grsail.com

9 powodów Nadmierne używaniem alkoholu jest szkodliwe w sejmie

Istnieją sprzeczne poglądy na temat używania alkoholu i jego roli w diecie. W rzeczywistości, to jest przekonanie, że pomoc w trawieniu i alkoholu może pomóc schudnąć. Prawdę Wiadomo jednak, że są bardzo ważne powody, dla których alkohol i diety nie mieszać.

1. udziela dodatkowych kalorii

Istnieje 7 kcal na każdy gram alkoholu, a każdy z tych kalorii nie ma żadnej wartości odżywczej. Ciało nie wykorzystać te puste kalorie dla ważnych procesów metabolicznych.

2. Zwiększenia ciała Tłuszcze

W przeciwieństwie do żywności i napojów, takich jak soki owocowe, które są strawione w przewodzie żołądkowo-jelitowym, alkohol jest natychmiast wchłaniany w żołądku i jelicie cienkim, i dostarczane do mózgu i wątrobie. Następnie wątroby przekształca alkoholu do tłuszczów, które w końcu jest trwale magazynowana w organizmie.

3. osłabia zahamowań

Ponieważ alkohol zawiera tylko puste kalorie, nie daje uczucie sytości, które zdrowsze napoje dostarczyć. Ponadto, ponieważ wpływa na mózg, alkohol rozluźnia zahamowań i zmniejsza siłę woli, aby oprzeć się jeść więcej. Ten efekt alkoholu sprawia, że ​​doskonałe aperitif. Więcej pijesz, tym bardziej głodny masz, i większa skłonność do przejadania się.

4. indukuje Thirst

Bary często są słone potrawy, takie jak orzeszki ziemne, chipsy i precle, wraz z napojami alkoholowymi. To dlatego, że sól i alkohol wywołują głód, co chcesz, aby pić więcej. Jednak kalorie od przekąsek i napojów alkoholowych tylko gromadzić i prowadzić do nadmiaru kilogramów.

5. indukuje Głód

Jeśli pominąć posiłek przed udaniem się na imprezie lub na pasku, to może być w oczekiwaniu na dodatkowych kalorii będzie coraz od alkoholu będzie pitnej. Pusty żołądek, będzie jednak związek tylko działanie alkoholu i sprawi, że jeść więcej. Wskazane jest, aby zjeść zdrowy posiłek przed udaniem się do picia. Uczucie sytości uniemożliwi przejadanie później.

6. powoduje nadmierne Water zubażania

Wiadomo moczopędne, alkohol powoduje utratę wody poprzez zwiększone oddawanie moczu. Oddawanie cieczy obejmuje utratę ważnych składników mineralnych, a zwłaszcza wapnia, potasu, magnezu i cynku, które są niezbędne dla utrzymania równowagi płynu. Ta zwiększona utrata wody stawia także ciało na ryzyko przechodzenia w stan odwodnienia.

7. wyzwalacze Nadkwaśność

Alkohol pobudza zwiększone wydzielanie kwasu w żołądku, co powoduje podrażnienie i zapalenie błony śluzowej żołądka. Jeśli obserwujesz diety eliminacyjnej lub zmniejszoną odżywcze poprzez jedzenie mniej, alkohol daje na ryzyko rozwoju choroby wrzodowej.

8. zwiększa ryzyko problemów zdrowotnych

Liczne zaburzenia medyczne mogą rozwijać się z nadmiernego spożycia alkoholu. Niektóre z tych chorób zagrażających życiu należą choroby serca, choroby wątroby i uszkodzenie nerek.

9. wpływa na sen

Sen wydaje się nie mieć rolę w diecie. Jednakże, to znaczy wtedy, gdy w całkowitej pozostałej w nocy, że korpus oczyszcza się z toksyn, które to narosły w ciągu dnia. Nadmierne spożywanie alkoholu może doprowadzić do niespokojny i twój płytszy sen. Nie udało się osiągnąć stan głębokiego snu, ciało nie może sprawnie detoksykacji.