centrum, dalej Chryslera Pentastar. Obecna wersja jest elegancki i prostsze, sugerując skrzydła.

Citroen Car Company Logos

Podwójne szewrony w
Logo Citroen reprezentują zębate śrubowe, a wynalazek Citroen, który jest używany w każdym nowoczesnym samochodzie. Stanowią one także zaangażowanie firmy do innowacji technicznych.

Dacia Car Company Logos

Ta rumuńska marka samochodu jest częścią Renault od firmy 1999.The jest śmiała i prosta, podkreślając nazwę firmy w odcieniu niebieskim przedstawiciel jednej z kolorami flagi rumuńskiej, w śmiałej, grafiki srebrny-tone.

Daewoo Car Company Logos

Nowoczesne logo tej marki koreańskie General Motors nadal nosi emblemat w kształcie korony z początków firmy. Kształt jest podobny do tego z nieistniejącego już, ale raz popularnej, klub piłkarski z Korei Południowej.


Daimler
Logo Daimler jest prosty i elegancki, oddająca samo poczucie zaniżone luksusu, że to niemiecki producent samochodów znana jest na całym świecie.

Datsun Car Company Logos

Marka Datsun jest wyłącznie w Japonii i na rynkach wschodzących, takich jak Indie. Logo umieszcza przód marki i centrum, nałożony przez uderzające chrom i niebieskim grafiki.

Denza Car Company Logos

Jako pierwszy chiński marki samochodów poświęconej nowych pojazdów energii, logo Denza reprezentuje wartości przez spółkę odpowiedzialności natury i społeczeństwa


Unik
Logo tej amerykańskich cech marki jest nazwa producenta prostym bloku napis. Dwie czerwone paski stanowią szybkość i zwinność.

Ferrari Car Company Logos

Ten włoski producent samochodów egzotycznych używa logo A hodowli koni, często ustawiony wewnątrz żółty prostokąt. Ten sam koń logo raz zaszczycił stronach płaszczyzny historię włoskiego Fighter Ace pilota.

Fiat Car Company Logos

Wzywa pogrubione czerwone logo Fiata na myśl jego retro korzenie, a także elegancki, nowoczesny styl.

Bród
Logo Forda jest proste i rozpoznawalne: niebieski owal z nazwą firmy w skrypcie literami. Wersja tego logo jest w użyciu od 1927 roku.

GM Car Company Logos

Biały napis w logo General Motors oznacza spółki czystości, uroku i uczciwości. Niebieskie tło oznacza doskonałość i wiarygodność.


GMC
Ten amerykański symbol firma samochód łatwo rozpoznać, gdyż jest to po prostu litery "GMC" w czerwonym bloku napis.

Holden Car Company Logos

Logo tego GM własnością australijskiej firmy samochodowego oferuje lew kroczący kamień - graficzne przedstawienie wynalazku koła.

Honda Car Company Logos

Japoński producent samochodów wyposażony jest symbolem srebrną literą "H" wewnątrz prostokąta.

Hummer Car Company Logos

Logo Hummer wyposażony nazwę firmy i slogan drukowanymi literami odpowiednich do trudnych, ale luksusowe, pojazdów firmy.

Hyundai
Symbol auto koreańskiej firmy jest skośną niebieską literę "H" wewnątrz owalu

Infiniti Car Company Logos

Ten wysokiej klasy auto marki ma logo owalny z wycięciem na zewnątrz dna.

Isuzu Car Company Logos

Logo tej japońskiej firmy samochodowej jest jasny czerwony przedstawienie swojej nazwy z lustrzane odbicie "s" i "z" liter.

Jaguar Car Company Logos

Luksusowe producent samochodów Jaguar ma logo skaczące dżungli kot z nazwą firmy pod spodem.

Jeep
Podobnie jak sam pojazd klasyczny, logo Jeep jest prosta i użytkowym, składający się z nazwą firmy literami.

Jiefang Car Company Logos

Pierwszym producentem samochodów w Chinach nosi krajowych logo z jednym numerem, jako centralny funkcji. Firma jest spółką joint venture z General Motors, a kolory odzwierciedlają tę relację.

