grsail.com

Biurowe: Strona główna Biura Porady

Planowanie opłacalne Home Office

Istnieje wiele sposobów, aby stworzyć wielką przestrzeń do pracy w domu, nie wydając fortuny. Może skończyć się uczucie wielkie poczucie spełnienia po włączeniu trochę nieużywaną przestrzeń w skuteczny domowym biurze.

Oto kilka pomysłów:

 • Określ swoje miejsce na pracy pracy z oddzielnym od rodziny.
 • Tworzenie planu i dokonywania pomiarów
 • Ustal, co możesz zrobić samemu, a co może potrzebujesz pomocy z. Możesz być w stanie pomalować i udekorować pokój samodzielnie, ale może wymagać konfiguracji komputera pomocy technicznej.
 • Zapasy, co już posiada i zrobić listę twoich materiałów biurowych, które potrzebujesz.
 • Rozejrzyj się na okazje na sprzedaży stoczni i pchle targi
 • Możesz być w stanie podjąć używane meble jako opcja czasowego
 • Pomysłów na linii lub z pokazów zdobiące
  i czasopisma

Nie musisz wydawać tysiące mieć skuteczną biuro w domu. Twoje biuro może być również "pracy w toku", podczas gdy stają się ustalić na firmy domowych.

Utrzymanie Cabrio domowych biur Bezpieczne

Istnieje walcówka wózki komputerowe, które są łatwe do przenoszenia, kiedy trzeba i kilka wózki posiadają zamki do ochrony urządzeń i plików. Jeśli masz zamiar przenieść meble często sprawdza każdy kawałek, aby upewnić się, że może być przeniesiony bez rozpada. Jeśli biuro w domu jest dostęp do członków rodziny do użytku osobistego lub pracy domowej, może warto rozważyć oddzielenie pracy biznesowe z ich plików. Windows XP pozwala na konfigurację wielu loginów na komputerze z różnych poziomów dostępu, więc Twoje nastolatki nie mogą uzyskać dostęp do plików i innych ustawień komputera. Innym sposobem, aby Państwa biura cabrio jest, aby to przenośne z komputera. Laptop pozwala funkcjonalność i przenośność.

Montaż Meble biurowe

Nie musisz być Bob Villa montaż mebli biurowych. Upewnij się, że wszelkie meble kupisz ma jasnych instrukcji. Spójrz na kierunkach przed wyjściem do sklepu i nie bój się prosić o pomoc, jeśli sprzedawca nie rozumiesz z instrukcjami. Można rozważyć zwracając ktoś złożenie tego mebla. Czasami zniżki meble biurowe brakuje niektórych pozycji lub sprzętu do instalacji. Upewnij się, że w przypadku zakupu przedmiotów na odprawy, że jesteś świadomy, czy nie są brakujące fragmenty, jak również gwarancji i zwrotu polityki w tej pozycji.

Określanie potrzeb Meble biurowe

Decydując się na utworzenie biura w domu, z bliska spojrzeć na meble, które już posiadasz i określić, czego brakuje. Czy masz wystarczająco dużo miejsca zbioru, przestrzeń w szufladzie, pisanie powierzchni lub pokój do komputera, drukarki, modemu, faksu i innych niezbędnych rzeczy? Jest to całkowicie w porządku, aby poprawić wygląd swojego biura, aby pomóc zwiększyć wydajność.

Czy istniejący komputer nadaje się do gospodarczego wykorzystania, czy jest to czas, aby uaktualnić? Jeśli budżet nie pozwalają na to obecnie, pracować z tym, co masz, i planuje powoli dodawać do swojego biura w sposób, który będzie najbardziej korzystne dla firmy. Na przykład, jeśli jesteś o szybszy komputer zarobimy więcej biznesu, sprawiają, że swojej pierwszej inwestycji. Jeśli komputer jest naprawdę boli krzesło plecy i hamowania wydajności, aby coraz nową katedrę swój priorytet.

