grsail.com

Accounting Software: Przewodnik Custom Software rachunkowości Porady

Dostosowywanie oprogramowania

Kiedy zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz, aby dostosować oprogramowanie księgowe, masz kilka opcji do rozważenia przed przejściem do przodu z projektem.

1. Czy trzeba dostosowanie konkretnych dziedzinach tylko do oprogramowania bardziej przyjazny dla użytkownika i konkretnej branży?
2. Czy masz ograniczone zasoby rozwoju i trzeba coś jak moduł dostosowywania poprowadzi Cię przez proces?
3. Czy trzeba uwzględnić specyficzne standardy tworzenia wykresów, terminologii i rachunkowości w branży?
4. Czy potrzebujesz dostępu do kodu źródłowego?
5. Czy masz jakieś środków rozwojowych, które mogą używać aplikacji ramy szablonu?

Po określeniu zasobów i swoich potrzeb, wybierając pakiet oprogramowania na zamówienie księgowy będzie znaczne łatwiejsze.

Rozwój software

W zależności od rozwoju zasobów i budżetu może chcesz rozwijać własne oprogramowanie księgowe w budynku, a nie zakup standardowego pakietu. Zastanów się jednak, że jeśli się z modułowego systemu oprogramowania z cusomizable funkcji, można obniżyć koszty projektu.

Końcówka niestandardowego oprogramowania: Rozważmy trzy czynniki przy podejmowaniu decyzji, czy kupić narzędzia, lub rozwinąć jeden sobie: Czas, funkcje, koszt. Jeśli tańszy koszt opracowania własnego oprogramowania niestandardowego będzie zostawić z długim czasie rozwoju i mniejszą liczbą funkcji, to oczywiście, będziesz chciał kupić narzędzie.

Wybór oprogramowania klienta firmy

Wiele firm nie można używać z roztworu oprogramowania księgowego okno ze względu na złożony charakter ich transakcji lub z powodu wcześniejszych systemów rachunkowości, które miały miejsce. Może to zrobić wybierając pakiet oprogramowania księgowego wyzwaniem.

Oprogramowanie dla firm Niestandardowe pozwala firmom wybrać dodatkowe pakiety dla standardowego oprogramowania księgowego firmy. Te dodatków, pomoc firmom z funkcji specjalnych, takich jak zarządzanie produkcją i specyficznych funkcji rachunkowości przemysłu.

Dlaczego warto wybrać gotowego oprogramowania księgowego?

Jeśli jesteś w chwasty z firmy oprogramowania księgowego, ale kierownictwo nie chce słuchać, być może trzeba zrobić tak dla budżetu zakupu niestandardowej oprogramowania księgowego.

Nie tylko należy oszacować ilość czasu można zaoszczędzić, ale być może trzeba zrobić listę korzyści, jakie przyniosą nowe funkcje do stołu.

Istnieje wiele powodów, modyfikuje i poszerza standardowe pakiety oprogramowania księgowego na dostosowanie pakietu do potrzeb Twojej firmy, w tym:

* Import i eksport danych
* Konwersja plików danych
* Wymagania dotyczące wytwarzania lub produkcji sektora usług w oparciu
* Zarządzanie Obsługa klienta
* Sprzedaż zarządzania kontem