grsail.com

Biały Zakończone Złożenie Gabinet

Biały Zakończone Złożenie Gabinet


Jeśli szukasz atrakcyjnej białe szafki na dokumenty o zakończeniu domowym biurze lub urzędzie pracy, istnieje grono opcji do wyboru w Internecie. Od małych do dużych i delicje i boczne, opcje są nieskończoną.

Rozjaśnić swój pakiet Office

Białe wykończone szafki na dokumenty składa oświadczenie; jest to o wiele bardziej elegancki i nowoczesny niż typowego drewna ziarna lub brązu wersji szarej, więc rozejrzeć się przed zakupem. Należy także pamiętać, że białe jest zamiar pokazać rysy łatwiej. Będzie również potrzebują więcej pylenie, aby zapobiec jego spojrzenie obskurne.

Wszystko, co powiedział, białe szafki na to doskonały sposób, aby dodać trochę życia do szarej domowym biurze, lub może podwoić jako stolik w salonie, jeśli masz mało miejsca.

Gdzie znaleźć Białe Zakończone Szafy na dokumenty

Cel

Od jednego z amerykańskich najlepszych tanich i modnych sklepów pochodzi wybrzeża 2-szufladzie w kolorze białym. Ta niewielka szafka posiada dwie szuflady Legal Letter i wielkości folderów wiszące, wyposażony biegaczy gładkie schodzenia do szuflad i jest wykonane z MDF / wiórowej laminowanej z białym wykończeniem. Na 29,4-cali, ten mały nowoczesny paralizator jest doskonała dla tych, którzy mają mniejsze przestrzenie lub nie potrzebują tyle przechowywanie zbioru.

Przechowywać

Bisley 2-szufladzie Gabinet jest bardziej utylitarnym stylu zgłoszenia gabinetu, który będzie działał również w sytuacji, w domowym biurze lub w biurze pracy. Mimo, że nie jest tak stylowy jak niektóre z innych opcji wymienionych tutaj, jego projektowania i budowy są najwyższej klasy. Kilka najważniejsze cechy to:

  • Kacik konstrukcja spawana
  • Łożyskowane szuflady sunie
  • Wpuszczone uchwyty
  • Zamki bezpieczeństwa
  • Blaknięcie, obrać i wykończenie odporne na układ

Istnieje również możliwość trzy szuflady dostępne.

CB2.com

Chic przemysłowa jest najlepszy deskryptor pliku Cabinet od Trig CB2.com. Ta szafa trzy szuflada jest proszkowo w kolorze białym i wykończone uchwyty szuflad ze stali nierdzewnej w proszku. Możesz wybrać, aby dodać cztery toczenia kółek, więc jest w pełni zwrotny lub pozwalają siedzieć w jednej płaszczyźnie z ziemią. Z takich prostych linii, jest to doskonały dodatek do wnętrza z nowoczesnym wystrojem.

Pottery Barn

Jeżeli szukasz większej szafki, aby utrzymać swoje pliki, nie patrzeć dalej niż Bedford boczne File Cabinet, która jest wykonana z twardego drewna i wykończone w kolorze białym, czarnym lub espresso plamę. Na 41-cm szerokości, 17 cm głębokości i-29,5-cali, ten hojnie szafki plik może podwoić jako centrum multimedialne.

Biały Zakończone Złożenie Gabinet

BallardDesigns.com

Czyste linie i ponadczasowe wzornictwo zdefiniować Beckton 2-Szuflada boczna File Cabinet. Niektóre funkcje obejmują:

  • Liściaste i drewno kompozytowe
  • Archiwalne cap ciągnie i klamki wykończone w Wieku Pewter
  • Dwie boczne prawny / list wielkości szuflady
  • Blokowania górnej szuflady
  • Rozszerzenia, pełne ciężkich stopki

Ten kawałek jest piękne połączenie nowoczesnego i klasycznego wzornictwa, więc będzie dobrze współpracować z niemal każdym stylu.

Znajdź Look kochasz

Czy szukasz czegoś poza normą, a może nawet "chic przemysłowej" uważają białe wykończone szafki na dokumenty. Tak czy inaczej, będziesz mieć pewność, aby znaleźć to, czego potrzebujesz w trybie online lub w lokalnym sklepie meblowym. Wystarczy wziąć swój czas i zawsze pamiętać, aby kupić kawałki kochasz!