Praca w domowym biurze

Czy korzystasz swoje biuro w domu na płacenie rachunków lub prowadzenia firmy, istnieje kilka podstawowych rzeczy, które są potrzebne. Zaplanuj swoje biuro w domu dla maksymalnej wydajności. Jeżeli przestrzeń jest ograniczona, nie będzie mieć tak wiele wyborów. Jeśli potrzebujesz, aby dzielić przestrzeń z innego pomieszczenia, określić miejsce, które jest rzadko używany, takie jak pokoju lub jadalni. Zdecyduj się na przechowywanie dokumentów, do komputera i drukarki.

 • Pomyśl o wszystkich rzeczach, które trzeba pracować wygodnie i wydajnie w domowym biurze.
 • Którym zainstalowano telefon w przestrzeni lub należy mieć dostępne telefon przenośny.
 • Czy wybrać specjalnie zaprojektowane szafki i pisania powierzchni lub zastosować małe biurko, to gdzie będziesz spędzać najwięcej czasu. Jak najlepiej, aby dostać się dobre biuro, które jest wystarczająco duże i odpowiedniej wysokości do najbardziej komfortowo robić swoją pracę.
 • Aby w pełni wykorzystać ograniczoną przestrzeń, są regały zainstalowany za biurkiem. Książki i materiały będzie łatwe do osiągnięcia.
 • Wybierz krzesło, które jest wygodne, prawda wysokość i zapewnia prawidłowe plecy i podłokietniki dla rodzaju pracy będziesz robił.
 • Zamontować uchwyt wysuwaną klawiaturę tak, że klawiatury komputera jest odpowiedniej wysokości do łatwego i wygodnego użytkowania. Umieść kursor myszy komputera w miejscu, które jest dostępne i zapewniają amortyzację dla nadgarstków.
 • Zainstaluj regulowane oświetlenie, dzięki czemu można poczuć to, co działa na Ciebie w tej przestrzeni. Wybierz coś regulowane, dzięki czemu można wybrać odpowiedni poziom komfortu.

Znajdź Home Office Design Ideas w telewizji i prasie

Kilka pokazuje dom i ogród telewizyjni oferują właścicielom domów z pomysłów na zorganizowanie biura w domu i wskazówki dotyczące planowania domowego biura. Robi planowanie i organizację biura do domu może być projekt zabawy.

Istnieje wiele pokazów i artykuły tam, aby dać Ci pomysły sposobów, możesz ustawić swoje biuro w domu, nie będzie koszt wynajęcie profesjonalnego dekoratora lub projektanta.

Dom i ogród czasopisma, jak również programów telewizyjnych może dać wiele pomysłów do różnych poziomów i stylów budżetowych.

Organizowanie Meble biurowe

Ilość organizacji w swoim domowym biurze ma bezpośredni wpływ na ilość wydajności masz pracy w domu. Oto kilka porad, do organizowania startowej meble biurowe:

 • Ustaw meble więc jest swoboda ruchu. Nawet jeśli jesteś na małej przestrzeni, czyniąc to w jak największym stopniu zwiększa ergonomię i zapewni Ci więcej zdolności do walki ze stresem.
 • Krzesło powinny być w stanie poruszać się swobodnie i nie powinno być jasne ścieżki wokół swojej powierzchni biurowej.
 • Włóż wszystko, aby regularnie korzystać w zasięgu ręki z minimalnymi wymaganiami rozciągających.
 • Umieścić szafki pod stołami i plików, jeśli nie musisz coś w Twoim zasięgu, należy go przechowywać w szafce lub na swój sposób, aby zminimalizować bałagan.
 • Przechowywać zbędne biurku. Kup wieżowych kosze dla "zrobić", "do końca," "do pliku" i dać z siebie wszystko w domu.

Home Office Design dla lepszej wydajności

Możesz nie mieć czasu lub budżetu na metamorfozę projektowania biuro, ale kilka prostych pomysłów można zajść daleko w zwiększaniu produktywności biznesowej.

Dopasuj swoje Marka: Ważnym elementem marketingu firmy jest marki i wizerunku firmy. Czy zabawiać klientów, czy też nie, swoje biuro projektowe powinny odpowiadać marki. Udane branding wymaga, aby patrzeć i "czuć" marki. Mając błyszczące wizytówki i high-tech, ale out-of-date meble i sprzęt biurowy, nie wystaje spójności.

Zmniejsz głośność: Hałas w środowisku biurowym mogą mieć większy wpływ na wydajność, niż może się wydawać.

