grsail.com

Bielizna męska Kokieteryjny

Bielizna męska Kokieteryjny


Jeśli chodzi o sexy, a nawet wręcz niegrzeczny, nie ma powodu, dla kobiet, aby mieć całą zabawę, i dlatego nie ma wiele do wyboru w drodze raunchy bielizna męska. Tu nie chodzi o komfort, oczywiście, ale jest o strasznie dużo zabawy.

Style Bielizna męska sprośny

Skóra albo Lycra, wzorzyste i gładkie, a bielizna męska nie otrzyma aż tak skomplikowane, jak kobiet, to wciąż zawiera wiele wyglądzie i stylu. Możesz dostać obcisłe seksowne bokserki, ale najczęściej styl będzie wariacja na krótkim lub stringi. Tak G-stringi, jockstraps i ich odmiany są w porządku. Przytulnie i małe są hasłami, tak aby podkreślić turnieju głównego.

Zakupy na bielizna erotyczna

Nie ma końca stron internetowych specjalizujących się w raunchy bielizna męska. A z dolara do funta Niski wskaźnik, można rozszerzyć swoje wyszukiwanie do brytyjskich witryn, które mogą czasami mieć lepszy wybór.

Na górnych szuflad, mają duży wybór stringi i majtki California mięśni, kilka fetysze niż inni. Spośród tych, opcje obejmują:

  • California Muscle Shooter Thong: W czarnym nylonu Lycra, stringi posiada pierścień lateksowy z przesuwanymi piłkę do podkręcić wzmocnienie i zacisnąć pętlę.
  • California Muscle Lochy Thong: czarny nylon / lycra bodythong gościnnie na krzyż szelki z pierścieniem na środku klatki piersiowej, co pozwala na kolejne załączniki. Woreczek może być usunięty, pozostawiając tylko te szelki.
  • California Muscle Hammer Thong: czarny nylon / lycra etui z imitacji skóry i kontrastową lamówką pikowania. Istnieją trzy zatrzaski trzymać torebkę w miejscu z przodu a drugi z tyłu.
  • California Muscle Pętla Jock: D-ringi na stronie i ukryta pierścienia przełączania i przesuwając przełącz piłki.

UK strona ciała Exposed ma szeroką gamę bielizny męskiej raunchy, w tym pasy cnoty i kilka, które pochodzą z smyczy. Mają też wiele bokserów poliestrowych, które wyglądają jak skóry, więc jest to mniej kosztowne i łatwiejsze do noszenia i pielęgnacji.

  • Gregg Homme Riders krótkie posiada panel internetowy dla popisywania się więcej uda i co krótka, że ​​o wiele bardziej gorąca.
  • Gregg Homme Cruise Stringi Tanga jest z poli-elastan śmiałych pasków wyciętych.
  • Gregg Homme Cruise Biker prezentuje się jeszcze bardziej w paski wycięte w górnej części uda, kadrowanie torebkę.
  • Gregg Homme Tajne Biker jest do człowieka, który chce iść trochę bardziej subtelny. Te spodenki mają zaledwie kilka wycięć tak, że, podczas gdy skóra jest objawione, dużo pozostało do wyobraźni.

Kiniki ma tak wiele w drodze raunchy bielizna męska, mają do podziału na sekcje wyborów tak, że można szukać przez majtki, stringi, saszetek, tangas, stringi i stylów skrzydła. Są dumni, aby pamiętać, że są one jednym z pierwszych sklepów, aby być silną obecność w internecie i nadal jest jednym z najlepszych. Wszystkie ich produkty są zaprojektowane i wykonane w ich Staffordshire, Wielka Brytania, fabryki, więc wiesz, że są coraz kawałek jakości.

Wiele z tego, co znajdziemy tu jest mniej i bardziej konkretnie fetysze zwykły sexy, z odrobiną raunchiness.

  • Zonda Boxer, na przykład, jest elegancki, wygodny hipster z rozciągania torebki PVC i zobaczyć przez boki i plecy.
  • Felix Hipster, z drugiej strony, jest małe cięcia hipster w dzikiej dżungli kota druku, który jest jednym z kilku kawałków seksownej bielizny męskiej, które mogą być noszone przez cały dzień aż do czasu duże ujawnić.

Mają ogromny wybór majtki, większość z nich bardzo małe i w wielu tkanin, grafiki i kolorów. Były dobrze dopasowane wystarczy być pomocne, więc wiesz, że masz coś ciekawego pokazać cały dzień.