Kia
Ten koreański producent samochodów ma logo z nazwą firmy w czerwonymi literami, otoczony czerwonym owalu.

Lamborghini Car Company Logos

Logo Lamborghini jest złota tarcza z nazwą firmy powyżej byka ładowania co oznacza Taurus, znak zodiaku założyciela firmy.

Lancia Car Company Logos

Logo Lancia wyposażony nazwę firmy w otoczeniu włócznią i tarczą.

Land Rover Car Company Logos

Zielone owalne Land Rover Logo jest łatwo rozpoznawalne i elegancko proste.

Lexus Car Company Logos

Luksusowe ramię Toyota posiada prosty litery "L" srebrnym logo wewnątrz kręgu.

Lincoln Car Company Logos

Ten amerykański producent samochodów ma proste logo pionowego prostokąta z krzyżem na nim.

Lotos Car Company Logos

Logo Lotus jest żółty okrąg z zielonym, zakrzywione trójkąta gościnnie nazwę firmy.

Maserati Car Company Logos

Grafika logo Maserati jest trzystopniowa czerwona włócznia dalej trójzębem. Wznosi się z bazy, która nosi nazwę firmy.

Maybach Car Company Logos

Logo Maybach dysponuje dwa nakładające się litery "M" s na trójkątnym, pomarańczowe tło.

Mazda Car Company Logos

Logo dla tej japońskiej firmy ma zaokrąglony prostokąt skrzydlatego kształcie litery V, w centrum.

Mercedes-Benz Car Company Logos

To proste logo jest kółko z trójramienną gwiazdą na środku. Logo przedstawia ujednoliceniu Mercedes i Daimler, który miał wieniec laurowy i gwiazdy jak ich symboli odpowiednio.

Mini
Wywołuje charakterystyczny, skrzydlate logo MINI na myśl jego brytyjskie korzenie i stylu retro.

Mitsubishi Car Company Logos

Mitsubishi posiada logo z trzema czerwonymi diamentami ułożonych w kształcie trójkąta. Logo stanowi połączenie dwóch herby.

Nissan Car Company Logos

Ten producent samochodów ma proste logo srebrne koła z nazwą firmy w całym centrum.

Opel Car Company Logos

Logo Opla wyposażony pioruna smug na otwartym kole powyżej nazwy niemieckiej firmy. Inspiracją jest logo Opel Blitz wózka, jako "blitz" to po niemiecku "błyskawica".

Peugeot Car Company Logos

Logo Peugeot jest opisywany lwa od 1948 roku nowoczesna wersja cechy lwa nad nazwą firmy. Metaliczny kolor reprezentuje wartości marki, które są doskonałości, emocje i urok.

Porsche Car Company Logos

Logo Porsche znajduje się tarcza z pyszałkowaty konia w centrum, czerwone i czarne pasy. Końska stanowi pieczęć miasta Stuttgart, Niemcy, gdzie marka została założona.

RAM Car Company Logos

Logo tej amerykańskiej marki wyposażony baranią głowę wewnątrz kształcie tarczy.

Renault Car Company Logos

Logo Renault jest diament srebrny nad nazwą na żółtym tle. Kolor żółty oznacza markę na radość, optymizm i dobrobyt, a srebro oznacza wyrafinowania i kreatywności.

Renault-Nissan Car Company Logos

Reprezentowanie sojusz francuskich i japońskich producentów samochodów, to logo oferuje zarówno marki pod elementami graficznymi, które pokazują ich kolory korporacyjne połączenie ze sobą.

Renault Samsung Car Company Logos

To logo oznacza wyrafinowanie i kreatywność używany przez Renault Samsung Motors w jego dążeniu do produkcji wysokiej klasy, nowoczesne pojazdy i koncentrację firmy na badania i rozwój.

Rolls-Royce Car Company Logos

Ta luksusowa marka ma symbol dwóch nakładających się na literę "R" s na niebieskim tle.

Saab Car Company Logos

To logo jest niebieskie kółko z czerwonym gryfem głowie, ubrana w złotą koronę.

