grsail.com

Blogowanie: Porady Aktualności Blogi

O nowych blogów

Blogi Aktualności przyjść wszelkiej maści i koloru można sobie wyobrazić. Na powierzchni, blog jest tylko to, co brzmi jak: blog, który rozpowszechnia wiadomości. W przypadku, gdy robi się trudne, jest to, że "Wiadomości" są rozpowszechniane może być na tradycyjnych tematów wiadomości, takich jak bieżące wydarzenia, nauki i technologii, na przykład. Lub "news" może być o "najgłupsze, najbardziej szalonego", najfajniejszych rzeczy w Internecie, co 13gb.com blog głosi. Lub wiadomości może być o różne rzeczy w danej firmie. Na liście ponad 500 wiadomości blogów, odwiedź BlogCatalog.com.

Popularne blogi wiadomości

W zależności od partykularnych interesów, aktualności blogi są dojrzałe do zbioru. Niektóre popularne blogi informacyjne obejmują BuzzWebster, który jest dedykowany do pokrycia wiadomości na przecięciu polityki i Internetu; Political-News.org oferuje najświeższe wiadomości o polityce i wyborach z całego świata; Rawstory.com oferuje wiadomości o zainteresowania 18-31 demograficznych. Dla szeroko zakrojonych listy wiadomości blogów, odwiedź BlogCatalog.com i kliknij News.

Począwszy blog

W ścisłym znaczeniu tego słowa, każdy może - i wiele osób - start blog. Niektóre z nich są świetne, a niektóre z nich są piętrowe. Wiele osób w Ameryce Północnej zostały czekając na blogu usługi MSN MSN Spaces znanego jako do uruchomienia. Wersja beta MSN przestrzeni już dostępny dla użytkowników z Ameryki Północnej. MSN Spaces blogów użyciu pozwala na utworzenie blogi, zdjęcia pocztowe, zachować ulubione listy, uzyskać informacje zwrotne od innych blogerów i linki do innych blogów MSN Spaces. Serwis ten blog może być używany do utworzenia blogi dowolnego typu, w tym wiadomości blogów. Blogi Wiadomości utworzone przez osoby prywatne, które zawierają treści na bieżące wydarzenia jest uważane za formę dziennikarstwa obywatelskiego. Jednym z przykładów takiego blogu są liczne blogs utworzone przez obywateli irackich od wystąpienia konfliktu w tym regionie. Wiele osób w obszarach dotkniętych tsunami na Oceanie Indyjskim niedawno również skonfigurować wiadomości blogi podzielić historie, zdjęcia, a nawet video tam zniszczeń.

Katalog blog

Katalogi blog obfituje w więcej wyrastają na co dzień. Dwa niezawodne katalogi blog, które są regularnie aktualizowane są Worldmagblog.com i BlogCatalog.com. Worldmagblog.com jest sam blog, i zawiera pasek boczny z linkami do setek innych witryn z wiadomościami, z których większość oferuje własny blog. BlogCatalog.com jest zwykły stary katalog blogów rozbitych przez kategorie interesów. Kategoria blog zawiera linki do ponad 500 wiadomości blogów oraz krótki opis każdego więc można zdecydować, czy blog może być interesujące dla Ciebie, czy nie.

Blog wiarygodność

Wiadomości blogi są wiarygodne? To problem, który był i nadal będą dyskutowane przez jakiś czas. Podobnie jak wszelkie informacje można znaleźć w Internecie, należy wziąć pod uwagę źródła. Tak jak istnieje wiele niespodziewanych blogerów tam, tak istnieje wiele blogów legalne wiadomości dostępne. Coraz więcej legalnych blogi wiadomości nadchodzą wpływ na to jak media głównego nurtu obejmuje ważne historie dnia. Aby uzyskać więcej informacji na temat wiadomości blogów, dziennikarstwa obywatelskiego, oraz ich wpływ na mediach głównego nurtu, odwiedź Poynter.org.