Podjąć niezbędne kroki, aby zlokalizować odgłosy biurowych. Delikatny szum pieca obok swojego biura może być tłumione przez drzwi lub bariery. Przesuń żadnych hałaśliwych urządzeń biurowych z dala od ścian i dodać wykładzina, dzielniki biurowych lub zasłony, aby zmniejszyć hałas.

Przynieś w Naturze: Spędzanie długich godzin w nienaturalnym środowisku może utrudniać wydajność. Jesteśmy istotami biologicznymi i trzeba przeżyć charakter dla najlepszych w psychologiczne i fizjologiczne funkcjonowanie. Użyj tyle charakteru, jak można takie jak:

Lokalizowanie swoją siedzibę w przestrzeni z okna, jeśli to możliwe. Zastanów zdjęcia przyrody, aby Twoje biuro w domu bardziej przyjemne miejsce. Dodaj prawdziwe rośliny mieć świeży tlen w obszarze roboczym.

Stworzyć barierę: biura domowego właściciele firm będą zrozumieć trudności oddzielenia firmę od rodziny. Ważne jest, aby zbudować projekt biurowy domu popierała osobistego wydajności. Pokusa szybkiego przerwy telewizyjnego lub przekąskę może spowodować spadek wydajności. Najlepiej wyznaczyć oddzielny pokój z drzwi lub zamkniętej przestrzeni w domu dla Twojej firmy. Jeśli nie możesz tego zrobić, staram się trzymać się harmonogramu dużo, jak w regularnej biurze.

Sprawdź Ergonomia: badania ergonomii i czynników ludzkich wygląda na granicy pomiędzy ludźmi i maszynami, lub w naszym przypadku, właścicieli małych firm i biurze. Niewłaściwe biuro ergonomiczna konstrukcja może mieć ogromny wpływ na produktywność, urazu, poziomu stresu i zdrowia. Rozważ te szybkiej kontroli ergonomiczne:

 • Oczy 24-36 cali od ekranu komputera i monitorze powinien być poniżej lub na poziomie oczu
 • Stopy powinny być na podnóżek lub sadzone mocno na podłodze
 • lekko odchylić fotel postawa najlepiej jest zmniejszyć ciśnienie kręgów i zminimalizować ból w dole pleców
  Przestrodze uwaga dla start-upów. Wiele nowych firm wysokie i niskie na nadziei na gotówce będzie skłonny wydać na projekt biurowy. Spójrz przed skokiem. Rozpocznij z oszczędności w umyśle. Jeśli chcesz bardziej wyszukane biurko, postawił sobie za cel przychodów i spotkać się, gdy go osiągnąć. Prawo z rejestracji wzoru biuro w domu może pomóc zredukować stres, poprawić wydajność, a na koniec, zwiększyć zyski małej firmie.

Wybór Prawo Dom Biuro Meble

W przeciwieństwie do biur, podczas projektowania biura w domu jesteś projektowanie pokoju, że rodzina i przyjaciele mogą mieć dostęp. Meble do biura domowego powinien odzwierciedlać nie tylko swój styl i charakter, ale powinny być również dostępne dla gości i bezpieczne dla dzieci. Przy wyborze mebli biurowych do domu, wziąć pod uwagę wszystkie rodzaje ludzi, którzy w końcu moje miały dostęp do tego obszaru.

Na przykład:

 • Jeśli akcja guest room przestrzeń z biurem, zamykane na klucz szuflady lub rozważyć biurko szafę lub rolki jest szczyt, który pozwoli Ci zamknąć biuro dla gości.
 • Jeśli w domu akcje biurowe przestrzeń z innych pomieszczeń mieć pewność, że biuro nie jest wypełniona niebezpiecznych treści, które są dostępne przez dzieci (takie jak niszczarki do papieru, otwieracze do listów lub ostrych zszywacze i nożyczki). Zachować te elementy na wysokiej półce lub w zamkniętych szuflad.
 • Jeśli Twój komputer może być używany przez innych członków rodziny, należy rozważyć utworzenie odrębnego dostępu do ich wykorzystania tak, pliki i ustawienia nie zagraża przez wirusy lub z powodu wypadku.