Saturn Car Company Logos

Saturn jest logo srebrny abstrakcyjne przedstawienie dla planety o tej samej nazwie na czerwonym tle. Grafika jest przedstawiony w kolorze srebrnym i umieszczona nad marką.

Potomek Car Company Logos

Ten Toyota pochodną posiada logo owalny z pochyłą linią pionową a poziomy pasek z nadrukiem nazwy firmy.

SEAT Car Company Logos

Logo tej hiszpańskiej firmy samochodowej oferuje odważne, srebrny wizerunek "S" nad marką śmiało przedstawione w kolorze czerwonym.

Skoda Car Company Logos

Skoda insignia jest strzałka w kółku, ze skrzydłami znajdujących się pod marką. Kolory i wzornictwo stanowią skupienia tej firmy Czechach od środowiska, ekologiczne materiały, postępu i innowacyjności.

Inteligentny samochodów Car Company Logos

Inteligentny samochód ma logo w kształcie litery "C" z żółtym trójkątem.

Spyker
Wzywa logo Spyker na myśl aero korzenie firmy z jego śmigła samolotu.

SRT Car Company Logos

Ulica Racing Technology (SRT) jest marką Chrysler. Logo wyposażony inicjały marki (i wspólną nazwę) w skośnym kształcie, który wskazuje prędkość. Kolor czerwony oznacza szybkość i zwinność, a jest taki sam odcień w logo dla marki Dodge siostra.

Subaru Car Company Logos

Subaru ma niebieskie logo gościnnie kilka srebrnych gwiazd. Pięć mniejsze gwiazdy reprezentują pięć firm japońskich samochodów, które się ze sobą, tworząc większą firmę.

Suzuki Car Company Logos

To logo oferuje odważne, czerwony symbol "S" powyżej pełnej nazwy w ciemnoniebieski. Czerwony reprezentuje marka pasja, determinacja i witalność, a niebieski oznacza siły i harmonii.


Tesla Car Company Logos

Zielona samochodów dysponuje logo w kształcie tarczy z stylizowanej litery "T."

Toyota Car Company Logos

Toyota obecnego logo składa się z trzech nakładających owale i nazwą firmy.

Vauxhall Car Company Logos

Centralnym punktem logo Vauxhall jest srebrny gryf na czerwonym tle niosąc-flagę z cut-out "V." Nowoczesna wersja prezentuje firmy UK produkcyjny dziedzictwa, a także jego filozofię w kierunku projektowania świeże.

Volkswagen Car Company Logos

Ten niemiecki producent samochodów kiedyś swastykę jako swoje logo, ale obecnie oferuje nadpisywania "V" i "W."

Volvo Car Company Logos

Symbolem tego szwedzkiego producenta samochodów jest srebrny okrąg ze strzałką na zewnątrz w prawym górnym rogu, z nazwą firmy w całym centrum.

Wuling Car Company Logos

Logo dla tej chińskiej firmy samochodowej posiada pięć, czerwone rombów złączyć do reprezentowania kapitału "W" w sposób abstrakcyjny.

Historyczne samochodów Firma Logos

Audi AG Logos historyczne


Car Company Logos

1909 Audi logo


Car Company Logos

1932 Audi logo


Car Company Logos

1949 Audi logo


Car Company Logos

1965 Audi logo


Car Company Logos

1969 Audi logo


Car Company Logos

1985 Audi logo


Car Company Logos

1994 Audi logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Benz & Cie. Logos Historyczne


Car Company Logos

1903 Benz & Cie. Logo


Car Company Logos

1909 Benz & Cie. Logo

Źródło: Daimler © Daimler

Historyczne logo BMW


Car Company Logos

1917 logo BMW


Car Company Logos

1933 logo BMW


Car Company Logos

1954 logo BMW


Car Company Logos

1974 logo BMW


Car Company Logos

1979 logo BMW

Źródło: BMW mediów. Logo © BMW

Cadillac Logos historyczne


Car Company Logos

1906 Cadillac logo


Car Company Logos

1908 Cadillac logo


Car Company Logos

1915 Cadillac logo


Car Company Logos

1920 Cadillac logo


Car Company Logos

1933 Cadillac logo


Car Company Logos

1947 Cadillac logo


Car Company Logos

1957 Cadillac logo

Źródło: General Motors mediów. Logos © Cadillac

Chevrolet Logos historyczne


Car Company Logos

1911-1914 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1914 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1916 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1934 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1940-1950 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1942 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1957-1959 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1960 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1965 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1977-1979 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1978 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2000-2001 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2000 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2004 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2004 Chevrolet Logo


