grsail.com

Aukcja: Porady Aukcje na żywo

Porozmawiaj z aukcjonera

Podczas uczestnictwa w aukcji na żywo, jeśli w ogóle możliwe, a jeśli jest on dostępny, zadawać pytania aukcjonera o przedmiotach, którymi jesteś zainteresowany.

Pokaż się Wczesne

Pokaż się do oglądania wcześnie na aukcji na żywo i wziąć się dobrze na wszystkich pozycjach. Porównaj jakość podobnych elementów.

Czy Ziewanie lub Czy że oferta?

Podczas uczestnictwa w aukcji na żywo, nie martw się o to, co widziałem w telewizji, gdy oferenci przypadkowo licytować drodze nerwowy skurcz lub ziewać. Aukcja będzie szukał wyraźny sygnał ręki od Ciebie, a jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, będą one zazwyczaj pytają. W przypadku złożenia oferty przez pomyłkę, należy natychmiast powiedzieć aukcje.

Uzbrój

Podczas uczestnictwa podgląd na żywo aukcji, uzbrój się w telefon i książki telefonicznej w samochodzie, dzięki czemu można zadzwonić wokół i sprawdzić ceny przed rozpoczęciem licytacji.

Słuchaj uważnie

Na aukcji na żywo, słuchać uważnie, jak aukcje opisuje przedmiot na początku licytacji, ponieważ jest to czas, będzie określona wszelkie zmiany w partii.

Zapytaj Aukcja Staff

Podczas uczestnictwa w aukcji na żywo, zadawać pytania personelu aukcji porównać swoje odpowiedzi do tych z aukcji. Licytujący jest utworzenie "sprzedaż" w czasie oglądania. Personel może powiedzieć coś innego, a może dać "świecie realnym" pomysł, co niektóre elementy zwykle na. Pamiętaj jednak, że mogą one być również dobrze wyszkoleni przez aukcjonera, więc słuchaj i nie ufaj wszystko, co słyszysz.

Rozmawiaj z innymi

Podczas uczestnictwa w aukcji na żywo, zadawać pytania innych klientów podziwiających podobne przedmioty. Można uruchomić w jednym z doświadczeń, które dadzą Ci kilka przydatnych porad.