Amerykański Związek psów

May 4

Amerykański Związek psów


Strona Amerykańskiego Stowarzyszenia psów twierdzi, że organizacja jest "największym weterynaryjne śledzenia zdrowia rejestru śledzenia psów" w Stanach Zjednoczonych.

O amerykańskiej Canine Association

Amerykańska Canine Association (ACA), nie jest związany z American Kennel Club (AKC). Siedziba firmy znajduje się w Clermont, na Florydzie, ACA działała jako psiej rejestrze od 1984 roku organizacja jest weterynaryjne rejestru zdrowia, która oferuje szereg dodatkowych usług dla właścicieli psów i hodowców, którzy zdecydują się zarejestrować swoje psy.

Zdrowie ewidencja Tracking

Zapisy dotyczące zdrowia psów, które są zarejestrowane ACA są aktualizowane i śledzone na co dzień. Część usługi śledzenia zdrowia dostarczone przez ACA jest dokumentacja wad wrodzonych jako sposób odgrywa aktywną rolę w zdrowych praktyk hodowlanych. Informacje te korzyści zawodowych hodowców i osób, które podobnie zakup czystej krwi kły.

Zwierzęta Bezpieczeństwo i ochrona

Stowarzyszenie koncentruje się także na pomocy właściciele zwierząt chronić zarejestrowane zwierzęta. Jednym ze sposobów organizacji nie jest to, aby zapewnić rejestrację mikroprocesorowej dla wszystkich psów zarejestrowanych w organizacji. Dodatkowo otrzymasz identyfikacyjną z numerem telefonu stowarzyszenia na nim wraz z dowodu rejestracyjnego psa. Obydwa świadczenia są potężne narzędzia do zwiększenia szans na powrót do domu bezpieczny, jeśli zwierzę jest stracone.

Rejestrujący Obsługa klienta

Podczas rejestracji psa z ACA, będziesz mieć dostęp do centrum obsługi klienta organizacji. ACA koncentruje się na dostarczaniu właścicielom zarejestrowanych psów z uprzejmy i spółdzielni usług, który spełnia ich potrzeby w sposób efektywny. Usługa jest dostępna przez telefon, e-mail i strony internetowej www.ACAinfo.com. Zapytaj-A-Vet i Ask-A-Trainer usług eksperckich są dostępne dla zarejestrowanych właścicieli zwierząt domowych bezpośrednio ze strony internetowej.

Zasoby i usługi

Właściciele psów mogą ACA zarejestrowane żądania i otrzymywania informacji dotyczących rejestracji, opieki psów i szkolenia, szczegółowe informacje na temat istotnych kwestii prawnych i więcej. Centrum serwisowe obsługuje także weterynaryjne śledzenie zdrowia i może zapewnić rejestrującym skierowań do wykwalifikowanych lekarzy weterynarii.

Wytyczne Expert

Organizacja działa pod kierownictwem komisji doradczych składa się z lekarzy weterynarii, a także specjalistów prawnych i legislacyjnych, które są liderami w branży. Pracownicy ACA są aktywnie zaangażowani w ustawodawstwie, że wpływ przemysłu psów, w tym czynników dotyczących posiadania psa i hodowli, a także jako składnik psa usługi Amerykanów Niepełnosprawnych ustawy (ADA).

ACA Dog Show Wydarzenia

Różnorodność ACA sankcjonowanych imprez edukacyjnych, targów i wystaw odbywają się w całych Stanach Zjednoczonych każdego roku. Istnieje wiele różnych rodzajów pokazów i konkursów, od konformacji rasy do agility, badań terenowych i więcej. ACA zarejestrowana kły są uprawnione do uczestnictwa w tych wydarzeniach. Kalendarz wydarzeń są opublikowane w Internecie na ACAEvents.com.

Jak zarejestrować się w ACA

Czy jesteś gotowy, aby stać się częścią ACA? Zarejestrowanie pies z czystej American Canine Stowarzyszenia jest łatwe. Możesz zobaczyć listę ras psów kwalifikują się do rejestru psów w acabreeds.com. Zakładając, że twój pies jest uprawnione do rejestracji, przekonasz się, że złożenie niezbędnej dokumentacji jest szybkie i łatwe. Możesz wypełnić formularze rejestracji on-line, w ciągu zaledwie kilku minut.

Jeśli linia twojego psa jest udokumentowane przez innego rejestru, można ubiegać się o podwójnej rejestracji. Po wypełnić internetowy formularz podwójnego rejestracji, należy dołączyć zaświadczenie trzech generacji wraz z rodowodem istniejącego świadectwa rejestracji swojego zwierzaka lub wypełnionego wniosku ACA.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na temat ACA, można złożyć on-line formularza kontaktowego na ACADogs.com.

Powiązane artykuły