Car Company Logos

Były logo Chevroleta

Źródło: General Motors mediów. Logos © Chevrolet

Chrysler Logos historyczne


Car Company Logos

1924 Chrysler logo


Car Company Logos

1928/29 logo Chryslera


Car Company Logos

1941 Chrysler logo


Car Company Logos

1946/48 logo Chryslera


Car Company Logos

1954 Chrysler logo


Car Company Logos

1955/56 logo Chryslera


Car Company Logos

1970/80 logo Chryslera


Car Company Logos

1997/98 logo Chryslera


Car Company Logos

1997/98 logo Chryslera


Car Company Logos

1997/98 logo Chryslera


Car Company Logos

1997 Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler Cerberus logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler czerwonym logo


Car Company Logos

Chrysler Pentastar logo


Car Company Logos

Chrysler Wings logo


Car Company Logos

Chrysler Forward Look


Car Company Logos

Chrysler Forward Look


Car Company Logos

Chrysler Wings logo


Car Company Logos

Chrysler Pentastar logo

Źródło: Chrysler Archiwum. Logos © Chrysler

Daimler (DMG)

Car Company Logos


Car Company Logos

1902 Daimler logo


Car Company Logos

1909 Daimler logo


Car Company Logos

1916 Daimler logo


Car Company Logos

1921 Daimler logo

Źródło: Daimler mediów. Logo © Daimler

DKW

Car Company Logos

1904 DKW logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Dodge Logos historyczne


Car Company Logos

1914/28 Dodge Bracia


Car Company Logos

1914/28 Dodge Bracia


Car Company Logos

1964 Dodge logo


Car Company Logos

Dodge logoDodge logo

Źródło: Archiwum © Dodge Chrysler

Fiat Logos historyczne


Car Company Logos

1899 Fiat logo


Car Company Logos

1901 Fiat logo


Car Company Logos

1904 Fiat logo


Car Company Logos

1921 Fiat logo


Car Company Logos

1925 Fiat logo


Car Company Logos

1929 Fiat logo


Car Company Logos

1931 Fiat logo


Car Company Logos

1931 Fiat logo


Car Company Logos

1932 Fiat logo


Car Company Logos

1938 Fiat logo


Car Company Logos

1959 Fiat logo


Car Company Logos

1965 Fiat logo


Car Company Logos

1968 Fiat logo


Car Company Logos

1991 Fiat logo


Car Company Logos

1999 Fiat logo

Źródło: Fiat Fiat Prasa ©

Ford Logos historyczne


Car Company Logos

1903/04 Ford logo


Car Company Logos

1903 Ford logo


Car Company Logos

1907 Ford logo


Car Company Logos

1912 Ford logo


Car Company Logos

1928 Ford logo


Car Company Logos

1965 Ford logo


Car Company Logos

Ford podpis logo

Źródło: Ford Ford Media ©

GM Logos historyczne


Car Company Logos

1920 GM logo

Źródło: General Motors © GM

Holden Logos historyczne


Car Company Logos

1928 Holden logo


Car Company Logos

1936 Holden logo


Car Company Logos

1948 Holden logo


Car Company Logos

1972 Holden logo


Car Company Logos

1994 Holden logo

Źródło: General Motors © GM

Horch Logos historyczne


Car Company Logos

1899 Horch logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Jeep Logos historyczne


Car Company Logos

1948 Jeep logo


Car Company Logos

1949 Jeep logo


Car Company Logos

1966 Jeep logo


Car Company Logos

1966 Jeep logo


Car Company Logos

1966 Jeep logo


Car Company Logos

1970 Jeep logo


Car Company Logos

1970/87 Jeep logo

Źródło: Chrysler Archiwum. Logos © Chrysler

Lancia Logos historyczne


Car Company Logos

1907 Lancia logo


Car Company Logos

1911 Lancia logo


Car Company Logos

1929 Lancia logo


Car Company Logos

1957 Lancia logo


