grsail.com

Brytyjscy chirurdzy Pomógł Nastolatka stracić 280 funtów

Brytyjscy chirurdzy Pomógł Nastolatka stracić 280 funtów
Operacji pomostowania żołądka przeprowadzone przez brytyjskich lekarzy na 17-letniego brytyjskiego nastolatka, który ważył prawie 476 kg pomógł młoda dziewczyna straci 280 funtów, co było faktycznie więcej niż połowę swojej wagi. Nieszczęściem dla Malissa Jones z Selby, Anglii, przyszedł, kiedy osiągnął wiek dwóch, kiedy zaczęła przybierać na wadze bardzo szybko i Kida € ™ s problemy tylko pogarsza jak dorastała.

Dziewczyna przypomina ona zawsze głodny i znieść tego, że spożywane około 15 000 kalorii dziennie, 7,5 razy więcej niż dzienne spożycie kalorii dla dziewczyny w jej wieku. Co sprawiło, że rzeczy gorsze było to, że większa część jej dieta składała się z takich pokarmów wysokokalorycznych jak chipsy, czekolady i hamburgerów.

W wieku szesnastu Malissaâ € ™ s nadmiernej masy przyniosło wielu chorób, jakie zawsze towarzyszą otyłości. Dziewczyna, która nie mogła przejść w cierpiał na takie problemy, jak astma i dusznica bolesna ataków, a ponadto, że nie może spać bez maski tlenowej. W końcu lekarze powiedzieli Malissa miała pilną potrzebę stracenia nadmiernej wagi, bo inaczej ona może nie osiągnęły swoje 18 urodziny.

Malissa postanowił uciec się do surgeonsâ € ™ pomocy po Shea € d ™ sobie sprawę, że wszystkie jej wysiłki, aby schudnąć dzięki diecie nie może przynieść pożądanych wyników ona. Leczenie operacyjne było sukcesem i już w pierwszym roku po operacji Malissa udało się stracić prawie 280 kilogramów. Teraz dziewczyna przygotowuje się do chirurgicznego usunięcia saggy skóry, który pozostał jako przypomnienie szybkiej i znacznej utraty wagi.

Leta € ™ s przypomnieć, że operacji pomostowania żołądka dzieli żołądek na dwie torebki i pozwala żywności do części obwodnicy jelita cienkiego więc masz mniej składników odżywczych i kalorii. Należy dodać, że ze względu na ryzyko związane z chirurgii, w wysokim stopniu, bypass żołądka nie jest zalecane u pacjentów z Wielkiej Brytanii do lat 18. Jak się Malissa Jones przypadku € ~, operacja była jedynym sposobem mogła przetrwać.