Car Company Logos

1974 Lancia logo


Car Company Logos

2000 Lancia logo

Źródło: Abarth Prasa © Lancia

L & K Logos historyczne


Car Company Logos

Pierwszy L & K logo


Car Company Logos

1895 L & K logo


Car Company Logos

1895 L & K logo


Car Company Logos

1905 L & K logo


Car Company Logos

1925 L & K logo


Car Company Logos

L & K logo podpis

Źródło: Skoda Skoda ©

Lincoln Logos historyczne


Car Company Logos

Wczesne Lincoln logo


Car Company Logos

Wczesne Lincoln logo

Źródło: Ford © Ford

Mazda Logos historyczne


Car Company Logos

1936 logo Mazdy


Car Company Logos

1936 logo Mazdy


Car Company Logos

1959 logo Mazdy


Car Company Logos

1975 logo Mazdy


Car Company Logos

1992 logo Mazdy


Car Company Logos

1997 logo Mazdy

Źródło: Mazda Mazda USA ©

Mercedes-Benz Logos historyczne


Car Company Logos

1926 Mercedes-Benz logo

Źródło: Daimler © Daimler

NSU Logos historyczne


Car Company Logos

1873 NSU logo


Car Company Logos

1959 NSU logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Oakland Logos historyczne


Car Company Logos

1930 Oakland logo

Źródło: General Motors © GM

Oldsmobile Logos historyczne


Car Company Logos

1901/06 Oldsmobile logo


Car Company Logos

1929 Oldsmobile logo

Źródło: General Motors © GM

Historyczne logo Opla


Car Company Logos

Pierwszy Opel logo


Car Company Logos

1862 Opel logo


Car Company Logos

1902 Opel logo


Car Company Logos

1909 Opel logo


Car Company Logos

1910 Opel logo


Car Company Logos

1937 Opel logo


Car Company Logos

1937 Opel logo


Car Company Logos

1970 Opel logo


Car Company Logos

1987-2002 Opel logo

Źródło: General Motors © GM

Pontiac Logos historyczne


Car Company Logos

1939 Pontiac logo

Źródło: General Motors © GM

Renault Logos historyczne


Car Company Logos

1900 Renault logo


Car Company Logos

1906 Renault logo


Car Company Logos

1919 Renault logo


Car Company Logos

1923 Renault logo


Car Company Logos

1925 Renault logo


Car Company Logos

1959 Renault logo


Car Company Logos

1972 Renault logo


Car Company Logos

1992 Renault logo

Źródło: Renault © Renault

SEAT Logos historyczne


Car Company Logos

1950 logo SEAT


Car Company Logos

1960 logo SEAT


Car Company Logos

1970 logo SEAT


Car Company Logos

1980 logo SEAT


Car Company Logos

1992 logo SEAT


Car Company Logos

1999 logo SEAT

Źródło: SEAT © SEAT

Skoda Logos historyczne


Car Company Logos

1925/34 Skoda logo


Car Company Logos

1925/95 Skoda logo


Car Company Logos

1993/94 Skoda logo

Źródło: Skoda Skoda ©

Wanderer Logos historyczne


Car Company Logos

1885 Wędrowiec logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Willys Overland Logos historyczne


Car Company Logos

Willys Overland logo 1937


Car Company Logos

Willys Overland logo 1947


Car Company Logos

Willys Overland logo 1948


Car Company Logos

Willys Overland logo 1949


Car Company Logos

Willys Overland logo 1952

Źródło: Chrysler © Chrysler

Lista samochodów Firma Logos

Logo firmy samochodowe mogą dostarczyć interesujących informacji o historii przemysłu motoryzacyjnego, a są one bardzo ważnym elementem identyfikacji marki konsumentów. Następnym razem kiedy pop kaptur, by sprawdzić olej w samochodzie lub uzupełnić płyn do spryskiwaczy, spojrzenie na podjęcie logo, jak również. Ten symbol oznacza, gdy producent w samochodzie jest i gdzie to będzie w przyszłości.